• 4
  • 5
30.06.2016, godz. 21:00, Lukoil JPII
#1
Rekreacyjne kręcenie po Lublinie, w zdecydowanej większości po ścieżkach rowerowych. Dystans okolo 20-30km, tak na mniej więcej 90 minut bardzo lajtowej jazdy.
Jak ktoś ma ochotę dolaczyc to zapraszam Big Grin L
Odpowiedz
#2
Chętnie bym pojechał, ale sorry taki mamy mecz wtedy, że będę darł się na strefie kibica Big Grin
Nie siedź w domu idź na rower
Odpowiedz
#3
Coraz krotsze te ustawki Damianie, dostales szlaban na rower, czy co kurcze?
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#4
Damian, ponieważ znam motywy Twojej ustawki to pragnę tylko zasygnalizować, że szacując czas ustawki na 90 minut nie wziąłeś pod uwagę przerwy, doliczonego czasu gry, dogrywki i ewentualnych rzutów karnych. Chyba, że będziesz miał łączność z "Centralą" i na bieżąco będziesz modyfikował trasę Tongue Wink
Chyba, że "Centrala" też jedzie na ustawkę Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#5
(29-06-2016, 14:29)Bart napisał(a): Coraz krotsze te ustawki Damianie, dostales szlaban na rower, czy co kurcze?
Bart, po ustawce zamierzam się jeszcze wyspać, więc tym razem tylko tyle Wink

(29-06-2016, 15:41)mariox napisał(a): Damian, ponieważ znam motywy Twojej ustawki to pragnę tylko zasygnalizować, że szacując czas ustawki na 90 minut nie wziąłeś pod uwagę przerwy, doliczonego czasu gry, dogrywki i ewentualnych rzutów karnych.
Zgadza się Mariuszu, nie brałem tego pod uwagę, bo nie o to chodzi aby jeździć od gwizdka do gwizdka, tylko aby się przejechać ;-) Jak wyjdzie 90 minut jazdy to będzie 90, jak wyjdzie trochę więcej lub trochę mniej to też będzie git Wink