Forum Rowerowy Lublin
12 Gwiaździsty Rajd Rowerowy Wzgórze Polak - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (http://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Imprezy rowerowe (http://forum.rowerowylublin.org/forum-68.html)
+--- Dział: W woj. lubelskim (http://forum.rowerowylublin.org/forum-28.html)
+---- Dział: Turystyczno-rekreacyjne (http://forum.rowerowylublin.org/forum-39.html)
+---- Wątek: 12 Gwiaździsty Rajd Rowerowy Wzgórze Polak (/thread-10098.html)12 Gwiaździsty Rajd Rowerowy Wzgórze Polak - sanka - 21-08-2017

już ruszyły
zapisy
termin: 3 września 2017 (niedziela)

dla Tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli:
Rajd ma formułę zlotu gwiaździstego, uczestnicy rajdu wyruszą jednocześnie zorganizowanymi grupami z Biłgoraja, Józefowa, Szczebrzeszyna, Tereszpola, Zamościa, Zwierzyńca, i spotykają się wspólnie w rejonie wz. Polak w pobliżu wsi Panasówka, gdzie nastąpi zakończenie rajdu. Po odpoczynku i posiłku zostanie zapalony znicz i złożona wiązanka kwiatów na pamiątkowym obelisku.
Przy pomniku Pan Tomasz Brytan wygłosi prelekcję na temat wydarzeń historycznych bitwy powstańczej z 3 września 1863 r. oraz prezentacja obozowiska powstańczego przez Biłgorajskie Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych.
Przy ognisku wspólne śpiewanie piosenek turystycznych.
Poszczególne grupy w sposób zorganizowany lub uczestnicy rajdu indywidualnie wrócą do miejsca wyjazdu. Uczestnicy w ciągu dnia przejadą dystans kilkudziesięciu kilometrów, w dużej części drogami polnymi i leśnymi z kilkoma podjazdami na wzgórza Roztocza.


RE: 12 Gwiaździsty Rajd Rowerowy Wzgórze Polak - Rado - 22-08-2017

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że gdzieś na trasie się spotkamy, ewentualnie wpadniemy na chwilę na Wzgórze Polak, gdyż w weekend 2-3.09. będziemy kręcić po Roztoczu. Bazę wypadową będziemy mieć w Dylach (jak co roku), więc do zobaczenia!