Forum Rowerowy Lublin
Lublin Wieczorową Porą, 26.08, 21.00, Most Kultury - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (http://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Lublin jeździ! (http://forum.rowerowylublin.org/forum-67.html)
+--- Dział: Rekreacyjnie i turystycznie (http://forum.rowerowylublin.org/forum-3.html)
+---- Dział: Wycieczki codzienne (http://forum.rowerowylublin.org/forum-6.html)
+---- Wątek: Lublin Wieczorową Porą, 26.08, 21.00, Most Kultury (/thread-10112.html)

Strony: 1 2


Lublin Wieczorową Porą, 26.08, 21.00, Most Kultury - Rado - 25-08-2017

Dwójka kolarzy z Zambrowa poprosiła Rowerowy Lublin o pokazanie Im jutro naszego miasta z punktu widzenia siodełka. Potem integracja przy izotoniku Smile Jutro pokonają trasę 300 km i będą nocować w Lbn. Ok. godz. 20-21 przyjadą do Lbn.
Nie powinniśmy być głusi na takie prośby, więc proponuję wieczorną ustawkę. Jeśli nie macie planów na sobotni wieczór, to serdecznie zapraszam. Warto być otwartym na rowerzystów z innych miast. Ku chwale RLa! Smile
PS. proszę obserwować temat, bo godz. i miejsce ustawki może się jeszcze zmienić - w zależności od czasu przyjazdu kolegów z Zambrowa.
EDIT: widzę, że dziś jest pokaz multimedialny z fontannami na Pl. Litewskim. Można by się tam przejechać.


RE: Lublin Wieczorową Porą, 26.08, 21.00, Most Kultury - Rado - 26-08-2017

Jakby kogoś interesowało, to właśnie wjeżdżają do Lublina. Jadę ich przywitać. Wiec godz. 21.00 nieaktualna.


RE: Lublin Wieczorową Porą, 26.08, 21.00, Most Kultury - mraugorzata - 26-08-2017

(26-08-2017, 19:20)Ex Driver napisał(a): Radek  czy Ty myślisz że wszyscy  chodzą po domu w ciuchach do jazdy i rowery mają pod domem gotowe do jazdy ?  9 min. info -- a ubranie  i dojazd ?  Chyba przywitasz ich sam.

Też myślę, że ze strony Rada jest to bardzo niepoważne zachowanie. Przecież powinien napisać do naszych gości, że mają przyjechać nie wcześniej niż o 21, bo na wtedy mamy założony temat.
A tak na poważnie. Temat był skierowany do osób, które nie miały innych planów. Nawet jeśli nie wyrobiłyby by się na to, żeby ich przywitać, to mogli dołączyć na trasie, a nawet wpaść na samego izotonika. Nie szukajmy dziury w całym. Kto chce, znajdzie sposób. Kto nie chce- wymówkę.


RE: Lublin Wieczorową Porą, 26.08, 21.00, Most Kultury - Rado - 26-08-2017

Jacek i Krzysiek godnie przywitani w Lublinie. RL ma zaproszenie w ich strony (Zambrów i okolice). Kto chce opaski odblaskowe z Zambrowa? Smile (nie dotyczy użytkownika Ex Driver).


RE: Lublin Wieczorową Porą, 26.08, 21.00, Most Kultury - JuraS - 26-08-2017

 Radku ,ja też cenię ludzi, którzy nie mając nic do powiedzenia nie ubierają tego faktu w słowa. Rolleyes


RE: Lublin Wieczorową Porą, 26.08, 21.00, Most Kultury - damian.s - 27-08-2017

Marku, nie bardzo rozumiem, jak inaczej sobie wyobrażałeś tą ustawkę? To jest ustawka z gatunku na refleks, wszystko zależy od godziny przyjazdu kolegów z Zambrowa, może zmienić się w każdej chwili i od początku było to jasno określone. Żebyś chociaż napisał, że jesteś zainteresowany wyjazdem im naprzeciwko i uczestnictwem w ustawce, i żeby ewentualnie dać Ci znać telefonicznie albo inaczej, to bym może trochę zrozumiał Twoje pretensje. A tak to zupełnie nie rozumiem.


RE: Lublin Wieczorową Porą, 26.08, 21.00, Most Kultury - Mariobiker - 27-08-2017

(26-08-2017, 23:46)Rado napisał(a): Jacek i Krzysiek godnie przywitani w Lublinie. RL ma zaproszenie w ich strony (Zambrów i okolice).

Świetna robota Smile


RE: Lublin Wieczorową Porą, 26.08, 21.00, Most Kultury - MarekK - 27-08-2017

(26-08-2017, 23:46)Rado napisał(a): RL ma zaproszenie w ich strony (Zambrów i okolice).
Kiedy jedziemy?


RE: Lublin Wieczorową Porą, 26.08, 21.00, Most Kultury - mraugorzata - 27-08-2017

(26-08-2017, 23:24)Ex Driver napisał(a): Niesamowicie  pouczająca wypowiedż .  Coś z katalogu ---- mam odpowiedż na WSZYSTKO.  

Na szczęście mamy Ciebie i Twoje posty, które wiele wnoszą na forum. Niestety często jest to krytyka wydarzeń, w których nie bierzesz udziału, nie wiesz, co się działo na trasie, dlaczego niektórzy zachowali się tak, a nie inaczej. Siedzę i przeglądam Twoje posty i naprawdę nie widzę od dawna żadnego, w którym sam byś coś zaproponował. Może nie ustawkę, bo RL to nie tylko rowery, to też wyjścia np. na izo, na kręgle, wydarzenia kulturalne.

Cytat:Ex Driver


nadal działa formuła --- " dla swoich " 
Działa formuła taka, że jak ktoś zapisze się na ustawkę w temacie, to organizator często staje na rzęsach, żeby poinformować, że odwołuje, spóźni się, zmienia godzinę itp. Mi osobiście zdarzało się wysyłać smsy z informacją, że już jadę i się spóźnię. W tym wątku nawet nie dałeś żadnego znaku, że byłbyś potencjalnie zainteresowany.
Ale to pewnie DLATEGO
Cytat:Ex Driver

Dla mnie to mało.  Mam zalecenie żeby  było  50 dziennie :[Obrazek: sad.png]   Musiałbym dokręcać -- ehhh

A co do Zambrowa- fajne okolice. Jeździłam za kurdupla na bagażniku Big Grin Wkładało się kocyk pod bagażnik (że niby miało być bardziej komfortowo) i jazda Big Grin


RE: Lublin Wieczorową Porą, 26.08, 21.00, Most Kultury - Mariobiker - 27-08-2017

Gośka miałem coś tu naskrobać ale po Twoim wpisie nie nic do dodania w tym temacie.