Forum Rowerowy Lublin
Kupie Odzież Rowerowego Lublina. - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (http://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Sprzęt (http://forum.rowerowylublin.org/forum-69.html)
+--- Dział: Giełda (http://forum.rowerowylublin.org/forum-15.html)
+---- Dział: Kupię (http://forum.rowerowylublin.org/forum-17.html)
+---- Wątek: Kupie Odzież Rowerowego Lublina. (/thread-10346.html)



Kupie Odzież Rowerowego Lublina. - A_Fire_Inside - 14-10-2017

Witajcie,

Kupię odzież Rowerowego Lublina, może być używana w rozmiarach XL.
Interesują mnie koszulki, bluzy, rękawiczki - wszystko od pasa w górę. Smile


ps. to jest mój pierwszy post tutaj, a więc witam wszystkich serdecznie

i pozdrawiam
Andrzej


RE: Kupie Odzież Rowerowego Lublina. - Bart - 14-10-2017

Andrzeju tylko nie denerwuj sie, ale pierwszym postem mógłbyś się przywitać w odpowiednim dziale.


RE: Kupie Odzież Rowerowego Lublina. - A_Fire_Inside - 16-10-2017

(14-10-2017, 11:11)Bart napisał(a): Andrzeju tylko nie denerwuj sie, ale pierwszym postem mógłbyś się przywitać w odpowiednim dziale.

Czaję Smile

Nie denerwuję, sie, ale uznałem to za wystarczające Smile

już wrzucam powitanie w osobnym wątku Smile


RE: Kupie Odzież Rowerowego Lublina. - Mariobiker - 16-10-2017

(14-10-2017, 10:47)A_Fire_Inside napisał(a): Kupię odzież Rowerowego Lublina, może być używana w rozmiarach XL.
Interesują mnie koszulki, bluzy, rękawiczki - wszystko od pasa w górę. Smile

Nie tak prędko kolego, na pomarańczowe wdzianko to trzeba "zapracować" Big Grin


RE: Kupie Odzież Rowerowego Lublina. - Rado - 17-10-2017

(16-10-2017, 22:45)Mariobiker napisał(a): Nie tak prędko kolego, na pomarańczowe wdzianko to trzeba "zapracować"
Dokładnie tak. Najpierw Andrzeju trzeba zasłużyć na ten strój. Daj się poznać, pojeździj z nami, weź udział w kilku naszych imprezach.
Nie wiemy tego, czy np. zdarza się Ci przejeżdżać rowerem na czerwonym świetle, ewentualnie jechać po przejściu dla pieszych. Jeśli robiłbyś to w stroju Rowerowego Lublina, to słaba byłaby to reklama dla nas...


RE: Kupie Odzież Rowerowego Lublina. - radzik - 17-10-2017

albo czy pijesz piwo w trakcie wycieczek rowerowych.


RE: Kupie Odzież Rowerowego Lublina. - A_Fire_Inside - 17-10-2017

Witajcie,

jak tak czytam to widzę, że taka odzież to niemal przywilej jest Smile dla wybrańców i herosów Smile Nie dziwię się, że trzeba sobie na nią zasłużyć. Tongue

ja się za takiego nie uważam, a taką odzieżą chciałbym promować kulturę jazdy rowerem i miasto. I nie zamierzam niczego udowadniać - że jeżdżę od miesięcy w Masie Krytycznej, a od lat jeżdżę "po cichu". Ostatnio zacząłem się udzielać bardziej, bo to super sprawa jest i widzę jak fajnie to działa.
I sorry, ale teksty o przejeżdżaniu na czerwonym świetle czy przejściu, chodniku, czy nie daj Bóg po spożyciu alkoholu... Czuję się nimi urażony. Smile Nie piję od 5 lat i 6 miesięcy i jestem z tego dumny i się tym szczycę.

Jeśli to taki problem i jak to zostało napisane powyżej, cytuję - TRZEBA SOBIE NA NIĄ ZASŁUŻYĆ, może zdobyć jakiś medal i dyplom, przejść odpowiedni chrzest i inicjację...
to dziękuje za takie ubranka. Mam wrażenie, że decyzje o jej posiadaniu są podejmowane przez rowerzystów, którzy chcą się dzięki temu poczuć lepiej, bardziej wyróżnieni niż inni zwykli rowerzyści. A ja jestem gadżeciarzem, zbieram odzież sportową, używam jej, mam jej całą masę. Pomarańczowa odzież Rowerowego Lublina poza jego promowaniem miała być dalszą częścia mojej kolekcji.

Nieciekawie to wygląda patrząc z perspektywy nowego użytkownika tego forum. Dostałem prywatną wiadomość, żebym się nie przejmował tym co zostało tu napisane, bo podobno "normalne" jest takie traktowanie tutaj.

Póki co wystarczą mi ubranka sportowe z różnych pozostałych rajdów, biegów i innych imprez sportowych. Spotykamy się na masach krytycznych i na szlakach i niech tak pozostanie.

pozdrawiam serdecznie
i temat uznaję za wyjaśniony. Sobie pozostawię wnioski do pytania zadanego na Facebooku i odpowiedzi na tymże portalu, że powinienem się po tą odzież ubiegać przez to forum.


RE: Kupie Odzież Rowerowego Lublina. - katka - 17-10-2017

Andrzeju!  
Bardzo proszę, nie bierz wszystkiego tak poważnie i do siebie. Słowo pisane inaczej brzmi niż mówione. My jako Stowarzyszenie nie oceniamy Ciebie, tylko jest to w jakiś sposób prośba, żebyś dał się poznać.  Może trochę niefortunnie wypowiedziana przez Kolegów. Widzisz, Ty też nie znasz nas, bo nas od razu oceniłeś. Nawet nie wiesz, że Radzik to pospolity troll RLa i nie należy Go traktować poważnie. Czy noszenie naszego stroju to przywilej? Trochę tak, bo RL to nie jest marka, na której zarabiamy, tylko pewien rodzaj przynależności. Tworzymy grupę ludzi, którzy oprócz roweru, coś tam robią i chcielibyśmy żeby dobre rzeczy z tym się kojarzyły. Sami nie jesteśmy wolni od błędów, ale pracujemy nad tym. Także,  skuś się na jakiś "trip" z nami i poznaj nas, ale też daj się poznać. RL to fantastyczna przygoda i mówię to z pełną świadomością. Pozdrawiam i zachęcam.


RE: Kupie Odzież Rowerowego Lublina. - Rado - 17-10-2017

Nie wiem dlaczego Andrzeju tak emocjonalnie do tego podszedłeś. Rowerowy Lublin to przede wszystkim grupa rowerzystów, którzy wspólnie jeżdżą rowerami. Nie ma tu miejsca na indywidualności i to nas właśnie różni od innych rowerzystów, siła jest w grupie Smile Dlatego tak jak pisałem, daj się nam poznać. Czy to tak wiele?
A osobie, która wysłała Ci prywatną wiadomość wyraźnie brakuje przysłowiowych "jaj" by napisać w tym wątku co Jej leży na sercu. Słabe to.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że do zobaczenia.


RE: Kupie Odzież Rowerowego Lublina. - Noorbi - 17-10-2017

Andrzeju. Nie będę Cię krytykował. Masz prawo tak Nas postrzegać, tak, jak właśnie to zrobiłeś. Twoje błędne (z naszego punktu widzenia) wnioski sa spowodowane właśnie tym, że ani nie poznałeś Nas, ani też nie pozwalasz na poznanie siebie. Piszesz, że jeździsz na MK. Fajnie. Jeździ tam też bardzo wiele fantastycznych ludzi o których nie mamy pojęcia, że są. Może się okazać także, że jesteś jadną znich. Nie poznalismy się osobiście, więc, przepraszam za słowo "może".
Wielka szkoda, że nie czytasz "między słowami". Gdybyś choć trochę nas poznał, zrozumiałbyś, jakimi zakręconymi i pozytywnymi są ludzie którzy tu piszą i czasami różne sprawy obracaja w żarty.
Teraz coś o Stowarzyszeniu. Piszesz na forum Stowarzyszenia a nie sklepu z markową odzieżą. Owszem, oficjalna odzież Stowarzyszenia nie jest dla wybrańców i herosów ale dla każdego śmiertelnika który wyrazi chęć jego nabycia. I teraz najważniejsze. Każdy Stowarzyszony może ją nabyć bez jakiegokolwiek ograniczenia. Wielu przyjaciół Stowarzyszenia taka odzież kupuje ale oni doskonale wiedzą czym się zajmujemy, jakie mamy cele, ile trudu wkładamy w to aby ten strój był rozpoznawalne. Nie zadałeś sobie trudu aby nas poznać. Stąd Twój żal wylany tytaj.
Nowa polityka Stowarzyszenia jest ukierunkowana bardzo mocno na dbanie o wizerunek. Musisz wiedzieć, że to nie jest sklep z markową odzieżą. Tu nie wejdziesz i nie kupisz sobie czegoś z półki bo akurat przechodziłeś obok i coś Ci się spodobało.
Dobra rada. Pomyśl czasem zanim napiszesz coś przykrego na tym forum. Skąd inąd wiemy kto jest Twoim doradcą. Z ustaleniem nie było problemu. Czasem warto sięgnąć po opinie różnych środowisk, ludzi, a może na spokojnie przyjżeć się. Pozostawiam Tobie pod rozwagę, to co tu napisałem.
To była próba wyjaśnienia Ci co mieli niektórzy na myśli odpowiadając na Twojego posta.
Pozdrawiam nie mniej serdecznie.