Forum Rowerowy Lublin
Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2018 - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (http://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Hyde Park (http://forum.rowerowylublin.org/forum-71.html)
+--- Dział: Dział o wszystkim, tylko nie o rowerach ;) (http://forum.rowerowylublin.org/forum-30.html)
+--- Wątek: Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2018 (/thread-10870.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2018 - Noorbi - 24-11-2018

Krzychu.c.m i mam prośbę może Damian?


RE: Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2018 - damian.s - 24-11-2018

Ja mogę ewentualnie zamiast biegów dla dzieciaków pojechać do stokrotki, ale też nie wcześniej jak od godz 10. Natomiast dyche chce przejechać w obstawie - w tym sezonie mam ambitny plan przejechać wszystkie biegi - od piątek po maraton.


RE: Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2018 - De5troyer - 24-11-2018

Zawsze myślałem, że biegi się przebiega, a nie przejeżdża.  Huh


RE: Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2018 - Rado - 24-11-2018

(24-11-2018, 16:12)De5troyer napisał(a): Zawsze myślałem, że biegi się przebiega, a nie przejeżdża.  Huh

Żeby ktoś mógł bezpiecznie przebiec bieg ulicami miasta, ktoś musi go przejechać Smile

Henia zgodziła się postać w Stokrotce od godz. 10.00.


RE: Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2018 - damian.s - 24-11-2018

To mam jutro przed dychą jechać do stokrotki czy na biegi dzieciaków?


RE: Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2018 - Noorbi - 25-11-2018

Wpadnij do Stokrotki. Ok 1120 Cię zmienię


RE: Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2018 - Rado - 25-11-2018

Szef Sztabu, czyli Noorbi-brawo za organizację! Mariox-dzięki za ogarnięcie punktu zbiórki PDPZ podczas Dychy Do Maratonu. Krzychu c.m., Henia - brawo za punkt w Stokrotce!, do którego potem dołączyli wolontariusze z Dychy Do Maratonu Smile Mariobiker dzięki za odwiedziny Tongue Póki co rekord darów (w kg) już jest pobity! A to jeszcze nie koniec, bo czeka nas jeszcze Charytatywna Masa Krytyczna!


RE: Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2018 - mariox - 26-11-2018

Ciekawostka na punkcie przy "Drugiej Dysze": podchodzi rodzinka, oddaje zawiniątko, a córka z płaczem i tekstem: "nieeee... maaamoooo... nie oddawajcie tego, to wcale nie jest dla mnie za małe!". Jakoś ją udobruchali. Chęć pomocy ociera się już jak widać o desperację Big Grin


RE: Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2018 - Noorbi - 26-11-2018

Przepraszam, że dopiero teraz. Dziękuję wszystkim, którzy w dniu wczorajszym poświęcili swój wolny czas i pracowali jako wolontariusze podczas dwóch wydarzeń:
Ogólnopolska Akcja Charytatywna "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"
II Dycha do Maratonu.
Rado, Mariox, tomaszo13, Henia, krzychu.c.m, Damian.s, sobol, JuraS, Mariobiker.
Mam nadzieję, że nikogo nie ominąłem. Dziękuję Wam bardzo.
Zapraszam jednocześnie na Charytatywną Masę Krytyczną w ten piątek o 18.00 na Plac Litewski


RE: Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2018 - Noorbi - 15-12-2018

Dzisiaj pisałem sprawozdanie dla PDPZ z naszej działalności.
I tak: w akcji z ramienia Stowarzyszenia "Rowerowy Lublin" udział wzięło 10 wolontariuszy. 
Podczas trzech zbiórek: II Dycha do Maratonu, Punkt zbiórki Stokrotka ul. Jutrzenki 5 oraz Charytatywna Masa Krytyczna wolontariusze zebrali łącznie 764 kg darów. 
Na tę ilość złożyło się:
428 kg odzieży, 
7 kg obuwi, 
31 kg zabawek, 
2 kg książek, 
2 kg artykułów szkolnych i papierniczych, 
6 kg środków czystości i higieny osobistej, 
81 kg słodyczy 
207 kg żywności długoterminowej. 
Dziękuję bardzo wszystkim wolontariuszom za wkład wniesiony w przeprowadzenie akcji.