Forum Rowerowy Lublin
Forum żyję ? - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Hyde Park (https://forum.rowerowylublin.org/forum-71.html)
+--- Dział: Dział o wszystkim, tylko nie o rowerach ;) (https://forum.rowerowylublin.org/forum-30.html)
+---- Dział: Inne sporty - ustawki (https://forum.rowerowylublin.org/forum-53.html)
+---- Wątek: Forum żyję ? (/thread-11322.html)Forum żyję ? - piotr73 - 25-03-2023

W internecie dzisiaj przypadkowo zobaczyłem że Ktoś zadawał pytanie czy w Lublinie ludzie umawiają się na ustawki rowerowe i gdzie ....., a to pomyślałem że zajrzę na tak kiedyś bardzo popularną stronę .........


RE: Forum żyję ? - Paweoo - 26-03-2023

Tutaj zaglądać można, ale często ustawki są bardziej widoczne na Facebook w grupie: https://www.facebook.com/groups/452650085824723/ , a tak być nie powinno, bo nawet jeżeli, to dla mnie pierwszeństwo ma forum, a portale społecznościowe są niżej, ale to nie na wszystkich działa.


RE: Forum żyję ? - piotr73 - 27-03-2023

Myślimy tak samo , ja od samego początku a nawet wcześniej miałem okazję korzystać z tej strony i wiele kilometrów z niektórymi osobami przejeździłem i dla mnie była to wielka frajda móc odkrywać nowe drogi poznawać nowych ludzi , przed erą GPS w zasadzie to była jedyna możliwość zapuszczenia się w nieznane z gwarancją pewnego powrotu  do domu , Przewodnik z GPS-em analogowym ( mapa + kompas)  zawsze był , w moim przypadku zazwyczaj był to Jurek,  którego Wszyscy  tutaj znali .


RE: Forum żyję ? - JuraS - 29-03-2023

Jestem z Wami , też mi szkoda , że to wszystko dzieje się teraz na fejsie , taki groch z kapustą . Forum RL-a było [ jest ] super Rolleyes .


RE: Forum żyję ? - Paweoo - 30-03-2023

Ja osobiście wolę zostać w tym "mezozoiku" Wink , nawet jeśli jest tam więcej publikacji, to ja będę wszelkie propozycje najpierw umieszczał tutaj, a dopiero później, nawet alternatywnie, na fejsie.


RE: Forum żyję ? - Paweoo - 20-07-2023

Nie chcę być wredny, ale widziałem informację, że Facebook ma być płatny i w tą wiadomość nie bardzo mi się chce wierzyć, właściwie także rzeczywistości się nie ominie.