Forum Rowerowy Lublin
Pielgrzymka na Jasną Górę 16_18.07.2010 - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (http://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Imprezy rowerowe (http://forum.rowerowylublin.org/forum-68.html)
+--- Dział: W woj. lubelskim (http://forum.rowerowylublin.org/forum-28.html)
+---- Dział: Pielgrzymka RL (http://forum.rowerowylublin.org/forum-66.html)
+---- Wątek: Pielgrzymka na Jasną Górę 16_18.07.2010 (/thread-1768.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


Re: Pielgrzymka na Jasną Górę 16_18.07.2010 - KrzysiekP - 14-07-2010

No to się narobiło a szkoda Karola że ekipa się kurczy


Re: Pielgrzymka na Jasną Górę 16_18.07.2010 - Wawerka - 14-07-2010

Ja również rezygnuję z pielgrzymki, przepraszam najmocniej za zamieszanie, ale przy tej temperaturze i mojej raczej marnej obecnie kondycji nie dam rady przejechać takich dystansów
Orle Gniazda pozostają aktualne (bo tam więcej biesiadowania będzie niż pedałowania ;-) ), ale o tym we właściwym wątku


Re: Pielgrzymka na Jasną Górę 16_18.07.2010 - Jurek S - 14-07-2010

Jeszcze taka techniczna uwaga. Ponieważ noclegi nie są w agroturystyce to kto ma taką potrzebę niech weźmie ze sobą jakiś garnuszek (na herbatę, kawę) , łyżeczkę, ewentualnie nożyk do robienia kanapek.

Pogoda zapowiada się ciekawie :-D więc jakieś kremy z wysokimi filtrami trzeba wziąć no i nakrycie głowy - chociaż jakaś czapeczka czy chustka.

Ponieważ msza jest o 9.00 proszę o przybycie chociaż 5-10 minut przed, tak żeby można było spokojnie ustawić i pospinać rowery.

Prośba do osób nie uczestniczących we mszy św. gdyby mogły być ok. 9.30. A Tomek i Artur może by nam rowerków popilnowali? :-D


Re: Pielgrzymka na Jasną Górę 16_18.07.2010 - BADEVIL - 14-07-2010

Czysto technicznie jako, że nie jest to agroturystyka to rozumiem, że nadal nie są wymagane śpiwory i karimaty :?:

Co do rowerów mogę popilnować :->


Re: Pielgrzymka na Jasną Górę 16_18.07.2010 - tkt - 14-07-2010

Żeby tak jeszcze postraszyć proponuję zabrać dowód osobisty i kwit z ubezpieczenia, jakiś ZUS RMUA czy co tam kto ma Wink

Jurek S napisał(a):A Tomek i Artur może by nam rowerków popilnowali?
jestem wywołany do tablicy? OK. Ale jak pełnimy wartę przy rowerach to po co spinać?

Zapięcia rozumiem też zabieramy ze sobą?

Jurek S napisał(a):Ponieważ msza jest o 9.00
... proponuję ustawkę o 8:30 (bez czekania) na moście na Zamojskiej, oczywiście dla tych co mają "po drodze", jak nie, to suniemy prosto pod Katedrę.


Re: Pielgrzymka na Jasną Górę 16_18.07.2010 - Jurek S - 14-07-2010

Oczywiście śpiwory i karimaty niepotrzebne. Zapięcia tez niekoniecznie, ale jeżeli ktoś ma i to nie problem to może wziąć. Ja myślę, że spotkajmy się pod katedrą, ale jeżeli ktoś chce wcześniej na moście na Zamojskiej nie widzę problemu.


Re: Pielgrzymka na Jasną Górę 16_18.07.2010 - Petrus - 14-07-2010

Na dzień przed kilka słów, tak bardziej duchowo Smile
Mam nadzieję, że Ci którzy odłożyli (słowo nadziei na przyszłość Smile swój pielgrzymkowy wyjazd będą z nami duchowo i modlitewnie wspierając w drodze. Myślę, że w te dni apelową godzinę 21:00 możemy przyjąć za moment jedności ze wszystkimi sympatykami RL, a szczególnie przeglądającymi pielgrzymkowy temat. Mam nadzieję, że ktoś z drogi mmsowo przekaże kilka słów relacji na forum...

Oczywiście droga nie będzie łatwa, pewnie nie tylko ze względu na upały (wspominam Piesze Pielgrzymki, gdzie specyficznym trudem było noszenie w drodze czarnej, nieprzewiewnej i gorącej od słońca sutanny-ale da radę! Smile ) Myślę, że Ci co jadą mają też konkretne intencje i motywacje - jedni - religijną, drudzy - może, aby sprawdzić się na takiej trasie, itp..To dosyć ważne. Wtedy też Pielgrzymka nie staje się zwykłą turystyką. Może to będzie intencja za kogoś chorego, prośba o coś czy podziękowanie za jakieś łaski od Boga, może ktoś pojedzie by przemyśleć jakąś ważną życiową decyzję.. Ufam, że gdzieś po drodze wszyscy doświadczymy spotkania z Kimś Najwyższym..Jezusem i Jego Matką...Zaś spotkanie z Nim w drugim człowieku może być zaskakująco ubogacające Smile Mam nadzieję, że przyjmiecie kapłanów jako jednych z Was, rowerowych pielgrzymów, a my sami będziemy dla Was pomocą w duchowych (i nie tylko) sprawach.


Re: Pielgrzymka na Jasną Górę 16_18.07.2010 - endriu68 - 15-07-2010

Amen.
Może podsumujmy,kto jedzie? a raczej ilu jedzie?
Spotykamy się z grupą Parczewską ,po drodze ?Przeczytałem ,że jadą 12-18.07.


Re: Pielgrzymka na Jasną Górę 16_18.07.2010 - Jurek S - 15-07-2010

Księże Piotrze dziekuję za krzepiące słowo, na pewno przyda się na ten czas naszego pielgrzymowania.
Jedzie nas w tej chwili 29 osób. Nie planowałem spotkania z grupą parczewską bo nawet nie wiem jaką trasą jadą, a nie znalazłem tej informacji na ich stronie.
Ale może będzie jakieś niespodziewane spotkanie :-D


Re: Pielgrzymka na Jasną Górę 16_18.07.2010 - BADEVIL - 15-07-2010

Muszę popsuć wam bilans i to nie dlatego, że jest gorąco albo brakuje olejku z filtrem przeciwsłonecznym w sklepach czy też wizja krwiożerczych komarów nie daje mi spokoju.

Po prostu życie, zapowiada się za to niezbyt miły tydzień w szpitalu u łóżka Mamy. Undecided

Powodzenia w jeździe i pielgrzymowaniu moja intencja niestety musi zostać odłożona na inny wyjazd do Częstochowy …

Mówiąc w skrócie nie jadę …