Forum Rowerowy Lublin
II Nadbużański Rajd Rowerowy [Sławatycze, 26.06.2010] - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (http://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Imprezy rowerowe (http://forum.rowerowylublin.org/forum-68.html)
+--- Dział: W woj. lubelskim (http://forum.rowerowylublin.org/forum-28.html)
+---- Dział: Turystyczno-rekreacyjne (http://forum.rowerowylublin.org/forum-39.html)
+---- Wątek: II Nadbużański Rajd Rowerowy [Sławatycze, 26.06.2010] (/thread-1903.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Re: II Nadbużański Rajd Rowerowy [Sławatycze, 26.06.2010] - MindEx - 23-06-2010

Dzień dobry Smile

Noclegi raz jeszcze: kwestię schroniska mam obgadaną. nie trzeba nigdzie dzwonić, nic rezerwować, kto będzie chciał nocować w schronisku w Lisznej, ten nocuje. Należy tylko koniecznie mieć WŁASNY ŚPIWÓR. Wszelkie pytania w tej kwestii należy kierować do mnie. Tak umówiłem się z władzami gminy, które schroniskiem zarządzają. Na miejscu będzie jedynie pani, która będzie doglądała wszystkiego, co się ze schroniskiem wiąże.

Druga rzecz (czysto informacyjnie): dzisiaj, po godzinie 15.45, w RADIO LUBLIN, Pan Piotr Wróblewski zaprosi na Nadbużański Rajd Rowerowy. A właściwie... to ja zaproszę. Właśnie nagrałem telefonicznie takie zaproszenie do wyemitowania na antenie.


Re: II Nadbużański Rajd Rowerowy [Sławatycze, 26.06.2010] - Fazi5 - 23-06-2010

W związku z tym, że już kilka osób kontaktowało się za mną w sprawie transportu, informuję, że mam już komplet.


Re: II Nadbużański Rajd Rowerowy [Sławatycze, 26.06.2010] - Tusia - 23-06-2010

hej
powtarzam info z wczoraj:
mam busa z ew. przyczepką, bus jest znajomego więc podejrzewam, że koszty nie wyjdą wielkie, zbieram listę chętnych


Re: II Nadbużański Rajd Rowerowy [Sławatycze, 26.06.2010] - dzidex84 - 23-06-2010

Hej. Ciągle oferuję miejsce dla pasażera i 'rowera' - wyjazd i powrót nad Bug w ten sam dzień, czyli w sobotę 26-06.


Re: II Nadbużański Rajd Rowerowy [Sławatycze, 26.06.2010] - Karola - 24-06-2010

Z przyczyn zdrowotnych (tym razem rzuciło mi się na uszy - nie, to nie po wczorajszym) jestem zmuszona do rezygnacji z Rajdu. Przepraszam za zamieszanie.
PS. Z naszym Tercetem Egzotycznym czyli Pauliną i Krzyśkiem to trochę jak z muszkieterami czyli jeden za wszystkich wszyscy za jednego czyli oni również nie jadą.


Re: II Nadbużański Rajd Rowerowy [Sławatycze, 26.06.2010] - Joseph - 24-06-2010

Trochę wynikło zamieszania logistycznego Wink

Efekt jest taki że w tej chwili mam w samochodzie wolne miejsce dla jeden osoby z rowerem, lub też mogę wziąć 3 rowery.

Wyjeżdżam i wracam w sobotę.


Re: II Nadbużański Rajd Rowerowy [Sławatycze, 26.06.2010] - MindEx - 24-06-2010

okazało się, że grupa, która miała zajmować schronisko w Lisznej w nocy z piątku na sobotę, odwołała swój przyjazd. zatem w schronisku są jednak wolne miejsca. jeśli więc ktoś się zdecyduje przyjechać w piątek - może nocować w schronisku.

zachęcam wszystkich, którzy wybierają się na rajd, a jeszcze się nie zapisali on-line, do zrobienia tego. zapisy tą drogą będą zamknięte jutro, ok. godziny 15.00. później będzie można się zapisać już tylko tuż przed rajdem, od godziny 12.00, w Lisznej.

P.S. Orientacyjny program imprezy jest na stronie głównej rajdu.


Re: II Nadbużański Rajd Rowerowy [Sławatycze, 26.06.2010] - Freediver - 26-06-2010

było fajnie tylko szkoda ze tak krótko Smile


Re: II Nadbużański Rajd Rowerowy [Sławatycze, 26.06.2010] - Paweł K. - 26-06-2010

Ja również, jak kolega wyżej, dziękuje za fajną imprezę :-) A szczególne podziękowania chyba należą się Mindexowi za tak dobre przygotowanie i zorganizowanie całej imprezy. Fajnie było spotkać wreszcie na raz tyle znajomych twarzy i się wspólnie pośmiać. Dzięki Krzychu i dzięki Wam ;-)


Re: II Nadbużański Rajd Rowerowy [Sławatycze, 26.06.2010] - rafik80 - 27-06-2010

Piękna wycieczka. Dzięki organizatorowi za dobrze poprowadzoną trasę, choć czasami trzeba było poprowadzić rowerek (piasek) to całość doskonale pomyślana, choć niektórzy chyba nie do końca potrafili się odnaleźć na rajdzie i zrobili wyścigi.....ale rozumiem śpieszyli się do kiełbasy :mrgreen: