Forum Rowerowy Lublin
18.09.2010 Maraton rowerowy Chełm - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (http://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Imprezy rowerowe (http://forum.rowerowylublin.org/forum-68.html)
+--- Dział: W woj. lubelskim (http://forum.rowerowylublin.org/forum-28.html)
+---- Dział: Sportowe (http://forum.rowerowylublin.org/forum-38.html)
+---- Wątek: 18.09.2010 Maraton rowerowy Chełm (/thread-2293.html)

Strony: 1 2 3 4


Re: 18.09.2010 Maraton rowerowy Chełm - 73Wojtek - 17-09-2010

bATMAn napisał(a):dużo tych piachów??
Piachu nie jest dużo, a po za tym tam, gdzie już będzie to już tylko mokry piach i łatwy do jazdy. Bardziej zwrociłbym uwagę na drogi gruntowe, które będą sliskie i pokryte kalużami.
Jeśli chodzi o zwiedzanie Chełma to aktualnie totalna porażka. Jak żyję nie widziałem tak rozkopanego Chełma - wygląda to tak jakby armia kretów rzuciła sie na ulice - ale to tylko Wybory ;-)


Re: 18.09.2010 Maraton rowerowy Chełm - bATMAn - 17-09-2010

a to spoko :]

teraz przeczytałem regulamin to widzę że trochę polecili z tym zakończeniem imprezy o 18.
albo trzeba było zrobić krótszy dystans, albo dwie pętle...
pierwsi skończą po 3h...
kto będzie czekał na dekorację? chyba tylko ludzie z Chełma...


Re: 18.09.2010 Maraton rowerowy Chełm - diablo - 18-09-2010

Dzięki organizatorom za fajną imprezę... :-)
Było parę niedociągnięć ale widziałem ze wszyscy zostali zrehabilitowani.
Szkoda że roweru nie udało się wygrać :mrgreen:
Z RL byli XTCuser,Wojtek :-) oraz ja, jak na pierwszy raz nie daliśmy chyba plamy...Tongue


Re: 18.09.2010 Maraton rowerowy Chełm - 73Wojtek - 18-09-2010

Wiesz ja też czuję się częścią RL chociaż jestem z Chełma. Mam też dedykowaną koszulkę RL, a moja zona śmiga w spodenkach RL ;-) Pozdrawiam i dzięki za odwiedziny :-D


Re: 18.09.2010 Maraton rowerowy Chełm - bATMAn - 18-09-2010

impreza fajna, a najbardziej ten karczek z grila do oporu.

co do oznakowania trasy to lipa. strzałki narysowane dopiero za zakrętami. Uciekałem z dwoma kolegami (jechaliśmy za pilotem) i pilot 3 razy pogubił trasę. Nie mam tu do kierowcy pretensji bo miał z nim ktoś jechać kto zna trasę. Nadłożyliśmy 5 km. I na rozjazdach na których quad nie wiedział gdzie jechać czekaliśmy aż kierowca pojedzie i sprawdzi czy dalej są strzałki.
Ostatecznie sędzia zdecydował że będziemy ex aequo z tymi co przejechali jako metę pierwsi.

Duży minus dla sponsora który fundował rower i później sam go wylosował...
to trochę nie poważne :/


Re: 18.09.2010 Maraton rowerowy Chełm - 73Wojtek - 19-09-2010

No nawet nie wiedziałem, ze jechałem z Batmanem 8-) Ja byłem tym czwartym z Wami. Odpadłem na błotach za Weremowicami na ok. 25 km. Jeszcze w Janowie Was widziałem. Później zdany byłem na strzalki. Was faktycznie kład wyprowadził w ..pole. To duży zgrzyt organizacyjny i nie powinno tak się zdarzyć. Mi udało się dojechać bez wpadek. Na mecie myślałem, ze jestem czwarty w ogólnej, gdyż nikt mnie nie mijał, a Was nie widziałem. Mocno zdziwiony byłem kiedy powiedziano mi, że jako pierwszy przejechałem trasę. Bardzo zadowolony jestem ze swojego wyniku. Nie czuję się jednak zwycięzcą, gdyż to Wasza trójka rozdala by pewnie karty na mecie. Moje szanse były w asfalcie, a teren nie jest moją domeną :oops: Co do losowania roweru to faktycznie głupio wyszło. Organizator zaspał. Ja na szybkiego pisałem losy z nr startowymi, a mój syn wylosował... Nikt nie przewidział, aby wyeliminować jadących sponsorow - lipa. Jest to też nauczka na przyszłosć. Pozdrawiam i zapraszam na nasze błota ;-)


Re: 18.09.2010 Maraton rowerowy Chełm - bATMAn - 19-09-2010

Ja jechałem na przełaju Wink
Co do tego roweru, to jak już wylosował go sponsor to mógł oddać komuś...
tyle dzieci tam było...


Re: 18.09.2010 Maraton rowerowy Chełm - EDI - 19-09-2010

"Impreza" całkiem w porządku, choć ze względu niedopracowania trasy byłam jadna z tych, którzy nadrobili kilkanaście kilometrów (ja osobiście 15)! Przyznaję, że był to mój debiut w 70 km dystansie. Trochę zakłopotania po burzliwym starcie Wink, ale... udało się i 3 miejsce w K3 jak najbardziej mnie satysfakcjonuje!!! Rower - my life! :-)


Re: 18.09.2010 Maraton rowerowy Chełm - vi0 - 19-09-2010

Tak no i stało się wygrałem rower '' drogą losowania" widze ze niektórych bardzo to boli :0) co mnie szalenie rozśmiesza - sponsorem roweru nie byłem ! był to bodajże pan wójt nieobrażając nikogo Smile rowerek mógł trafić w każde ręce aczkolwiek fartownie trafił się mi co z nim zrobie to moja sprawa ale jak chcecie koniecznie wiedzieć jak potoczą sie jego dalsze losy to zapraszam na www.lc24.pl bo pewnie cos sie w tym temacie tam pojawi. Dziekuje za uwage i seeYaa

ps.: lol2 tym co mnie obrażają ! xD

pozdrawiam

http://www.youtube.com/watch?v=Jwy1xbbWUCc


Re: 18.09.2010 Maraton rowerowy Chełm - Perła - 20-09-2010

bATMAn napisał(a):Ja jechałem na przełaju Wink
Co do tego roweru, to jak już wylosował go sponsor to mógł oddać komuś...
tyle dzieci tam było...



moze dla ciebie mial go oddac bo widac ze tak ci zal chlopczyku

co on z nim zrobi to raczej jego sprawa napewno rzecz porzyteczna !

......