Forum Rowerowy Lublin
Gdzie w Lublinie tanio i kopleksowo ? - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Sprzęt (https://forum.rowerowylublin.org/forum-69.html)
+--- Dział: Kupno, naprawa i konserwacja (https://forum.rowerowylublin.org/forum-18.html)
+---- Dział: Sklepy i serwisy (https://forum.rowerowylublin.org/forum-19.html)
+---- Wątek: Gdzie w Lublinie tanio i kopleksowo ? (/thread-2335.html)Gdzie w Lublinie tanio i kopleksowo ? - ubeusz - 19-09-2010

Witam. W moim ukochanym pojeździe dokonał żywotu łańcuch, tak chyba czasem bywa, ja się na tym wcale nie znam, postanowiłem nie tylko awarię naprawić ale i zmodernizować swoją kozę. Jak już pisałem nie znam się na tym i wcale mnie nie kręci dłubanie w śrubach ;-) szukam więc miejsca gdzie będę mógł jutro zataszczyć rower w stanie jaki jest, a ja po paru dniach wrócę po niego zrobionego, gotowego. W rowerze trza mi zamontować zwykłą piastę 3 biegi (bo single speed na teraz jest) i jakiś tam ogólny przegląd. Ile może mnie to kosztować? Gdzie się z tym udać? O której mogą tam jutro otwierać? Są miejsca gdzie i kupię i zrobią? Pewnie tylne koło trzeba będzie całkiem splatać, i może nawet zębatkę przednią wymienić... Nie znam się i szukam miejsca gdzie będą w tej kwestii myśleć za mnie, da radę?


Re: Gdzie w Lublinie tanio i kopleksowo ? - marcin0604 - 19-09-2010

Da radę. Próbuj u Marcina Tuory na Cyruliczej- jest od 8 rano. Próbuj także u Pawła Z Centrali Rowerowej na Granicznej. Jedni polecą ci bardziej Tuorę, argumentując tym, że się zna (i tak jest). Jeśli jednak wolisz młodego, niezblazowanego i kumatego serwisanta to idź na Graniczną z tym, że najpierw zadzwoń i się umów. Paweł z tego co wiem jest uchwytny po bezpośrednim umówieniu się z Nim. O cenach dowiesz się na miejscu. W obu miejscach i kupią i zrobią.