Forum Rowerowy Lublin
Rowerowy Lublin_grupy robocze - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Hyde Park (https://forum.rowerowylublin.org/forum-71.html)
+--- Dział: Stowarzyszenie, strona i forum - uwagi (https://forum.rowerowylublin.org/forum-42.html)
+--- Wątek: Rowerowy Lublin_grupy robocze (/thread-2532.html)



Rowerowy Lublin_grupy robocze - Monika - 01-12-2010

hej ;-)

umieściłam ten temat w dziale dotyczącym Stowarzyszenia, ale tak naprawdę dotyczy on wszystkich użytkowników forum RL, którzy mieliby ochotę poświęcić trochę swojego cennego czasu i popracować na rzecz Stowarzyszenia i inicjatyw/ imprez rowerowych w Lublinie.

Propozycji różnych, którymi mógłby się zająć RL jest sporo, pojawiają się różne możliwości imprez, też różne źródła finansowania, konkursy, gdzie możemy startować: potrzebny pomysł, jego opracowanie (czyli naskrobanie wniosku) i potem realizacja...

Pytanie: czy jako RL wchodzimy w te różne inicjatywy - to inaczej pytanie: czy są ludzie, którzy są zainteresowani udziałem w ich przygotowaniu i realizacji. Niestety ekipa Zarządu nie jest w stanie ogarnąć wszystkiego..

Chcemy więc zobaczyć ile jest na forum RL ludzi chętnych do robienia czegoś i wtedy będziemy decydować czy wchodzimy w tworzenie bądź udział w kolejnych rowerowych imprezach.

Nasza propozycja jest więc taka: chcemy stworzyć kilka grup roboczych, póki co:
1. grupa robocza projektowa - do ogólnie mówiąc poszukiwania informacji o różnych grantach, konkursach, źródłach finansowania i do udziału w przygotowaniu i pisaniu tychże wniosków..od czasu do czasu takie opcje się pojawiają, a my z Magda często już nie wyrabiamy..Wsparcie potrzebne od zaraz ;-)
2. grupa robocza organizacyjna - grupa osób deklarująca się do włączenia się w organizację różnych inicjatyw np. Europejski Piknik Rowerowy w maju, Święto cykliczne w czerwcu, Slajdowiska itp. itd.

Wiem, że póki co brzmi to bardzo mało konkretnie - jeśli zbierze się grupa chętnych - zorganizujemy spotkanie i ustalimy jakiś plan, zasady i harmonogram pracy.I zdecydujemy co robimy i w jakie imprezy wchodzimy.

Co będziecie z tego mieć: na pewno dobrą zabawę, sporo doświadczenia - co można też wrzucić do CV, a na pewno satysfakcję, że dzięki Wam coś się dzieje w rowerowym świecie w Lublinie.

Czekamy więc na zgłoszenia chętnych do pracy w poszczególnych grupach (najlepiej w tym wątku)... ;-)


Re: Rowerowy Lublin_grupy robocze - Wawerka - 03-12-2010

To jeszcze tak w skrócie:
Potrzebujemy wolontariuszy rowerowych :mrgreen: do dwóch w/w przez Monikę grup roboczych , bo otwierają się przed nami spore możliwości, ale brakuje nam rąk do pracy żeby to wszystko zrealizować i ogarnąć
Jeżeli chcesz żeby coś się działo rowerowo w Twoim mieście, masz okazję, żeby mieć na to wpływ.
Potrzebujemy osób kreatywnych, zmotywowanych, odpowiedzialnych.
Oferujemy:
możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji imprez i projektów społecznych, możliwość realizacji własnych pomysłów pod szyldem Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”, dostęp do szkoleń dla ngo oraz oczywiście dobrą zabawę :mrgreen: możemy wystawić zaświadczenie o wolontariacie;


Re: Rowerowy Lublin_grupy robocze - Karola - 03-12-2010

Wpiszcie mnie do grupy drugiej :-)


Re: Rowerowy Lublin_grupy robocze - niunia2101 - 03-12-2010

mnie dopiszcie do drugiej ekipy


Re: Rowerowy Lublin_grupy robocze - haladinho - 03-12-2010

...


Re: Rowerowy Lublin_grupy robocze - szymek_sq - 04-12-2010

To ja tylko do pierwszej/drugiej


Re: Rowerowy Lublin_grupy robocze - marecky - 04-12-2010

numero due, per favore :-)


Re: Rowerowy Lublin_grupy robocze - Mariusz-Finch - 04-12-2010

..to i ja poproszę raz - może być na miejscu i na wynos :mrgreen: :mrgreen:
a tak poważnie - wchodzę w to za dobrą kawę ;-)


Re: Rowerowy Lublin_grupy robocze - Wawerka - 09-12-2010

szymek_sq napisał(a):To ja tylko do pierwszej/drugiej

Szymek, proszę, wyrażaj się precyzyjniej :-) bo nie wiem co znaczy ta kreska: pierwsza, druga czy obie?


Re: Rowerowy Lublin_grupy robocze - Pinky - 02-03-2011

Dziewczyny przyklejcie gdzieś ten temat żeby był bardziej widoczny, ja go dopiero dziś na forum zauważyłem.
Piszę się do grupy roboczo organizacyjnej.

Ps. Do tego działu mało kto zagląda.