Forum Rowerowy Lublin
III LUBELSKA PIELGRZYMKA ROWEROWA NA JASNĄ GÓRĘ - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Imprezy rowerowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-68.html)
+--- Dział: W woj. lubelskim (https://forum.rowerowylublin.org/forum-28.html)
+---- Dział: Pielgrzymka RL (https://forum.rowerowylublin.org/forum-66.html)
+---- Wątek: III LUBELSKA PIELGRZYMKA ROWEROWA NA JASNĄ GÓRĘ (/thread-2829.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Re: III LUBELSKA PIELGRZYMKA ROWEROWA NA JASNĄ GÓRĘ - Jurek S - 04-06-2011

Michas napisał(a):ok, wysłałem formularz tylko teraz mam pytanko, czy dostane jakąś wiadomość która potwierdzi ze mogę wziąć udział w pielgrzymce (...)

Potwierdzeń nie wysyłam bezposrednio po zarejestrowaniu się, ale wysyłam informację o wyjazdach (zresztą obserwuj forum jak napisał KermitOZ ), które pośrednio świadczą, że jesteś zarejestrowany. I proszę też o potwierdzenie maila bo tą drogą bedą przesyłane informacje o spotkaniu przedpielgrzymkowym
Jest już 61 osób tak więc kto jest zdecydowany niech nie odkłada na ostatnią chwilę bo może okazac się, że nie ma już miejsca.


Re: III LUBELSKA PIELGRZYMKA ROWEROWA NA JASNĄ GÓRĘ - BADEVIL - 07-06-2011

Powitać

Mam pewną propozycję bazując na własnych obserwacjach podczas zeszłorocznego odprowadzania pielgrzymki do przeprawy promowej nad Wisłą zauważyłem, że na starcie jak i na pierwszych 60 km mieliśmy spory wysyp awarii.

Nie wiem jak w obecnym roku wygląda grupa osób która zapisała się na wyjazd i jakim zapleczem technicznym dysponują. :?:

Warto pomyśleć o wcześniejszym spotkaniu pielgrzymkowej braci w konkretnym miejscu lub pod konkretnym serwisem rowerowym konkretnego dnia aby dokonać niezbędnego przeglądu roweru. Idea

Jestem przekonany, że nie każdy to zrobi sam chociaż powinien o to zadbać wcześniej a życie zapewne zweryfikuje to najboleśniej w trakcie jazdy.

Można w ten sposób pewnie wynegocjować sensowny rabat na przegląd dużej ilości rowerów. Dodatkową korzyścią będzie to, że organizator spokojnie będzie spał w przeddzień wyjazdu.

Pozdrawiam
Artur


Re: III LUBELSKA PIELGRZYMKA ROWEROWA NA JASNĄ GÓRĘ - MindEx - 07-06-2011

Artur, pomysł fajny. Nawet bardzo.
Jednym ze sponsorów Pielgrzymki jest sklep i serwis rowerowy Dobre Rowery (Wojciechowska 5A). Sponsoring ze strony tego sklepu ma polegać na zapewnieniu części i akcesoriów serwisowych na czas pielgrzymki, w związku z czym jej Uczestnicy w zasadzie mogą być spokojni o swój sprzęt, jeśli miałby wymagać napraw.
W związku z Twoją propozycją ustalimy w najbliższym czasie z tym sklepem/serwisem, czy formę sponsoringu można będzie rozszerzyć dodatkowo o przegląd rowerów przed pielgrzymką, z możliwością otrzymania zniżki na ewentualne wymagane części (wymiana/naprawa). O dalszych ustaleniach w tym temacie będziemy informować już bezpośrednio Uczestników.

dzięki! Smile


Re: III LUBELSKA PIELGRZYMKA ROWEROWA NA JASNĄ GÓRĘ - Jurek S - 07-06-2011

Ważne ogłoszenie


W zasadzie lista uczestników pielgrzymki została zapełniona. Ewentualni chętni mogą się rejestrować, jednak ostateczna decyzja o uczestnictwie zostanie podjęta po 12.06.2011.


Re: III LUBELSKA PIELGRZYMKA ROWEROWA NA JASNĄ GÓRĘ - Dzejo - 09-06-2011

czy majster dobrych row.bedzie z nami jechal non stop na serwisie ???????????


Re: III LUBELSKA PIELGRZYMKA ROWEROWA NA JASNĄ GÓRĘ - Jurek S - 09-06-2011

Dzejo napisał(a):czy majster dobrych row.bedzie z nami jechal non stop na serwisie ???????????

Przyjeżdżamy rowerami na 102% sprawnymi. Proszę dokładnie czytać regulamin. Dopuszczam tylko kapcie :-D


Re: III LUBELSKA PIELGRZYMKA ROWEROWA NA JASNĄ GÓRĘ - Dzejo - 10-06-2011

zapytalem z ciekawosci ,spoko facio i tyle .ps o rower sie nie boje !!!


Re: III LUBELSKA PIELGRZYMKA ROWEROWA NA JASNĄ GÓRĘ - Jurek S - 27-06-2011

Spotkanie pielgrzymkowe 3 lipca 2011r o godz. 16.00
Parafia rzymsko-katolicka p.w. Św. Andrzeja Boboli w 20-860 Lublin, Paderewskiego 20


Osoby, które jeszcze tego nie zrobiły proszę o dokonywanie wpłat uwzględniając opcje jakie zaznaczyły przy zgłoszeniu. Mam sporo takich sytuacji, że albo zwracam część pieniedzy, albo piszę maile z prośbą o uzupełnienie.
Wpłaty w nieodległym czasie ;-) będą weryfikacją czy ktos jedzie czy nie. Jest dużo chętnych na liście rezerwowej i one ewentualnie też muszą sobie jakoś wcześniej zaplanować urlop.

Proszę także o podanie nr PESEL do ubezpieczenia.

Osoby, które z b.ważnych powodów nie będą mogły byc na spotkaniu prosze o info na maila.


Re: III LUBELSKA PIELGRZYMKA ROWEROWA NA JASNĄ GÓRĘ - Jakub.P - 27-06-2011

a ja nie jadę bo nie mogę, ale z chęcią was trochę odprowadzę w trasę Smile


Re: III LUBELSKA PIELGRZYMKA ROWEROWA NA JASNĄ GÓRĘ - Jurek S - 27-06-2011

Jakub.P napisał(a):a ja nie jadę bo nie mogę, ale z chęcią was trochę odprowadzę w trasę Smile

No własnie co do odprowadzających. Oczywiście zapraszamy na 9.00 na Mszę sw w Katedrze i wspólny przejazd, ale tylko do Zemborzyc (będziemy jechać ścieżką rowerową) . Dalej ze względów logistycznych będziemy musieli podziękować odprowadzającym.