Forum Rowerowy Lublin
Europejski Piknik Rowerowy 2011 - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (http://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Imprezy rowerowe (http://forum.rowerowylublin.org/forum-68.html)
+--- Dział: W woj. lubelskim (http://forum.rowerowylublin.org/forum-28.html)
+---- Dział: Turystyczno-rekreacyjne (http://forum.rowerowylublin.org/forum-39.html)
+---- Wątek: Europejski Piknik Rowerowy 2011 (/thread-2932.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Europejski Piknik Rowerowy 2011 - Monika - 17-04-2011

Hmm.. to będzie długi post..

Co organizujemy: zabezpieczony przejazd rowerzystów spod Ratusza nad Zalew Zemborzycki
+ rodzinny Europejski Piknik Rowerowy w ramach obchodów Dni Europy (tu relacja z ubiegłorocznej imprezy).
Kiedy: 8 maja 2011 - niedziela
Gdzie: spotykamy się o godz. 14.00 przy Ratuszu na Placu Łokietka i następnie wspólny przejazd nad Zalew Zemborzycki na teren „Słonecznego Wrotkowa” (w pobliżu ścieżki rowerowej -przy dużym białym namiocie i scenie letniej)
Organizatorzy: Stowarzyszenie „Rowerowy Lublin” wspólnie z Urzędem Miasta Lublin, Europejskim Domem Spotkań - Fundacją Nowy Staw (Regionalne Centrum Informacji Europejskiej i Europe Direct) oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego i MOSIR-em.
Współorganizatorzy: wciąż w trakcie ustalania i potwierdzania: póki co Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie, Komenda Wojewódzka Policji, Straż Miejska, Szkoła SALSAme, Peke z zespołem (Paweł sorry, ale nie znam jeszcze nazwy zespołu...), Truskafka (Asia – jako osoba indywidualna, czy jakaś firmę prowadzącą warsztaty I pomocy będziesz reprezentować?), kuglarze (Ula-to będą przedstawiciele jakiegoś Stowarzyszenia kuglarzy?), Tektura (chłopaki czekam na potwierdzenie apropo tolbajków i innych rowerowych dziwactWink)i jeszcze myślę, że dołączy wiele innych instytucji i osób..czekam na info od Was..
Wstępny plan Pikniku: grillowanie, miasteczko rowerowe, konkursy i zabawy dla dzieci, rowerowy tor przeszkód, warsztaty pierwszej pomocy oraz warsztaty rowerowe, znakowanie rowerów, kuglarze, pokazy tańca i wiele innych atrakcji (czekam na Wasze propozycje..)

Czego potrzebujemy od Was:
1.Pomysłów na urozmaicenie Pikniku (mamy do dyspozycji teren między namiotem i sceną i oczywiście scenę), ważne co by pomysł na coś wiązał się z deklaracją zajęcia się tym od A do Z (sam pomysł nie wystarczy - brakuje nam rąk do pracy..)

2.Potrzebujemy Waszej pomocy do działań w kilku grupach:
- grupa promocyjna (czyli plakaty do rozwieszenia na uczelniach, w sklepach rowerowych itp., a także ulotki do rozdawania tak jak w ubiegłym roku na ścieżce rowerowej)
- grupa porządkowa na terenie Pikniku nad Zalewem (tutaj potrzebujemy silnych Panów do pomocy w niedzielę przed południem przy rozkładaniu chociażby miasteczka rowerowego, czy toru przeszkód i potem pomocy przy ogarnięciu wszystkiego po imprezie)
- grupa do prowadzenia zabaw z dziećmi (tutaj poszukujemy kreatywne Panie najlepiej, choć Panowie również – czemu nie Wink, do malowania twarzy, zabawy z chustą, prowadzenia jakiś konkursów plastycznych itp., ogólnie od zajmowania się dzieciakami)
- i przydałoby się też parę osób do ogarnięcia przejazdu między Zalewem i Ratuszem, co by tak jak w roku ubiegłym kolumna rowerzystów nie rozerwała się i nie poruszał w zawrotnym tempie..

:!: I NAJWAŻNIEJSZE INFO :!:
Wszystkich w jakikolwiek sposób zaangażowanych w Piknik i tych, którzy w jakikolwiek sposób chcieliby się zaangażować i pomóc w naszej imprezie – zapraszam na:
SPOTKANIE ORGANIZACYJNE we wtorek 19.04 o godz. 18.00 w Fundacji Nowy Staw (Skłodowska – Curie 3, III piętro).

Wszelkie pomysły i pytania przesyłajcie na maila: <!-- e --><a href="mailto:monika.doniek@rowerowylublin.org">monika.doniek@rowerowylublin.org</a><!-- e -->

Uff..jeśli dobrnęliście do końca - dzięki za cierpliwość ;-)


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - marcin0604 - 17-04-2011

Monika napisał(a):, Tektura (chłopaki czekam na potwierdzenie apropo tolbajków i innych rowerowych dziwactWink

A to są na prawdę duuuże dziwactwa. A jakie fajne.... hihi..


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - mrozo - 17-04-2011

piszę się do grupy promocyjnej ;-) na pikniku będę (chyba :-P bo nie wiem czy komunii nie będę miał) i na spotkanie również przybędę ;-)


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - Peke - 18-04-2011

nie ma sprawySmile

www.sonata.org.pl strona za jakiś czas będzie ukończona

oczywiście nasz zespół udostępni swój sprzęt aby można było przeprowadzić konferansjerkę


niestety mnie nie będzie na spotkaniu...pracuję od 14 do 22...tak samo nie będę mógł pomóc w przygotowaniach, bo musimy z zespołem się odpowiednio rozstawić jak i nastroić przed graniem. A może nam się z tym zejść nawet 2 godziny


Jakby co my jesteśmy w pełni przygotowani.
Zabierzemy ze sobą 1500W nagłośnienia. 4 mikrofony. Więc o sprzęt nie musicie się martwićSmile


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - truskafka - 18-04-2011

rozmawiałam z kolegą, będziemy jako firma,


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - Monika - 18-04-2011

Peke napisał(a):Jakby co my jesteśmy w pełni przygotowani.
Zabierzemy ze sobą 1500W nagłośnienia. 4 mikrofony. Więc o sprzęt nie musicie się martwićSmile
Super!!! Wink

Truskafka napisał(a):rozmawiałam z kolegą, będziemy jako firma,
Jakaś nazwa firmy?
Paweł, Asia - podeślijcie Wasze loga na mojego maila.


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - kub_pec - 18-04-2011

Cytat:to będą przedstawiciele jakiegoś Stowarzyszenia kuglarzy?
Nie jakiegoś tylko Sztukmistrze we własnej osobie.


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - jaqbjaqb - 18-04-2011

hej

nie orientuje sie zeby ktokolwiek pytal nas jako tektury o tolbajki i inne dziwacta :/

ale skoro juz temat na forum odkopany to moge powiedziec
ze pogadamy o tym w kolektywie we wtorek na spotkaniu i napiszemy maila czy posta czy cos...
damy znac w kazdym razie


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - Monika - 18-04-2011

jaqbjaqb napisał(a):nie orientuje sie zeby ktokolwiek pytal nas jako tektury o tolbajki i inne dziwacta :/
Rozmawialiśmy o tym wstępnie z Michałem Wolnym..
Czekamy więc na decyzje kolektywu ;-)


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - Peke - 19-04-2011

tylko w ustaleniach nie zapomnijcie o naszym zespole i części artystycznejSmile od nas nikt się nie zjawi na spotkaniu więc nie zapomnijcie tylko o nasWink