Forum Rowerowy Lublin
Europejski Piknik Rowerowy 2011 - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (http://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Imprezy rowerowe (http://forum.rowerowylublin.org/forum-68.html)
+--- Dział: W woj. lubelskim (http://forum.rowerowylublin.org/forum-28.html)
+---- Dział: Turystyczno-rekreacyjne (http://forum.rowerowylublin.org/forum-39.html)
+---- Wątek: Europejski Piknik Rowerowy 2011 (/thread-2932.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - niunia2101 - 07-05-2011

Avig napisał(a):Pogoda tak na 90 % bez deszczu ale może coś się zmienić temperatura ok 15C wiec będzie fajnie:>

jak nie będzie cieplej to może być nie ciekawie z frekwencją, mam na myśli tutaj rodziny z dzieciakami. Jak rozdawałem ulotki to sporo osób mówiło że jak będzie ciepło to na pewno przyjadą z dziećmi.


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - Monika - 07-05-2011

krzysiaczek napisał(a):Ja bardzo przepraszam...ale..przekopałem cały wątek i nie znalazłem interesującej mnie informacji..no więc pytam: Czy na terenie pikniku będzie jakiś ogródek piwny?
Nie będzie. Piknik jest finansowany ze środków europejskich, które nie zapewniają takich atrakcji.


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - marecky - 07-05-2011

ciekaw jestem czy ktoś zdjął (lub zdejmie) wielką reklamę Perły, która wisi na scenie letniej w miejscu pikniku
jak ostatnio jechałem tamtędy wczoraj to jeszcze wisiała

skoro impreza jest dla abstynentów to chyba i sponsor ten nie jest potrzebny :-P a pozostawienie baneru bez poczęstunku będzie zmylaniem gości

chyba że się mylę i gdzieś będzie jakiś prowiant dla spragnionych

zresztą przy wyciągu jest wodopój więc dla chcącego nic trudnego
dlatego nie wiem dlaczego w tym przypadku nikt nie postanowił spróbować zorganizować poczęstunku

dziękuję za uwagę i do jutra :mrgreen:


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - Monika - 07-05-2011

Cytat:ciekaw jestem czy ktoś zdjął (lub zdejmie) wielką reklamę Perły, która wisi na scenie letniej w miejscu pikniku
jak ostatnio jechałem tamtędy wczoraj to jeszcze wisiała
skoro impreza jest dla abstynentów to chyba i sponsor ten nie jest potrzebny :-P a pozostawienie baneru bez poczęstunku będzie zmylaniem gości
Ze sceny jedynie korzystamy dzięki gościnności MOSIR-u więc nie mamy prawa ingerować w nic co się na niej znajduje (podejrzewam, że Perła sponsorowała powstawanie sceny i stąd ten banner..)

marecky napisał(a):dlatego nie wiem dlaczego w tym przypadku nikt nie postanowił spróbować zorganizować poczęstunku. dziękuję za uwagę i do jutra :mrgreen:
Marek - a dlaczego Ty nic w tym kierunku nie zorganizowałeś? A co w ogóle spróbowałeś zorganizować w kwestii Pikniku? No ale jeszcze masz szanę: może postawisz jutro wszystkim uczestnikom browara i wszyscy będą zadowoleni :-P


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - marecky - 07-05-2011

Monika napisał(a):Marek - a dlaczego Ty nic w tym kierunku nie zorganizowałeś? A co w ogóle spróbowałeś zorganizować w kwestii Pikniku?
heh, wiedziałem że mi to wytkniesz :-)
tak się składa że miałem zamiar być na pierwszym spotkaniu organizacyjnym jednak nie udało mi się z powodów zawodowych (nad czym ubolewam), miałem dwa, może trzy pomysły, zresztą jeden będzie na pikniku tyle że nie z mojej inicjatywy, ale fajnie że będzie (dla ułatwienia, chodzi o warsztaty rowerowe)

ja jestem w tym roku tylko obserwatorem, nie chciałem wam psuć planów, widzę że moja słowa o piwie kogoś uraziły, nie miałem tego w zamiarach, wyszło jak wyszło


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - piroman3518 - 08-05-2011

Jeśli pogoda dopisze to ja na 100% będę .


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - Monika - 08-05-2011

Pogoda zapowiada się nie najgorzej - także już się nie zastanawiajcie tylko zapakujcie jakiś kocyk piknikowy i przybywajcie :!:

do zobaczenia o 14.00 pod Ratuszem ;-)


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - marcin0604 - 08-05-2011

Wiesz co Monika, może ja wezmę faktycznie kocyk i plecak a do plecaka cos tam wrzucę. Zamiast lajkrosów wsadzę na tyłek zwykłe dżiny i będzie to PIknikowy nastrój jak powiedział MiauczyńskiSmile


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - koperek118 - 08-05-2011

Będę na 100% z kolegą.


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - MG - 08-05-2011

Ładna pogoda się zapowiada i postaram się być pod ratuszem. Także do zobaczenia.