Forum Rowerowy Lublin
Europejski Piknik Rowerowy 2011 - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Imprezy rowerowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-68.html)
+--- Dział: W woj. lubelskim (https://forum.rowerowylublin.org/forum-28.html)
+---- Dział: Turystyczno-rekreacyjne (https://forum.rowerowylublin.org/forum-39.html)
+---- Wątek: Europejski Piknik Rowerowy 2011 (/thread-2932.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - Joseph - 10-05-2011

marcin0604 napisał(a):Panowie, my czekamy ;-)
To może tym razem zaskoczę kilka osób "czasem realizacji" Wink
Moje zdjęcia: https://picasaweb.google.com/jozef.lapi ... directlink


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - Monika - 10-05-2011

To będzie kolejny bardzo długi post w tym wątku ;-)

WIELKIE PODZIĘKOWANIE WAM WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ I ZAANGAŻOWANIE W ORGANIZACJI I REALIZACJI PIKNIKU :!: :!: :!:

Impreza była duża i z rozmachem i zawdzięcza to wielu wielu osobom.

DZIĘKI WIELKIE:
- Krzyśkowi (MindEx)za cierpliwość w bieganiu po urzędach z pismami i zorganizowanie zabezpieczenia i pozwolenia na przejazd ulicami Lublina, za promocję Pikniku na stronie RL, za świetny pomysł bannera na forum, projekt ulotki RL, i za ogrom wielu innych działań organizacyjnych;
- Michałowi (michalbrodowski) za koordynację całości działań przed południem na terenie piknikowym i za ogarnięcie placu boju i za duże wsparcie w innych manewrach logistycznych
- Jurkowi za koordynację działań promocyjno – ulotkowych i wszystkim, którzy wnieśli jakikolwiek wkład w promocję Pikniku: biorąc udział w akcji ulotkowo-plakatowej (Niunia2101, Aga84, Peke, Ifson, Mrozo, Endriu68 i pewnie wile innych osób, o których nie wiem..), promując Piknik na Masie Krytycznej, wrzucając info o Pikniku na inne fora interentowe, do mediów, wśród znajomych itepe itede. Dzięki Wam przybyły tłumy rowerzystówWink
- Piotrkowi (piotrekgp) i Olkowi (Aleksander W) za koordynację zabezpieczenia przejazdu i wszystkim, którzy zaangażowali się w zabezpieczenie.
- osobom, które zdeklarowały się na pomoc logistyczno-organizacyjną na terenie pikniku (Seb, Piotrekgp, Paweł (maleństwo), Magda (Motyl), Kuba (kubar) i pewnie wiele innych, o których nie wiem..;
- Grześkowi (KermitOz) za inicjatywę liczenia ludu pedałującego na przejeździe przez kładkę;
- piknikowym fotografom
- hardcorom za wsparcie w posprzątaniu terenu po imprezie i Sebowi za sympatyczne afterparty ;-)

A przechodząc do samego programu Pikniku i jego atrakcji – WIELKIE DZIĘKI dla:
- Karoli – za pomysł, organizację i koordynację działań Rowerowego toru przeszkód
- Tomowi – za organizację Miasteczka Drogowego i anielską cierpliwość dla najmłodszych uczestników
- WORD-owi za udostępnienie miasteczka
- Pawłowi (Peke) wraz z zespołem SONATA za nagłośnienie imprezy i zapewnienie oprawy muzycznej pikniku
- Asi (truskafce) i jej ekipie z Medikursu za warsztaty i pokazy pierwszej pomocy
- Serwisu i sklepu rowerowego BikeBoys za warsztaty rowerowe
- Uli (baja) i grupie Sztukmistrzów za warsztaty kuglarskie
- Monice (Basiek) za profesjonalne prowadzenie zabaw z chustą
- Magdzie (motyl) i Elizie za malowanie twarzy dzieciakom
- Mateuszowi z Fundacji Nowy Staw za świetna konferansjerkę
- Szkole Podstawowej nr 51 za piosenki europejskie
- Szkole SALSAme dance studio za pokazy tańców latynoamerykańskich i Zumby
- zespołowi Deniz z AKtivGen Fitness Klub
- Straży Miejskiej za znakowanie rowerów
- wolontariuszom ESK i Fundacji Lublin By Bike za włączenie się do imprezy
- SportsParku, który wciąż ma jeszcze dla uczestników Pikniku niespodziankę, a nawet 3 niespodzianki ;-)

I oficjalne podziękowania dla pozostałych organizatorów Pikniku: Urzędu Miasta, Urzędu Marszałkowskiego i dla Europejskiego Domu Spotkań – Fundacji Nowy Staw i za działających w jej ramach Regionalnego Centrum Informacji Europejskiej i Europe Direct (za sfinansowanie cateringu piknikowego, gadżetów i nagród rowerowych) oraz dla MOSIR-u, który udostępnił nam teren Słonecznego Wrotkowa.

Pewnie sporo osób jeszcze pominęłam w tych podziękowaniach..

Wszystkim wymienionym i niewymienionym w imieniu organizatorów i uczestników: BARDZO DZIĘKUJĘMY!!! :-D


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - Motyl - 10-05-2011

Impreza rewelacyjna Smile Monika jesteś wielka!! Nawet pogodę zamówiłaś na Piknik Smile Moim zdaniem wszystko dopięte na ostatni guzik i całe tłumy zadowolonych rowerzystów Smile Oby więcej takich imprezowo - rowerowych niedziel Smile


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - marcin0604 - 10-05-2011

https://picasaweb.google.com/jozef.lapi ... 7280976450

no i to jest na wypasie- kąty ramy plus botki, mniam. ;-)


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - FITfreak - 10-05-2011

marcin0604 napisał(a):no i to jest na wypasie- kąty ramy plus botki, mniam. ;-)

heh...fajnie, że podoba Ci się mój rower Wink

Piknik był super! Świetny klimat. Nigdy wcześniej nie widziałam tylu rowerzystów naraz Wink


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - Rado - 10-05-2011

michalbrodowski napisał(a):Całą tą imprezę zorganizowała praktycznie jedna osoba!!!
Serdecznie gratuluje Monice zorganizowania największej imprezy rowerowej w historii Lublina.

A jeśli za rok postaralibyśmy się włożyć jeszcze więcej pracy (chociaż w połowie tyle, co Monika), to może i wyszłaby największa impreza rowerowa po tej stronie Wisły !!!

PS. ogarnął mnie taki hurraoptymizm :-)


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - MG - 10-05-2011

FITfreak napisał(a):
marcin0604 napisał(a):no i to jest na wypasie- kąty ramy plus botki, mniam. ;-)

heh...fajnie, że podoba Ci się mój rower Wink

Piknik był super! Świetny klimat. Nigdy wcześniej nie widziałam tylu rowerzystów naraz Wink

Też zwróciłem uwagę Smile
i teraz już wiem obok kogo stałem czekając w kolejce do znakowania


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - Michal - 10-05-2011

Teraz czas na Noc Kultury pokażmy się miastu!


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - michalbrodowski - 10-05-2011

FITfreak napisał(a):heh...fajnie, że podoba Ci się mój rower Wink
Podczas pikniku ze znajomym długo dyskutowaliśmy który rower jest piękniejszy: Twój klasyczny elegancki Old Duch, czy nowoczesna Viva ze skórzanymi chwytami. Nie mogłem przekonać kolegi do smukłej duńskiej piękności Wink


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - Joseph - 10-05-2011

Z rowerem, to jak z winem Smile Choć skórzane chwyty - też świetny element roweru.