Forum Rowerowy Lublin
Europejski Piknik Rowerowy 2011 - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Imprezy rowerowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-68.html)
+--- Dział: W woj. lubelskim (https://forum.rowerowylublin.org/forum-28.html)
+---- Dział: Turystyczno-rekreacyjne (https://forum.rowerowylublin.org/forum-39.html)
+---- Wątek: Europejski Piknik Rowerowy 2011 (/thread-2932.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - Peke - 04-05-2011

tak...dostaniesz łuk i strzałySmile


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - Rado - 04-05-2011

no bez przesady... wystarczyłby bat... :-) co by towarzystwo za bardzo się nie rozjechało....


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - Monika - 04-05-2011

Rado napisał(a):A czy na spotkanie mają się stawić również "porządkowi" vel naganiacze ;-) ??
Jeśli mają ochotę-zapraszam, ;-) ale chyba nie ma takiej konieczności.
Myślę, że wystarczy jak będziecie wcześniej przed rozpoczęciem imprezy przed Ratuszem i na miejscu ustalicie szczegóły zabezpieczenia przejazdu.


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - piotrekgp - 04-05-2011

Porządkowi vel naganiacze nie muszą być. Tak jak gdzieś pisałem wszystko będzie podane co do przejazdu przed piknikiem, a także dodatkowo wiadomości wyślę jeszcze każdemu na PW.

Adminie nie każ mnie za to co zrobię niżej. Ale czas nagli.

Dalej poszukujemy chętnych do zabezpieczenia przejazdu. Ponawiam prośbę. Czasu coraz mniej. Brakuje jeszcze nam kilkunastu osób. Chętni niech piszą do mnie na PW.


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - Seb - 05-05-2011

Zacytuję tutaj Grześka vel KermitOZ vel admin :-P
"- ciągle potrzebujemy chętnych do zabezpieczenia przejazdu, to naprawdę nie jest skomplikowana rzecz, właściwie ograniczy się to do jechania z boku kolumny w odblaskowej kamizelce na bardzo krótkim (ok 1,5km odcinku). Jeśli ktoś chce pomóc niech przyjedzie ze 20 minut wcześniej i zgłosi się do organizatorów a dostanie kamizelkę i dokładne informacje co ma robić Smile "

Tak więc więc pilnie potrzebujemy jeszcze ok 12 osób, zabezpieczanie przejazdu jest naprawdę łatwe i wymaga minimalnego wysiłku i kamizelki (chociaż kamizelki będą mieli organizatorzy więc pewnie nawet tej nie trzeba mieć :-P)
Będziemy po prostu jechali z boku kolumny aż dotrzemy do ścieżki rowerowej.

Zapraszam do pomocy przyzabezpieczaniu bo to ważna sprawa :-)


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - piotrekgp - 05-05-2011

Aby nie było zamieszania w dniu pikniku, muszę poprawić kolegę Sebcia w dwóch sprawach.

Seb napisał(a):...zabezpieczanie przejazdu jest naprawdę łatwe i wymaga minimalnego wysiłku i kamizelki (chociaż kamizelki będą mieli organizatorzy więc pewnie nawet tej nie trzeba mieć :-P)

Kamizelki będą dla osób które zgłoszą że ich potrzebują. I jak pisałem wcześniej chcę (a nawet muszę) wiedzieć kto chce zabezpieczać przejazd. Chodzi o sprawy organizacyjne. Powtarzam się już kolejny raz.

Seb napisał(a):Będziemy po prostu jechali z boku kolumny aż dotrzemy do ścieżki rowerowej.

Będziemy jechać drogą do ścieżki, ale też jak pisała wcześniej Monika, zabezpieczenie także będzie wymagane na samej ścieżce aż do miejsca pikniku.


Happening wolontariuszy Europejskiej Stolicy Kultury - Monika - 05-05-2011

Wolontariusze Europejskiej Stolicy Kultury przygotowują się do kolejnej akcji happeningowej: "Homologacja Europejskiej Stolicy Kultury". Podczas "Europejskiego Pikniku Rowerowego" 8 maja (niedziela) o godzinie 14 pod lubelskim ratuszem wolontariusze będą sprawdzali techniczne przygotowanie lubelskich rowerzystów do jazdy ulicami i ścieżkami Europejskiej Stolicy Kultury. Naszym fachowcom nie umkną żadne szczegóły w tym także te dotyczące naszej lubelskiej kandydatury. Każdy z właścicieli przeglądanych przez nas rowerów po odpowiednich oględzinach uzyska pełną homologację na wszystkie Europejskie Stolice Kultury a także zostanie wyposażony dodatkowo w pewien regionalny koloryt - drobny lubelski gadżet, podwyższający bezpieczeństwo naszych rodzimych cyklistów.


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - Michal - 05-05-2011

Ja się zgłosiłem, do Piotrka ale kamizelki brak;p


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - mamut77 - 05-05-2011

Zapowiedź w MMLublin, w ich serwisie rowerowym, już się pojawiła. Sorry, że tak późno, ale akurat na to nie miałem wpływu.


Re: Europejski Piknik Rowerowy 2011 - pivonat - 05-05-2011

witajcie
w przyszłym tygodniu mam masakryczne zaliczenie z mikrobiologii
stąd nie wiem, czy w ogóle się stawię na pikniku:/
jeśli jednak będę, to wedle zaleceń Admina
"Jeśli ktoś chce pomóc niech przyjedzie ze 20 minut wcześniej i zgłosi się
do organizatorów a dostanie kamizelkę i dokładne informacje co ma robić Smile"
stawię się na placu Łokietka o 13:30
i pomogę jako pilnowacz tłumu rowerzystówWink