Forum Rowerowy Lublin
Stroje - info o zamówieniu - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Hyde Park (https://forum.rowerowylublin.org/forum-71.html)
+--- Dział: Stowarzyszenie, strona i forum - uwagi (https://forum.rowerowylublin.org/forum-42.html)
+--- Wątek: Stroje - info o zamówieniu (/thread-387.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


Re: Stroje - info o zamówieniu - mrozo - 02-06-2011

Peke napisał(a):mam takie ogólne pytanie do wszystkich...posiada ktoś koszulkę i spodenki firmy top print w rozmiarze L albo XL ? chciałbym sobie przymierzyć aby być pewnym rozmiaru

Ja mam L.

And napisał(a):-koszulka kolarska rękaw długi,dzianina Thermoactive 200g/m²,zamek długi YKK LUB dzianina Pave

Wydaje mi się, że są to te koszulki / bluzy które zamawialiśmy, z tym, że ja tam zamka YKK nie widzę (ale to szczegół) :-P opisane są w poprzednim temacie o zamówieniu z tej firmy ( tym temacie )


Re: Stroje - info o zamówieniu - Peke - 02-06-2011

ja to chyba tego 6 złoże zamówienieSmile muszę poczytać o tych rodzajach materiału ...


Re: Stroje - info o zamówieniu - Fazi5 - 02-06-2011

Aja chciałem zapytac, jakie są największe rozmairy. Chętnie zamówiłby komplecik, a mały nie jestem.
Już znalałem, XXL powinno być dobre.


Re: Stroje - info o zamówieniu - Kamil - 03-06-2011

MindEx napisał(a):
szymek_sq napisał(a):
MindEx napisał(a):by po prostu były pomarańczowe i miały logo z boku.

nie lepiej czarne z pomarańczowym logo ?

albo czarne z pomarańczowym logo Smile

w czarnym mozna sie ugotowacWink


Re: Stroje - info o zamówieniu - Peke - 03-06-2011

jak bandamka będzie pod kaskiem to czemu ma się człowiek ugotować?Smile


Re: Stroje - info o zamówieniu - Patryk - 04-06-2011

Własnie może dałoby radę zrobić taką bluzę na wiosnę/jesień. Jest to lekko ocieplane na temp ok 15 stopni. W czarnym kolorze z pomarańczowo białymi wstawkami jak proponował Szymek. Fajnie by to wyglądało.
Czarna bluza na plecach wielkie logo RL w pomarańczowym kolorze. Trochę napisów i białych wstawek. Trzeba by zrobić wstepny szkic jakby to miało wyglądać.


Re: Stroje - info o zamówieniu - Ifson - 04-06-2011

Kamil napisał(a):
MindEx napisał(a):
szymek_sq napisał(a):
MindEx napisał(a):by po prostu były pomarańczowe i miały logo z boku.

nie lepiej czarne z pomarańczowym logo ?

albo czarne z pomarańczowym logo Smile

w czarnym mozna sie ugotowacWink

Od razu ugotować :-). Mi jakoś nie gorąco.

Jakby były koszulki czarne z pomarańczowym logo, to czemu by nie :-]


Re: Stroje - info o zamówieniu - Tom - 04-06-2011

Patryk napisał(a):Czarna bluza na plecach wielkie logo RL w pomarańczowym kolorze. Trochę napisów i białych wstawek. Trzeba by zrobić wstepny szkic jakby to miało wyglądać.

Oj chłopaki, chłopaki, nawet nie wiecie w jakich bólach rodził się projekt obecnego wzoru koszulki jej kolorystyki, loga itd. A Wy tu chcecie rewolucję przeprowadzać :lol:


Re: Stroje - info o zamówieniu - KermitOZ - 05-06-2011

Tom dobrze gada Big Grin Teraz chcecie czarnego a potem to już tylko krok do tego żebyśmy na różowo jeździli ;D Pomarańczowe rządzi! Big Grin


Re: Stroje - info o zamówieniu - Aga84 - 05-06-2011

no nie, nie wierze ludzie projekt powstawał naprawdę długo, w pocie czoła i z mega zaangażowaniem Tom i KermitOZ dobrze gadają :-D pomarańczowe pomarańczowe i jeszcze raz pomarańczowe :!: