Forum Rowerowy Lublin
Stroje - info o zamówieniu - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Hyde Park (https://forum.rowerowylublin.org/forum-71.html)
+--- Dział: Stowarzyszenie, strona i forum - uwagi (https://forum.rowerowylublin.org/forum-42.html)
+--- Wątek: Stroje - info o zamówieniu (/thread-387.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


Re: Stroje - info o zamówieniu - Peke - 02-07-2011

Strój odebrany, przymierzony w domu i wyszło że trafiłem z rozmiaremSmile
Dzięki wielkie Krzysiek


Re: Stroje - info o zamówieniu - mrozo - 02-07-2011

Rozmiarówka trochę inna od tej wcześniejszej z Topprint, ale mimo wszystko rozmiar zbliżony, na mnie też pasuje.
Według mnie w tych są lepsze szelki w spodenkach. Nie wiem jak będzie z wkładką, bo też jest inna ... okaże się jutro :-P W koszulce podoba mi się też ta dodatkowa kieszonka na dokumenty / pieniądze zapinana na zamek.
Dzięki za zamówienie.


Re: Stroje - info o zamówieniu - Kamil - 02-07-2011

Nawet trafilem z rozmiarem, wiec jest ok. Wydaje mi sie, ze szelki sa ciut ciasne, ale nie mam porownania, bo to moje pierwsze kolarki. W koszulce gumka na dole jest troche za slaba i po kilku ruchach podwija mi sie do gory, tez tak macie?

Dzieki wielkie Mindex, za poswiecony czasSmile


Re: Stroje - info o zamówieniu - mrozo - 02-07-2011

Celowo po Twoim poście przejechałem kilka kilometrów w tej koszulce i w mojej takich objawów nie zauważyłem.


Re: Stroje - info o zamówieniu - Peke - 02-07-2011

ja przejechałem się w komplecie i również koszulka się nie podwija...zachowuje się jak każda koszulka ze ściągaczem...czyli normalnieWink


Re: Stroje - info o zamówieniu - tkt - 05-07-2011

MindEx napisał(a):[...] nie będzie można mnie nigdzie z tymi strojami spotkać Wink

dla tych którym nie zależy na odebraniu strojów przed ŚR, zrobię specjalną ustawkę w przyszłym tygodniu. oczywiście jutro mogą odebrać stroje nawet wszyscy.

po terminie jutrzejszym i przyszłotygodniowej ustawki odbiór strojów może być utrudniony, więc zachęcam wszystkich gorąco, by odebrali je możliwie najszybciej. Zapraszam.

Z uwagi na sytuację atmosferyczną i zbliżający się termin końca tygodnia mam pytanko: Co dalej z tematem?


Re: Stroje - info o zamówieniu - Jakub.P - 05-07-2011

Jak będzie zamówienie następne to zamówię, chyba, że można samemu zamawiać


Re: Stroje - info o zamówieniu - MindEx - 05-07-2011

Ustawka na odbiór strojów: Jutro (ŚRODA, 6.07.2011), przy ORFEUSZU, o godzinie 18.00. Zapraszam wszystkich.
Jak będzie dobra pogoda, możemy się bardzo lajtowo przejechać, jak nie będzie (mokro, deszcz), to nie Smile


Re: Stroje - info o zamówieniu - darist - 08-07-2011

Podziękowania dla Krzyśka (MindEx) i wszystkich, którzy mu pomagali w zrealizowaniu projektu "Stroje RL" AD2011 :-) :!:
I od razu oświadczam, że niczego nie będę odsprzedawał bo na koszulkach jest wyhaftowane moje imię a poza tym wszystko na mnie pasuje :-P


Re: Stroje - info o zamówieniu - Patryk - 29-09-2011

Odświeżę temat. Mam pytanie kto zajmował się projektowaniem strojów i zna się na Corelu ,lub innym podobnym programie graficznym ? ;-)