Forum Rowerowy Lublin
Bike Park Lublin - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Trasy i szlaki rowerowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-70.html)
+--- Dział: Lubelska infrastruktura rowerowa (https://forum.rowerowylublin.org/forum-35.html)
+--- Wątek: Bike Park Lublin (/thread-549.html)

Strony: 1 2 3 4


Bike Park Lublin - PiotrokeJ - 11-08-2009

Witam, nie wiedziałem gdzie wkleić ten temat, postanowiłem że to miejsce będzie odpowiednie.

Jako że nikt na forum o tym nie wspomniał, bynajmniej ja takiego tematu nie zauważyłem, chciałem wam przedstawić Bike Park Lublin, który będzie się znajdował na ulicy Janowskiej. Wg. mnie Lublin idzie w dobrą stronę, taki park rowerowy daje wiele możliwości do organizowania zawodów europejskich jak i światowych. Co o tym sądzicie, czy w Lublinie zacznie się moda na rowery wyczynowe?

Wiecej info na stronie:
LINK DO STRONY

Pozdrawiam
Piotrek.


Re: Bike Park Lublin - maYkel - 11-08-2009

Cała sprawa ma już ponad dwa lata zdaje się, i mam wielką nadzieję, że ten projekt dojdzie do końca. Tym bardziej, że była to jedna z pierwszych interwencji Porozumienia Rowerowego (które zdaniem niektórych bywalców tego forum nic nie robi :roll: ). Gdyby nie PR to powstałby tam pewnie po cichu i pod przykrywką toru rowerowego - tor motocrossowy. Do pełni szczęścia brakowało by mi tylko welodromu. :mrgreen: Ale może do czasu gdy to cudo wybudują opanuję jako tako bmxa. :-P


Re: Bike Park Lublin - PiotrokeJ - 11-08-2009

Z tego co wiem to miasto przeznaczyło na ten cel 4 mln zł, czyli raczej dojdzie do budowy tego o to kompleksu rowerowego. Czy będzie wyglądać jak na projektach tego jeszcze nie wiemy.


Re: Bike Park Lublin - użytkownik ulic - 12-08-2009

Ludzie to jest CZTERY MILIONY. W naszym mieście są za wąskie ulice, jest za mało parkingów, miasto się korkuje a wy jeszcze do tego się dokładacie. Te wszystkie ścieżki rowerowe, bike parki, stojaki to tylko wyrzucanie pieniędzy podatników w błoto, bo wy chcecie rowerkami sobie pojeździć. A nie płacicie podatków za te wasze zabawki udające pojazdy, nie ubezpieczacie się, narażacie innych na straty. Ludzie, odrobinka rozsądku.


Re: Bike Park Lublin - kreciczek - 12-08-2009

Miasto się korkuje i są za wąskie ulice bo jest za dużo samochodów. Właśnie po to inwestuje się w infrastrukturę rowerową, żeby zachęcic ludzi do korzystania z rowerów. Zobacz człowieku jak np. jest w Holandii, gdzie z powodzeniem wykorzystuje się roweru do poruszania się po mieście. Poza tym każdy z nas płaci podatki, nawet kupując głupią bułkę, także to rownież NASZE podatki idą na infrastrukturę. I mylisz się, że nie ubezpieczamy się, ja np. mam OC i NNW na rower. Także odrobina rozsądku i nie pisz banialuków. Pozdrawiam


Re: Bike Park Lublin - użytkownik ulic - 12-08-2009

Polska to nie Holandia. Tu są ważniejsze rzeczy do zrobienia. A wy się zachowujecie jak wszystkie inne biedne i nieszczęśliwe mniejszości. Ale dlaczego większość ma słuchać mniejszości.


Re: Bike Park Lublin - maYkel - 12-08-2009

Ja też jestem podatnikiem więc wara trollu.


Re: Bike Park Lublin - Jurek S - 12-08-2009

Panowie zachowajcie spokój. Ktoś kto chowa się za gościem nie jest partnerem do rozmowy. Za jakiś czas wyrzucę te posty.
A po za tym zobaczcie, żadnych argumentów tylko atak sfrustrowanego człowieczka.
Myślę, że już niedługo nie będzie ,można pisać postów jako gość, ale póki co jeżeli będą tego typu to nie wdawajcie się w dyskusje, będą kasowane


Re: Bike Park Lublin - matikemk - 13-08-2009

Kolega gość ma swój autystyczny świat :-D korki są w mieście bo nie ma obwodnicy. Jak ktoś chce jeździć rowerem to może i nikt mu tego nie zabroni. Gdzie indziej na zachodzie jakoś na wszystko jest kasa tylko u nas nie ma. A jeśli chodzi o te 4 mln to jest nic w porównaniu do przekrętów jakie robią w rządzie na pewno i w administracji miasta.
Gościu nawet nie wiesz jak jesteś oszukiwany ;-) Twoje podatki idą często na zaspokojenie prywatnych zachcianek urzędników... kasa która ma być przeznaczona na budowę dróg, owszem wpływa w tym kierunku, ale nie na budowę tylko na łatanie dziur w jezdniach. Zauważ, że Ci panowie robią łaty wyższe od poziomu jezdni co tworzy kolejną nie równość...(patrz Krochmalna)extra... oby tak dalej... :-P tak się składa, że prawie jestem funkcjonariuszem państwowym i wiem co nieco ;-) Płać dalej podatki, nie masz innego wyboru :-P


Re: Bike Park Lublin - Hesos - 13-08-2009

Panowie jakiś EOT się zmontował przez pana gościa.
A tak przy okazji ;-) to to fajny projekt normalnie, aż trudno uwierzyć, że mają zapał i chęci na realizację takiego obiektu i to w LUBLINIE. Coś nieprawdopodobnego. Tak samo jak z projektem lotniska. Fajny projekt wygrał i trudno uwierzyć że będą takie rzeczy robić u nas. Ale cóż, czas pokaże :-)
Peace