Forum Rowerowy Lublin
Niedzielne ustawki o g.10 na Zygmuntowskich - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Lublin jeździ! (https://forum.rowerowylublin.org/forum-67.html)
+--- Dział: Sportowo (https://forum.rowerowylublin.org/forum-4.html)
+---- Dział: Treningi szosowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-7.html)
+---- Wątek: Niedzielne ustawki o g.10 na Zygmuntowskich (/thread-6.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Re: Niedzielne ustawki o g.10 na Zygmuntowskich - kdk - 26-06-2010

ktos sie wybiera jutro? bo nie wiem czy bede mial z kim wracac do domu Smile


Re: Niedzielne ustawki o g.10 na Zygmuntowskich - Karcer - 26-06-2010

Nic nie bój, jutro powinno być lekko. Mastersi byli dziś na wyścigu w Parczewie więc będą mieć po 130km w nogach, a ci najtwardsi jutro pojadą jeszcze do Wilkołaza na wyścig.


Re: Niedzielne ustawki o g.10 na Zygmuntowskich - Mediana - 27-06-2010

Karcer miałeś rację, było wyjątkowo sennie - średniego pulsu nie podam :p, a średnia prędkość trochę powyżej 32 km/h. Do Lublina wjeżdżaliśmy we dwóch, pozostali zostali z tyłu - efekt "podjazdu" w Ciecierzynie. :p
A o wyścigu w Wilkołazie nie wiedziałem . Sad

Pozdr.
R.


Re: Niedzielne ustawki o g.10 na Zygmuntowskich - Mediana - 22-08-2010

Dzisiaj po niecałych 3 godzinach snu zwlokłem się z łóżka (oglądałem na żywo walkę Adamka, która się skończyła o 6.10 i następnie ustawiłem budzik na godzinę 9.00 :ppp ), co by się trochę pokatować na rowerze. Na samej ustawce, nie było nas dużo, pojechaliśmy po nowych asfaltach czyli Żabia Wola, Piotrowice i trochę dalej :p, żeby po jakimś czasie wrócić tą samą trasą, bo asfalty zacne. W jedną stronę trzymałem tylko koło (wczoraj sobie zakwasiłem mięśnie na prawie 100km i praktycznie nie spałem w nocy, a więc zmęczenie, zmęczenie, zmęczenie) - z powrotem dawałem zmiany, było wprawdzie z wiatrem, ale się działo !! Smile Średnia prędkość wyszła 37,07 km/h - licznik skasowałem dopiero na Janowskiej. A kilometrażowo ok. 70 km. Wróciłem w zasadniczej grupie.


Re: Niedzielne ustawki o g.10 na Zygmuntowskich - kdk - 22-08-2010

oj bylo z wiatrem, akurat jak zszedlem ze zmiany w zakrzowku, widze w tyl zwrot i od razu 50kmh
trzymalem sie 2,3km ale potem puscilem, jak dalej jechaliscie?
ja skrecilem na bychawe i lublin, w sumie 91km w 2:46h

btw: jest juz regulamin czasowki -> ltc.lublin.pl, niestety gorsze warunki niz rok temu, wpisowe 30zl + wlasne ubezpiecznie Sad


Re: Niedzielne ustawki o g.10 na Zygmuntowskich - Mediana - 27-08-2010

kdk napisał(a):dalej jechaliscie?
ja skrecilem na bychawe i lublin, w sumie 91km w 2:46h
Powrót tą samą drogą. :p
Ja w pewnym momencie zerwałem wszystkichh z koła, jak chciałem dogonić autobus, ale odpuściłem i w tym czasie dwóch zawodników skoczyło za tym autobusem, doganiając go, ja nie miałem już sił, bo długo prowadziłem. Goniłem ich chyba ze 3km, ale dogoniłem.
Pozdr.
R...


Re: Niedzielne ustawki o g.10 na Zygmuntowskich - Mediana - 25-09-2011

Zebrało się nas prawie 30 zawodników. Z samego Mayday'a było ponad 10 osób. Do połowy trasy lajt, a potem jeden zaciąg mayday'owców i został tylko Mayday i jeszcze trzech bajkerów łącznie ze mną. Następnie poszła ucieczka, która podzieliła nas na dwie grupy. Byłem w pościgu, powoli dochodziliśmy uciekinierów. Prowadziłem swoją grupę, za ostro wszedłem po łuku w skrzyżowanie, wrzuciło mnie na krawężnik i za nim się pozbierałem minęła minuta. Smile Do Lublina pozostało jeszcze z 15 km i pomimo, iż z licznika nie schodziło 38 km/h to grupę doszedłem (a właściwie 3 zawodników) dopiero przy zalewie.
Dzisiaj noga dobrze podawała więc zmieniłem koszulkę, a cieniarkę na mtb i zrobiłem jeszcze 37 km. Smile

DST 85 km

Pozdr.
R...


Re: Niedzielne ustawki o g.10 na Zygmuntowskich - maydaylublin - 10-03-2012

Witam idzię wiosna Smile chłopaki jutro wracają ze zgrupowania we Włoszech Smile, jak co roku zapraszam na ustawki o 10;00 na stacji Smile


Wolne to może ustawka - m1 - 14-08-2012

Jutro wolne, to może ustawka o 10;00 na stacji, ktoś przyjedzie??


Re: Niedzielne ustawki o g.10 na Zygmuntowskich - krzysio dm - 23-02-2013

Ktoś się jutro wybiera?