Forum Rowerowy Lublin
Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Lublin jeździ! (https://forum.rowerowylublin.org/forum-67.html)
+--- Dział: Rekreacyjnie i turystycznie (https://forum.rowerowylublin.org/forum-3.html)
+---- Dział: Wycieczki kilkudniowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-10.html)
+---- Wątek: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września (/thread-6559.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - renania - 14-09-2013

JuraS napisał(a):Nic z tego.Jadę na końcu grupy razem z malutką i renanią,bo mamy do pogadania :-P .

Zaczynam się bać :-P ...


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Jakub.P - 14-09-2013

mariobiker napisał(a):
JuraS napisał(a):Nic z tego.Jadę na końcu grupy razem z malutką i renanią,bo mamy do pogadania .
No tak, Ty to potrafisz się ustawić ;-)

Jak zwykle Tongue


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Jurek S - 14-09-2013

Zapomnieliście o Bożym świecie przez tą ławeczkę :-P . A może byście w tzw. między czasie kopnęli się na jakiś wyjazd :lol:


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Mariobiker - 14-09-2013

Jurek S napisał(a):Zapomnieliście o Bożym świecie przez tą ławeczkę . A może byście w tzw. między czasie kopnęli się na jakiś wyjazd
Odpowiem za siebie. Abym miał wolny "cały weekend" to musze pozasuwać na tygodniu i czasu na rozrywki brak ;-)


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Jurek S - 14-09-2013

mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):Zapomnieliście o Bożym świecie przez tą ławeczkę . A może byście w tzw. między czasie kopnęli się na jakiś wyjazd
Odpowiem za siebie. Abym miał wolny "cały weekend" to musze pozasuwać na tygodniu i czasu na rozrywki brak ;-)

Ja tylko tak podgaduję ;-) bo mi szkoda, że nie mogę z Wami pojechać Undecided
Ale już kombinuję jakby Wam tu na spotkanie wyjechać :-P


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Mariobiker - 14-09-2013

Jurek S napisał(a):Ale już kombinuję jakby Wam tu na spotkanie wyjechać
Będzie nam bardzo miło :mrgreen: Zapraszamy.


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - mani_73 - 14-09-2013

Jurek S napisał(a):
mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):Zapomnieliście o Bożym świecie przez tą ławeczkę . A może byście w tzw. między czasie kopnęli się na jakiś wyjazd
Odpowiem za siebie. Abym miał wolny "cały weekend" to musze pozasuwać na tygodniu i czasu na rozrywki brak ;-)

Ja tylko tak podgaduję ;-) bo mi szkoda, że nie mogę z Wami pojechać Undecided
Ale już kombinuję jakby Wam tu na spotkanie wyjechać :-P
Może coś wykombinujesz Jureczku żeby z nami pojechać ;-)


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - JuraS - 15-09-2013

Jurek S napisał(a):
mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):Zapomnieliście o Bożym świecie przez tą ławeczkę . A może byście w tzw. między czasie kopnęli się na jakiś wyjazd
Odpowiem za siebie. Abym miał wolny "cały weekend" to musze pozasuwać na tygodniu i czasu na rozrywki brak ;-)

Ja tylko tak podgaduję ;-) bo mi szkoda, że nie mogę z Wami pojechać Undecided
Ale już kombinuję jakby Wam tu na spotkanie wyjechać :-P
Super ;-) .Proponuję spotkanie w Kazimierzu :mrgreen: .


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Jurek S - 15-09-2013

mani_73 napisał(a):(...)
Może coś wykombinujesz Jureczku żeby z nami pojechać ;-)

Siostra mi się pochorowała i nie mam z kim na noc zostawić taty.

JuraS napisał(a):(...)
Super ;-) .Proponuję spotkanie w Kazimierzu :mrgreen: .

Ale ten Kazimierz kuszący :-D


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - JuraS - 16-09-2013

renania napisał(a):
JuraS napisał(a):Nic z tego.Jadę na końcu grupy razem z malutką i renanią,bo mamy do pogadania :-P .

Zaczynam się bać :-P ...
Nie bój się Reniu,przecież mnie znasz,jestem niespotykanie spokojnym człowiekiem :-P .A rozmawiać będziemy o Bieszczadach w pażdzierniku,o małej i dużej pętli bieszczadzkiej ;-) .