Forum Rowerowy Lublin
Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Lublin jeździ! (https://forum.rowerowylublin.org/forum-67.html)
+--- Dział: Rekreacyjnie i turystycznie (https://forum.rowerowylublin.org/forum-3.html)
+---- Dział: Wycieczki kilkudniowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-10.html)
+---- Wątek: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września (/thread-6559.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Bart - 17-09-2013

Witam wszystkich,
wlasnie siedzimy z Arkiem u Szymona i wcinamy kebaba i chcialbym poprosic o zaklepanie dwoch <ostatnich?> miejsc dla w/w Kolegow.
Jest tylko taka sytuacja, ze dolaczymy do was na trasie, chcielibysmy jechac z wami od poczatku do konca, ale spotkabia biznesowego niestety nie moglismy przelozyc. I taka to historia. Dziekuje.


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Jurek S - 17-09-2013

Mariuszu, czy byłbyś w stanie określić, o której bylibyście w Kazimierzu?


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - ania-roszpunka - 17-09-2013

Lipello napisał(a):Mariuszu My z Markiem toże ze śniadankiem :-D (bo jutro pewnie dzwonisz do Pani) A czy Drodzy Forumowicze pogodę śledzicie? Jak się łikendzik zapowiada? Roszpunko w Tobie nadzieja!!! :-D

Robię co mogę Kochani - mam nadzieję, że mocy mi nie zbraknie i pogoda będzie idealna na mamrotanie :-D


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - ania-roszpunka - 17-09-2013

Dla mnie też śniadanko - z dostawą do łóżka najlepiej :-P :-D


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - mani_73 - 17-09-2013

Nie wiem czy zmieszczę do sakw ubiór kelnera,wiem że może być ciężko Undecided mogę być bez tegoż stroju:mrgreen: Sniadanko doniosę Paniom :lolTongueanowie wybaczcie :-P
P.S.Bartek je za dużo tego czegoś z rożna,osobiście mam czucie że mataczy w sprawie :-PRozmówimy się na ławeczce :-PAle fajny gość z niego...


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - JuraS - 18-09-2013

Jurek S napisał(a):Mariuszu, czy byłbyś w stanie określić, o której bylibyście w Kazimierzu?
Mariusz pewnie w pracy więc ja spróbuję odpowiedzieć.Po głębokiej analizie sądzę ,że w Kazimierzu powinniśmy być ok.14,00-15,00.Montuj Jurku ekipę powitalną :mrgreen: .


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Mariobiker - 18-09-2013

Bart napisał(a):chcialbym poprosic o zaklepanie dwoch <ostatnich?> miejsc dla w/w Kolegow.
Bartku nie ma problemu :mrgreen:
ania-roszpunka napisał(a):Robię co mogę Kochani - mam nadzieję, że mocy mi nie zbraknie i pogoda będzie idealna na mamrotanie
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: I nie źle Ci wychodzi, w sobotę na być 18 C i słoneczko a w niedzielę 16 C i też prawie słoneczko
JuraS napisał(a):Po głębokiej analizie sądzę ,że w Kazimierzu powinniśmy być ok.14,00-15,00.Montuj Jurku ekipę powitalną .
Też tak sądzę ;-)

I mamy komplet, 24 osoby (trzy domki :mrgreen: ) Jestem w lekkim szoku nie miałem pojęcia, że wyjazd "na mamrota" spotka się z tak wielkim zainteresowaniem. Ale to bardzo miło :-) Dzisiaj potwierdzę Nasz przyjazd i zarezerwuję dla Nas nocleg (kołderka + poduszeczka :mrgreen: ) + śniadanko.

:mrgreen: Dream Team Reaktywacja :mrgreen:
1. JuraS
2. mani_73
3. Janusz
4. mariobiker
5. damian.s
6. Fazi5
7. Rado
8. ania.j
9. renania
10. dyndul
11. krzysiek_63
12. aqu
13. MarcinK
14. TomaS
15. Trolo75
16. ania-roszpunka
17. Lipello
18. Marek
19. malutka
20. Bart
21. Mateusz B.-ychawa
22. krzychu.c.m
23. Arek
24. Szymon


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - JuraS - 18-09-2013

mariobiker napisał(a):mamy komplet, 24 osoby (trzy domki ) Jestem w lekkim szoku nie miałem pojęcia, że wyjazd "na mamrota" spotka się z tak wielkim zainteresowaniem. Ale to bardzo miło
Wielka jest siła tego trunku :-P ,a naród spragniony :!:.


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Mariobiker - 18-09-2013

JuraS napisał(a):Wielka jest siła tego trunku ,a naród spragniony .
Większa jest chyba chęć nabycia niż spożycia :-P

P.s. Domki zaklepane :mrgreen:


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - krzysiek_63 - 18-09-2013

Jak my się pomieścimy na tej ławeczce :mrgreen: