Forum Rowerowy Lublin
Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Lublin jeździ! (https://forum.rowerowylublin.org/forum-67.html)
+--- Dział: Rekreacyjnie i turystycznie (https://forum.rowerowylublin.org/forum-3.html)
+---- Dział: Wycieczki kilkudniowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-10.html)
+---- Wątek: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września (/thread-6559.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Jurek S - 20-09-2013

Jakub.P napisał(a):(...)
EDYTA: Kierowniku Drogi, Kierowniku Szanowny - a koło Pętli Paderewskiego wracać będziecie? Jak tak to dajcie tak z pół godziny wcześniej znać to wyjadę po was Smile

Łaskawca się znalazł ;-) :mrgreen: . Kuba , do Kazimierza wyjechać . Ale mógłbyś ich trochę odprowadzić, to prawie pod Twoim domem ustawka. :-P . Ja przymierzam się, żeby tak z godzinkę z nimi pojechać.
Wg trasy wracają od południa, coś jakby od tamy.


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - JuraS - 20-09-2013

Trolo75 napisał(a):Obserwując dzisiejszą pogodę chyba najbardziej obawiam się wiatru
Bart napisał(a):Tylko jak kolega nie pojedzie to i ja nie pojade, ani Arek,
damian.s napisał(a):JuraS - to ma być rekreacja A jak Renata założy szybkie buty, to będziemy musieli ją gonić a podobno zaklepywałeś miejsce na końcu naszej wesołej gromady
Damianie masz rację i jej nie masz :-P ,możemy spodziewać się przeciwnego,sporego wiaterku,wymiękła nam trójka twardzieli ,którzy byli przewidziani do ciężkiej pracy na szpicy :-P ,ścisłe kierownictwo tej imprezy również się nie kwapi do walki z wiatrem :-P ,jak sam zauważyłeś,dlatego też, to ścisłe kierownictwo na dzisiejszej odprawie opracowało specjalną taktykę .Grupę muszą prowadzić NAJMOCNIEJSI,a więc: ania.j,renania,malutka,ania-roszpunka,lipelllo ,a wspomagać je będzie aqu z "jedną korbą".Plan jest spoko i nie podlega odwołaniu :mrgreen: ,a więc damy radę :mrgreen: .


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Rado - 20-09-2013

Dzięki Jurku za te słowa otuchy i nadziei :mrgreen: Tego mi trzeba było, bo już zastanawiałem się czy podołam trudom tak szalonej wyprawy po magiczny napój :lol:


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - mraugorzata - 20-09-2013

damian.s napisał(a):Mraugorzato - a wstaniesz z łóżka do tej pory?
Ponieważ w tym temacie robię postępy :-> to powinnam dać radę :lol:


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - renania - 20-09-2013

JuraS, zaczynasz bredzić jakbyś już był po mamrocie ;-) Myślę, że wszyscy będziemy się dobrze prowadzić wspólnymi siłami i mam nadzieję, że nie wymięknę zbyt szybko ;-)!
A jeśli chodzi o czerwone, klimatyzowane torpedy, to w tym sezonie już odpoczywają i gromadzą moc na najbliższe lato ;-)


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Mariobiker - 20-09-2013

Trolo75 napisał(a):a może weźmy po kiju od szczotki i jakieś prześcieradła i zamiast "Ławeczki" będzie "Szkoła pod żaglami"
... i kotwicę aby jakoś wyhamować pod sklepem :-P
Jurek S napisał(a):Łaskawca się znalazł ;-) :mrgreen: . Kuba , do Kazimierza wyjechać .
Kuba pamiętaj należy słuchać starszych ;-)
JuraS napisał(a):wymiękła nam trójka twardzieli ,którzy byli przewidziani do ciężkiej pracy na szpicy :-P
To nie jest takie pewne.
Rado napisał(a):bo już zastanawiałem się czy podołam trudom tak szalonej wyprawy
Radek dasz radę :-)
renania napisał(a):A jeśli chodzi o czerwone, klimatyzowane torpedy, to w tym sezonie już odpoczywają i gromadzą moc na najbliższe lato ;-)
Niech moc będzie z nimi ;-)


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - damian.s - 20-09-2013

Tak mi się skojarzyło KLIK :-)


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - TomaS - 20-09-2013

Niema obaw o wiatr, taka grupa, to my będziemy nim kierować.


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - aqu - 20-09-2013

Wie ktoś o której ten wyjazd?


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - renania - 20-09-2013

mariobiker napisał(a):Czas i miejsce wyjazdu:
21.09.2013 godz 8:00, rondo Związkowa / Choiny (parking biedronka)

;-)