Forum Rowerowy Lublin
Jesienny Kazik, 20.10, 9.00, Nałęczowska/Kraśnickia - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Lublin jeździ! (https://forum.rowerowylublin.org/forum-67.html)
+--- Dział: Rekreacyjnie i turystycznie (https://forum.rowerowylublin.org/forum-3.html)
+---- Dział: Wycieczki jednodniowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-9.html)
+---- Wątek: Jesienny Kazik, 20.10, 9.00, Nałęczowska/Kraśnickia (/thread-6704.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Re: Jesienny Kazik, 20.10, 9.00, Nałęczowska/Kraśnickia - Mariobiker - 15-10-2013

mani_73 napisał(a):chyba też dołączę....że tak powiem.Zobaczyć efekt Maniego;-)
Aż strach pomyśleć co może się stać gdy Mani zobaczy "Efekt Maniego" :mrgreen:


Re: Jesienny Kazik, 20.10, 9.00, Nałęczowska/Kraśnickia - Fazi5 - 15-10-2013

Wrzucam orientacyjną trasę KLIK
Między Kazimierzem a Wąwolnicą spróbujemy kilku podjazdów, ale w razie błota objedziemy je asfaltami. Wychodzi nawet poniżej 110 km.


Re: Jesienny Kazik, 20.10, 9.00, Nałęczowska/Kraśnickia - JuraS - 15-10-2013

Dream Team się zbiera ;-) ,a ja się pytam dlaczego jeszcze Mario nie zamienił sie na dyżury :?: Undecided .


Re: Jesienny Kazik, 20.10, 9.00, Nałęczowska/Kraśnickia - mraugorzata - 15-10-2013

Fazi5 napisał(a):spróbujemy kilku podjazdów
Podjazdy, powiadasz... :roll: Ostatnio coś tam trenowałam pchanie roweru pod górę.

Postaram się być.

Edit.
Około której można się spodziewać, że zawiniemy do Lublina? I czy ktoś w drodze powrotnej nie chce na skróty pojechać od razu w kierunku Czubów?


Re: Jesienny Kazik, 20.10, 9.00, Nałęczowska/Kraśnickia - Yanq - 15-10-2013

I ja, i ja!!! Ostatecznie jeszcze jutro potwierdzę - chyba, że będzie konkurencyjna impreza w sobotę...


Re: Jesienny Kazik, 20.10, 9.00, Nałęczowska/Kraśnickia - damian.s - 15-10-2013

mraugorzata napisał(a):I czy ktoś w drodze powrotnej nie chce na skróty pojechać od razu w kierunku Czubów?

Gosia - bardzo możliwe, że ja będę trochę skracał trasę - w zależności od pory dnia o której będziemy się zbliżać do Lublina i wieczornych planów. Możliwe, że odłączę się w okolicy Moszenek lub Sieprawek w kierunku Lublina - wjazd od strony Wojciechowskiej.
No, ale najpierw muszę być ostatecznie pewny czy pojadę - a to okaże się pewnie dopiero koło piątku.

Edit: Okazuje się, że w weekend chyba będę w Lublinie, więc jeśli pogoda dopisze to wybieram się :-)


Re: Jesienny Kazik, 20.10, 9.00, Nałęczowska/Kraśnickia - piotr73 - 15-10-2013

Jeżeli mogę coś zasugerować , ja zawsze swoje wyjazdy tak ustawiałem że to droga powrotna była łatwiejsza i szybsza , atrakcję są wcześniej gdy więcej czasu i sił to można więcej kombinować , jednym słowem sugerował bym odwrócenie kierunku trasy drogę powrotną uczynić dojazdową.


Re: Jesienny Kazik, 20.10, 9.00, Nałęczowska/Kraśnickia - Jurek S - 15-10-2013

piotr73 napisał(a):Jeżeli mogę coś zasugerować , ja zawsze swoje wyjazdy tak ustawiałem że to droga powrotna była łatwiejsza i szybsza , atrakcję są wcześniej gdy więcej czasu i sił to można więcej kombinować , jednym słowem sugerował bym odwrócenie kierunku trasy drogę powrotną uczynić dojazdową.

I ja bym chętniej widział odwróconą trasę :-D


Re: Jesienny Kazik, 20.10, 9.00, Nałęczowska/Kraśnickia - Mariobiker - 16-10-2013

JuraS napisał(a):Dream Team się zbiera ;-) ,a ja się pytam dlaczego jeszcze Mario nie zamienił sie na dyżury :?: Undecided .
Tym razem to nie praca jest powodem mojej nieobecności :-( . W niedzielę jadę na urodziny do mojej mamy. Nie mogę się wymigać. Bardzo proszę szanowne kierownictwo Dream Team-u o wybaczenie ;-) postaram się to nadrobić w przyszłości :mrgreen:


Re: Jesienny Kazik, 20.10, 9.00, Nałęczowska/Kraśnickia - mraugorzata - 16-10-2013

mariobiker napisał(a):W niedzielę jadę na urodziny do mojej mamy. Nie mogę się wymigać.
Coś Pan słabo kombinujesz.
W niedzielę moja babcia ma 93 urodziny, ale zawiązaliśmy w domu silne środowisko lobbujące, żeby przyjęcie z tej okazji zrobić jednak w sobotę i udało się :-P