Forum Rowerowy Lublin
Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Lublin jeździ! (https://forum.rowerowylublin.org/forum-67.html)
+--- Dział: Rekreacyjnie i turystycznie (https://forum.rowerowylublin.org/forum-3.html)
+---- Dział: Wycieczki kilkudniowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-10.html)
+---- Wątek: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 (/thread-6749.html)



Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Yanq - 03-04-2014

Nadal potwierdzam, że mogę zabrać max 3 osoby z rowerami. Lista otwarta...


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Jurek S - 04-04-2014

Janek, jezeli nie jesteś na liście rezerwowej :-D to ja się dopisuję do Ciebie.


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - KASIA - 04-04-2014

Ja także jak wyżej, jeśli można.


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Jurek S - 04-04-2014

Janek, już powinieneś się cieszyć jakie bedziesz miał sympatyczne towarzystwo. :-D


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - JuraS - 04-04-2014

To ja może też dopiszę się do tego sympatycznego towarzystwa ;-) ,także tego,Janku,lista zamknięta :-> .


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Yanq - 06-04-2014

Potwierdzam - pojedziemy w zacnym gronie Kasia, Ja i dwóch Jurków. Cała Przyjemność po mojej stronie


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - damian.s - 07-04-2014

Rozmawiałem dziś z właścicielem agro i ustaliłem kilka spraw:

1. Kwestia przyjazdu w środę (30.04) wieczorem - taka możliwość jest, wszystkie miejsca będą już wolne, więc jeśli ktoś będzie chciał, to może jechać już w środę wieczorem - tylko trzeba poinformować właściciela 2-3 dni wcześniej. Prosiłbym tylko aby, w miarę możliwości oczywiście, jakoś tak dobierać się do samochodów, żeby nie robić pustych przebiegów, tzn. żeby w środę nie pojechał samochód z dwiema osobami na pokładzie i dwoma pustymi miejscami osobo-rowerowymi :-)

2. Możliwość noclegu na podłodze we własnym śpiworze i karimacie - taka opcja również jest możliwa - ciężko powiedzieć ile osób by w ten sposób się upchnęło - na razie rozmawiałem o 4-osobowej grupie lądującej w sobotę wieczorem i 2-3 osobach w pozostałe dni. Koszt noclegu na podłodze we własnym śpiworze - 15zł/os/noc.

3. Jeśli chodzi o pozostałe noclegi, to właściciel w najbliższych dniach podeśle mi zestawienie łóżek w poszczególnych pokojach oraz które są podwójne, pojedyncze, dostawiane itp. - także jeśli ktoś będzie miał jakieś specjalne życzenia w tym zakresie, to będzie można to ewentualnie ustalić. W przypadku podwójnych łóżek pościel jest oddzielna dla każdej osoby.

4. Zakupy- najbliższe sklepy są w Narewce (4km). Są jedne podobno dobrze zaopatrzone delikatesy z jakiejś regionalnej sieci, powinny być otwarte także w dni świąteczne, ale gwarancji nie ma - do tej pory były otwarte w większość świąt, do tego jest też kilka sklepów prywatnych i te powinny być otwarte. Może być ewentualnie problem z zakupem chleba. Najbliższy sklep typu Biedronka jest w Hajnówce (24km).

5. Kościół - najbliższy w Narewce (4km), msza święta w dni świąteczne tylko o godz. 9.00.

6. Wyżywienie - w agro jest możliwość zamówienia wyżywienia - obiadokolacja (zupa + drugie danie z jakimś mięsiwem) w cenie 25zł/szt. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to proszę o info, tak żeby podać ilość osób z kilkudniowym wyprzedzeniem. Ale myślę że w tej kwestii chyba sami się ogarniemy - kuchnia na miejscu jest w pełni wyposażona - lodówka, mikrofala, talerze itp. Wieczorem pewnie jakiś grill lub ognisko, więc nie wiem czy jeszcze jakieś obiadokolacje będą potrzebne.

7. Dojazd na miejsce jest bardzo prosty: z Hajnówki kierujemy się na Narewkę, w Narewce skręcamy w prawo, jest drogowskaz "Gruszki 4km" oraz "Nadleśnictwo Browsk", potem prosto ok. 2,5km i znów w prawo zgodnie z drogowskazem "Gruszki 2km" oraz "Nadleśnictwo Browsk", potem prosto i jesteśmy na miejscu - ostatni dom przed lasem po prawej stronie - Gruszki 20 . 100% asfalt. Właściciel nazywa się Mariusz Sakowski, tel. 608 149 413.

No i to chyba tyle na chwilę obecną. Jeden samochód mamy już skompletowany, teraz czekamy na pozostałych kierowców.


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Mariobiker - 07-04-2014

damian.s napisał(a):Koszt noclegu na podłodze we własnym śpiworze - 15zł/os/noc.
Jedną noc damy radę ;-) Można podrzucić komuś do samochodu karimatę i spiwór :-P aby nie wieść tego na rowerze :mrgreen:
damian.s napisał(a):na razie rozmawiałem o 4-osobowej grupie lądującej w sobotę wieczorem
Chyba trzeba będzie się postarać dotrzeć na miejsce po południu :-D


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Jurek S - 07-04-2014

Przepraszam zmieniły mi się plany i będę musiał zrezygnować z majowego wyjazdu. Myślę, że jest jeszcze odpowiedni czas, żeby nie robić zbytnich perturbacji z transportem i noclegami. Tak więc zwolniło się miejsce noclegowe (Damian trzyma nad tym pieczę :-D ) i miejsce w samochodzie u Janka (Yang)


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Mariobiker - 07-04-2014

Jurek S napisał(a):i miejsce w samochodzie u Janka (Yang)
To ja je zaklepuję dla siebie ;-) ale tylko na powrót. Trzeba jeszcze zorganizować miejsce dla KrzyśkaP (także tylko powrót). Jeśli uda nam się gdzieś wbić na powrót, będziemy mogli razem z Wami pojeździć w niedzielę :mrgreen: