Forum Rowerowy Lublin
Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Lublin jeździ! (https://forum.rowerowylublin.org/forum-67.html)
+--- Dział: Rekreacyjnie i turystycznie (https://forum.rowerowylublin.org/forum-3.html)
+---- Dział: Wycieczki kilkudniowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-10.html)
+---- Wątek: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 (/thread-6749.html)



Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - jędrek - 10-04-2014

Nie średnia nie trasy nie podjazdy i zjazdy a łóżka grill karczek pieczony......
bierzemy rowery ? :mrgreen:


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - renania - 10-04-2014

jędrek napisał(a):Nie średnia nie trasy nie podjazdy i zjazdy a łóżka grill karczek pieczony......
bierzemy rowery ? :mrgreen:

to wyjazd turystyczno-rekreacyjny ;-) na średnią nie patrzymy :!: a trasa, zjazdy i podjazdy nie mają znaczenia w takim towarzystwie ;-).
Większość pewnie weźmie rowery...ale słyszałam, że nie wszyscy :-P


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Bart - 10-04-2014

Mi się rower popsuł, nie zdążę naprawić na czas, więc jadę bez.

Co do pichcenia.., każdy dostanie przydział obowiązków i wspólnymi siłami, będziemy tworzyć arcydzieła kulinarne.


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Jurek S - 10-04-2014

renania napisał(a):...nie ma to jak "dzisiejszy romantyzm" :mrgreen:
Reniu jestem z Tobą. Ale czy ktoś to jeszcze zauważył :-?


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Mariobiker - 10-04-2014

renania napisał(a):na średnią nie patrzymy a trasa, zjazdy i podjazdy nie mają znaczenia w takim towarzystwie .
I to jest motto prawdziwego turysty :-D
Jurek S napisał(a):renania napisał/a: ...nie ma to jak "dzisiejszy romantyzm"

Reniu jestem z Tobą. Ale czy ktoś to jeszcze zauważył
Pewnie wiele osób ale romantyk w XXI wieku to gatunek na wymarciu Undecided


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Jurek S - 10-04-2014

mariobiker napisał(a):(...) Pewnie wiele osób ale romantyk w XXI wieku to gatunek na wymarciu Undecided
Mariuszu, zapotrzebowanie na to zawsze będzie. Problem w tym, że nie wszyscy potrafią się do tego przyznać. No bo świat taki jest. NIE, świat będzie taki jakimi my będziemy. Trochę boimy się, a trochę nie umiemy rozmawiać o ważnych sprawach. Damianie, przepraszam za moje wtręty :-D


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - damian.s - 10-04-2014

mariobiker napisał(a):Pewnie wiele osób ale romantyk w XXI wieku to gatunek na wymarciu Undecided
"Ja cóż - włóczęga, niespokojny duch, ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko" :-)


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Mariobiker - 10-04-2014

Jurek S napisał(a):Problem w tym, że nie wszyscy potrafią się do tego przyznać. No bo świat taki jest. NIE, świat będzie taki jakimi my będziemy. Trochę boimy się, a trochę nie umiemy rozmawiać o ważnych sprawach.
Bardziej nie mamy czasu i siły o tym rozmawiać. Wiadomo praca, dom-rodzina, RL ;-) , raty, rachunki itd. - proza życia.
damian.s napisał(a):Ja cóż - włóczęga, niespokojny duch
Życzył bym sobie aby wszyscy byli tak niespokojni jak TY ;-)

Koniec tego marudzenia bo się niepotrzebny OT robi ;-)


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - damian.s - 10-04-2014

Ok, po tym jak dziś skompletowało się auto nr 6, to w zasadzie wstępny podział pozostałych osób sam się wyrysował. Na liście zostało sześć osób i dwóch potencjalnych kierowców, dlatego proponuję coś takiego

Auto nr 1 (czwartek) - Yanq, JuraS, KASIA, damian.s
Auto nr 2 (środa) – ArtiArt, slonko_k, Rado, Henia
Auto nr 3 (czwartek) – Wojtek, mraugorzata, truskafka
Auto nr 4 - Holden - wyjazd najprawdopodobniej z Warszawy.
Auto nr 5 - katka, Noorbi
Auto nr 6 - renania, Bart, ania.j, mani_73
Auto nr 7 - (czwartek) - jędrek, ania-roszpunka, krzychu.c.m
Auto nr 8 - marecky, Michał (brat Ani.j) z dziewczyną.

Jeśli chodzi o auto nr 7 i 8, to tu są jeszcze pewne uwagi. Auto nr 7 należące do Andrzeja (jędrek) - Andrzej będzie jechał na 99%, ale nie wiadomo czy nie będzie wcześniej wracał, np w sobotę, to okaże się dopiero jak już będziemy na miejscu. Natomiast auto nr 8 to wstępnie byłby bus, którego Marecki pożyczyłby od siebie z firmy. Do busa Marecky może zabrać oprócz siebie 2 osoby oraz sporo rowerów i bagaży. Gdyby się okazało, że Jędrek będzie wracał wcześniej, to dwie osoby z samochodu Jędrka załadowalibyśmy do auta nr 5 (katka), a rowery osób z auta nr 5 i nr 7 przerzucilibyśmy do busa Mareckiego. W ten sposób wszyscy będą mieli miejsca osobo-rowerowe w obu kierunkach.
Taka jest moja propozycja. Jeśli ktoś ma jakieś uwagi lub widzi to inaczej, to proszę śmiało pisać.


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Bart - 10-04-2014

damian.s napisał(a):Jeśli ktoś ma jakieś uwagi

Ja cały czas chcę siedzieć z przodu.