Forum Rowerowy Lublin
Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Lublin jeździ! (https://forum.rowerowylublin.org/forum-67.html)
+--- Dział: Rekreacyjnie i turystycznie (https://forum.rowerowylublin.org/forum-3.html)
+---- Dział: Wycieczki kilkudniowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-10.html)
+---- Wątek: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 (/thread-6749.html)



Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - mraugorzata - 28-04-2014

marecky napisał(a):a tak na poważnie: opłaca się brać fulla? bo nie wiem czy go do stanu wizualnego doprowadzać czy jednak poczciwego sztywniaka zabrać?

Niech się lepiej Damian wypowie, ale znając jego tendencje jazdy to raczej spodziewaj się asfaltu, polnych i leśnych dróżek, szutrów i raczej lajtowego terenu, więc starczy sztywniak.

No chyba że planujesz się odłączyć i poszukać czegoś bardziej wymagającego :-P


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - KermitOZ - 28-04-2014

mraugorzata napisał(a):Z trzech gatunków literackich lepiej pozostańmy przy dwóch: poezji i prozie ;-)
Ale gatunków literackich jest trochę więcej niż trzy, a poezja i proza nimi nie są... Tongue


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - JuraS - 28-04-2014

mraugorzata napisał(a):Niech się lepiej Damian wypowie, ale znając jego tendencje jazdy to raczej spodziewaj się asfaltu, polnych i leśnych dróżek, szutrów i raczej lajtowego terenu, więc starczy sztywniak
Hm,obiło mi się o uszy że ,ta grobla to może być duże przeżycie artystyczne :mrgreen: .


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Mariobiker - 28-04-2014

JuraS napisał(a):obiło mi się o uszy że ,ta grobla to może być duże przeżycie artystyczne :mrgreen:
Jureczku tylko grobla ? Cały wyjazd będzie przeżyciem artystycznym :mrgreen:


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - damian.s - 28-04-2014

Noorbi napisał(a):poproszę o przydzielenia mi kawałka podłogi
Miejsca na podłodze jest pod dostatkiem, więc jako pierwszy chętny na podłogę będziesz miał wolny wybór :-)

marecky napisał(a):a tak na poważnie: opłaca się brać fulla?
Wyczerpującej odpowiedzi na to pytanie udzieliła już Mraugorzata :-)

Z innych spraw, to zrobiłem minimalne przetasowanie w pokojach i teraz pokój numer 2 stał się pokojem nr 3 i na odwrót :-) - wynika to z tego, że łóżko dostawione będzie jednak w pokoju nr 3, który jest podobno nieco większy.


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Noorbi - 28-04-2014

marecky napisał(a):a tak na poważnie: opłaca się brać fulla?
Po płaskim to wstyd na full-u :mrgreen: Bierz sztywniaka :-P


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - marecky - 28-04-2014

mraugorzata napisał(a):No chyba że planujesz się odłączyć i poszukać czegoś bardziej wymagającego :-P
Gosiu, dzięki za pomysł ale raczej nie zaryzykuję, znając moje zamiłowanie to pewnie eksplorując teren trafiłbym do Łukaszenki... a stamtąd może być ciężko wrócić ;-)


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - mraugorzata - 28-04-2014

KermitOZ napisał(a):
mraugorzata napisał(a):Z trzech gatunków literackich lepiej pozostańmy przy dwóch: poezji i prozie ;-)
Ale gatunków literackich jest trochę więcej niż trzy, a poezja i proza nimi nie są... Tongue
Miały być oczywiście rodzaje, nie gatunki. Dobrze, że ta filozofia taka wszechstronna :-P


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Noorbi - 28-04-2014

damian.s napisał(a):Miejsca na podłodze jest pod dostatkiem, więc jako pierwszy chętny na podłogę będziesz miał wolny wybór :-)
To inaczej.... KTO PRZYGARNIE MNIE.... TO KRZYCZAŁEM JA... :-)


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - mani_73 - 28-04-2014

Tak to prawda niestety,zostaje,JAK ŻYĆ........Nie wątpię Kasiu ,na pewno godnie.Chłopcy tak piszą że szkoda że nie jadę a w głębi duszy serce im się raduje,ze względów wiadomych Kasiu :oops:Tylko zabierz sobie stopery do uszu,taka moja rada ew.dużo czytaj przed snem :mrgreen: I dzięki za miłe słowo,choć się nie znamy jeszcze ;-) Poznamy się pewnie na jakiejś lokalnej ustawce,także tego :oops:


Bartku,w związku z zaistniałą sytuacją jest opcja pożyczenia Tobie mojego roweru,coby pooddychał powietrzem majowym :lol: Także nie krępuj się i wal śmiało,warto rozmawiać
:lol:jak ma stać to niech Tobie posłuży :-D

Jeszcze odnośnie opinii Gosi na temat sztywniaka.... :oops: mam parę pomysłów,lecz się powstrzymam,pomimo że jest po 22,dobranoc.