Forum Rowerowy Lublin
Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Lublin jeździ! (https://forum.rowerowylublin.org/forum-67.html)
+--- Dział: Rekreacyjnie i turystycznie (https://forum.rowerowylublin.org/forum-3.html)
+---- Dział: Wycieczki kilkudniowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-10.html)
+---- Wątek: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 (/thread-6749.html)



Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Bart - 30-04-2014

No,
Ja jeszcze dodam ze mialem wlasnie po Ciebie Jureczku dzwonic, zebys dal bana Radeczkowi na 40min, w celu przemyslenia swojego pochopnie wyciagnietego wniosku o kastracji .
A zeby nie bylo tzw. OT - my juz spakowani, zabierzemy tylko Markowi sztywniaka i hulaj dusza, piekla nie ma.
Takze tak, o tak o.
Pozdrawiam.


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - JuraS - 30-04-2014

Jurek S napisał(a):
Rado napisał(a):Norbert, może jeszcze napiszesz, że to Pisarz Miłości z atramentem sympatycznym ;-) Ale OT się tu zrobiło ... trzeba będzie zaraz wyczyścić ten wątek ;-) Zaraz biorę się za to. ;-)

Radku, jeżeli ja to znoszę tzn, że jest wsio w pariadkie :-P
A w końcu jestem tu na ten dział urzędowym (nadanym z urzędu) adminem :-D
I tym sposobem jeszcze jeden post doleciał :->
Jeżeli tak ,to jedziemy dalej ;-) .Drogi Noorbi nie wszyscy mieli pisarza w kamienicy,czynnego 24h :roll: .I część narodu miała poranki bez jakiejkolwiek lektury :-P .


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Jurek S - 30-04-2014

Pamiętam czasy kiedy nie bawiłem się w drobne dziełka ;-)
[Obrazek: Krasnobr%25C3%25B3d.jpg]


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - ArtiArt - 30-04-2014

Jurek S napisał(a):Pamiętam czasy kiedy nie bawiłem się w drobne dziełka ;-)

Toż to powieść przygodowa z nutką awanturniczą :mrgreen:

Karola napisał(a):No i mamy kwaterę na full wypasie łącznie z sauną :mrgreen: jakieś 15km od tych Gruszek. Animator ma w tym czasie urlop więc czas wolny mamy sobie sami zaplanować więc mam nadzieję , że jak wpadniemy z wizytacją na ognisko to nikt nas nie wyrzuci :?:

Na ognisko jest zaproszenie do nas ale w rewanżu idziemy do Was do sauny :mrgreen: (i chociaż przez las to na pewno nie z pustymi rękami ;-) ) .

damian.s napisał(a):A moja propozycja jest taka: w czwartek około godz. 13-14 wyruszam w pierwszą trasę - ktoś się dołącza, czy od rana będziecie czytać? :-P

Pamiętaj że pierwsze Twoje słowo to 14 więc my jutro najpierw się wysypiamy, a dopiero później jedziemy więc przed 14 proszę nie wyjeżdżać.

PS. Żeby postów nie tłuc to wszystko w jednym 8-)


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Rado - 30-04-2014

Mili Państwo, przecież pisałem to z taką emotikoną - ;-) Dziękuję za uwagę. Lecę po chabaninę do Lidla.
Aha, żeby nie było powtórki z Roztocza, to w drodze powrotnej z pracy zakupiłem linkę przerzutki na zapas :-)
PS. dobijemy do 20 stron :?: :lol:


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Bart - 30-04-2014

Opowiadajcie,
My juz w Niemczech, ale jedno wielkie zatwardzenie, oby pozniej lecialo na biezaco.


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - JuraS - 30-04-2014

Rado napisał(a):Aha, żeby nie było powtórki z Roztocza, to w drodze powrotnej z pracy zakupiłem linkę przerzutki na zapas
Bardzo słusznie Radku :-> ,ja również nauczony doświadczeniem ,biorę linkę przerzutki i linkę hamulca. :->


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - mraugorzata - 30-04-2014

Znalazłam symboliczny kawałek węgla RL. Brać na wyjazd czy trzymac na pierwszego po-masowego grilla w wąwozie? :-D

A tak a propos grilla, to już wiemy, że na ognisko mamy drewno, a na grilla węgiel mamy?


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Noorbi - 30-04-2014

Confusedhock: wiedziałem, że o czymś zapomnę.... węgiel.... a jak mnie złapie Pani Rozwolniona czym sie ratować :mrgreen:


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - truskafka - 30-04-2014

stoperanem ... ale na szczęście pogotowie blisko bo w Hajnówce Tongue