Forum Rowerowy Lublin
Powitanie - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Hyde Park (https://forum.rowerowylublin.org/forum-71.html)
+--- Dział: Jesteś nowy na forum? - Przywitaj się :) (https://forum.rowerowylublin.org/forum-36.html)
+--- Wątek: Powitanie (/thread-7114.html)

Strony: 1 2


Powitanie - Ronin - 04-03-2014

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych.
Na forum jestem zarejestrowany od jakiegoś czasu ale dopiero teraz dojrzałem żeby coś napisać (z natury jestem nieśmiały).
Mam na imię Piotrek jestem po trzydziestce, rower to jedna z dwóch moich wielkich pasji którą uprawiam od lat.

W tej pasji doskwiera mi jedynie to że uprawiam ja sam, więc jeśli są tu tacy co przygarną nowego pomogą "wejść w środowisko" :mrgreen: a przy okazji nie boją się porządnie ubłocić to chętnie pokręcę kolejne kilometry wspólnie.

Na rowerze spędzam większość wolnego czasu i pewnie z niejednym z was mijałem się gdzieś na trasie a o ile zdjęcia nie kłamią ostatnio kupowałem siodełko ;-) .

Preferuję teren, im trudniej tym lepiej.
Jestem otwarty na propozycje wyjazdów, zlotów, ustawek itp....
Oferuję swoje szczere zaangażowanie, pomoc, koleżeńskość....


Re: Powitanie - Iron79 - 04-03-2014

Cześć Ronin ..powiem tak "Będzie Pan zadowolony" :mrgreen: , do zobaczenia na ustawce


Re: Powitanie - Jurek S - 04-03-2014

Witaj Piotrze. Jest u nas z czego wybierać więc i to co lubisz na pewno znajdziesz :-D
Jeżeli masz przejeżdżone jakieś ciekawe trasy możesz też sam zaproponować ustawkę. Nie jest to zarezerwowane dla Elity :-P


Re: Powitanie - Picia78 - 04-03-2014

Witam serdecznie imiennika Smile


Re: Powitanie - Mariobiker - 04-03-2014

Witaj Piotrze :-)


Re: Powitanie - Ronin - 04-03-2014

Dziękuję wszystkim.
Jeśli chodzi o trasy to mam coś tam objeżdżone a czy ciekawe to się okaże w praniu Wink.
Oczywiście liczę na to że podzielicie się swoimi :-) .
W niedzielę (tą sobotę niestety pracuję) pewnie gdzieś uderzę, jak będę miał sprecyzowane plany i będzie mi wolno coś zaproponować to chętnie rzucę jakieś wici na forum.

Osobiście z niecierpliwością czekam na zmianę czasu, brakuje mi tej godziny żeby po pracy uderzyć gdzieś w knieje a z latarką po lesie to tak średnio Wink .


Re: Powitanie - Rado - 04-03-2014

Witaj w towarzystwie pozytywnie zakręconych :mrgreen:
Ronin napisał(a):rower to jedna z dwóch moich wielkich pasji którą uprawiam od lat
A tą drugą jest ... :?:


Re: Powitanie - Ronin - 04-03-2014

A druga to żagle.


Re: Powitanie - damian.s - 04-03-2014

Ronin napisał(a):]A druga to żagle.
O widzisz Radku - chyba znalazłeś kompana, wszak Ty z Mazur pochodzisz :-)

Ja na żaglach nigdy nie pływałem, ale czasem ciągnie żeby spróbować. Ale szanty przy ognisku zawsze chętnie pośpiewam, choć śpiewać nie umiem, ale przecież "nie o to chodzi, jak co komu wychodzi" :-)

A rower - zawsze i chętnie :-)
A tak poza tym - witam na forum!


Re: Powitanie - Rado - 04-03-2014

damian.s napisał(a):O widzisz Radku - chyba znalazłeś kompana, wszak Ty z Mazur pochodzisz :-)

W tym temacie napiszę tyle: też lubię szanty i też nie umiem śpiewać :roll: Dziękuję, dobranoc :-P