Forum Rowerowy Lublin
VI Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (http://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Imprezy rowerowe (http://forum.rowerowylublin.org/forum-68.html)
+--- Dział: W woj. lubelskim (http://forum.rowerowylublin.org/forum-28.html)
+---- Dział: Pielgrzymka RL (http://forum.rowerowylublin.org/forum-66.html)
+---- Wątek: VI Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę (/thread-7143.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


Re: VI Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę - Zdzisław - 25-07-2014

Byłem ponad tydzień na jurze przez Ojców - Olkusz - Podzamcze - Ogrodzieniec - Włodowice - Rzędkowice - Żarki - Poraj - Olsztyn - Włoszczowa i chwale sobie te wszystkie podjazdy i zjazdy.
Pozdrawiam.


Re: VI Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę - damian.s - 25-07-2014

Zdjęcia ode mnie: https://picasaweb.google.com/1154095298 ... pavqLmdggE

Rado napisał(a):Tak jak można się domyśleć, Ania Roszpunka nas zatarła. Zaczynają się niezłe podjazdy. 1szy kapeć Roszpunki ...
Koledzy, przyznajcie się jak to naprawdę było z tym kapciem Ani - nie maczaliście przypadkiem w tym palców, tak żeby spowolnić Anię i mieć chwilę na złapanie oddechu? :-P :mrgreen:


Re: VI Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę - radzik - 25-07-2014

kolego Damianie, co to za wycinanka?!


Re: VI Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę - katka - 26-07-2014

Dziękuję organizatorom Pielgrzymki Rowerowej, cudowne doświadczenie, imponujący widok pielgrzymowiczów w pomarańczowych koszulkach na Jasnej Górze.
Dziękuję również Dream Teamowi i wielu innym osobom, które nie były z nami w grupie a z którymi jeżdżę w RL-u za to, że po prostu były. Jest to bardzo banalne stwierdzenie, ale bardzo się cieszę, że jesteście. Dzięki Wam osiągam w życiu to czego potrzebuję. Poza tym jestem naprawdę bardzo dumna z naszej grupy pod kierownictwem JuraSa :-) Bylo naprawdę super wszystko poukładane.
No i dziękuję jeszcze naszemu super trio (KRM) za to, że Wam się chciało. Wasza wizyta była bardzo miłym zaskoczeniem :-)
Ogólnie moje pierwsze tego typu doświadczenie, ale bardzo udane.
Do następnego :-D


Re: VI Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę - Mariobiker - 26-07-2014

katka napisał(a):dziękuję jeszcze naszemu super trio (KRM) za to, że Wam się chciało
Nie ma za co dziękować, nam się zawsze chce :mrgreen:


Re: VI Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę - Jurek S - 28-07-2014

Większość z uczestników zapewne zna naszego Profesora Stanisława. Zadzwoniłem do niego z pytaniem jak się czuje po tym upadku, a on mówi, że jest na Jasnej Górze. Pomyślałem, że pojechał pociągiem (jest z Wrocławia) a on mówi, że wybrał się z kolegami rowerem. :-D
No i był trochę smutny ;-) bo już nie mógł czuć się seniorem (ma 70lat) gdyż jest z nimi 75-latek :-) Tak więc ma się dobrze i pozdrawia.


Re: VI Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę - Monika - 29-07-2014

;-) I ja dołączam się do wszelkich podziękowań, które wyliczył tu Jurek.. Raz jeszcze wielkie podziękowania dla tych wszystkich uczestników, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w organizację pielgrzymki: dla naszych kapłanów, wszystkich prowadzących grupy, zabezpieczających, dla naszego Pana kierowcy, dla ekipy medycznej (Krzyśka i Doroty), dla ekipy grająco –śpiewającej, dla Piotrka- nieocenionego w uzdrawianiu naszych rowerów. Wasza rola była nieoceniona :-D . Wielkie dzięki!
To był dobry czas i miejmy nadzieje, że w jakiś sposób zostanie w nas na dłużej.

W imieniu organizatorów - dziękuję również naszym sponsorom:
1. Główny sponsor Pielgrzymki: Agencja reklamowa APUS www.apus.lublin.pl
2. RAJCHEL Art - Fotografia & Film www.rajchelart.pl
3. Fitness Club Forum Spa & Wellness www.fitnessclubforum.pl
4. Lubelska Szkoła Jazdy DRIFT www.osk-drift.com.pl
5. Sklep „Dobre Rowery” www.rower.lublin.pl

A tutaj zdjęcia moje i Tomka:
VI Pielgrzymka Rl_cz.1
VI Pielgrzymka RL_cz.2

W dwóch częściach, bo z dwóch aparatów. Miłego oglądaniaSmile


Re: VI Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę - Jurek S - 29-07-2014

Monika napisał(a):(...)

A tutaj zdjęcia moje i Tomka:
VI Pielgrzymka Rl_cz.1
VI Pielgrzymka RL_cz.2

W dwóch częściach, bo z dwóch aparatów. Miłego oglądaniaSmile
Włączyłem sobie tryb pełnoekranowy, play i przeniosłem się raz jeszcze do tamtego czasu :-D


Re: VI Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę - Yanq - 30-07-2014

Wróciłem wreszcie z "dogrywki" i ogarnąłem zdjęcia. Pora podziękować wszystkim którzy przyłożyli swoje trzy grosze (lub więcej) do organizacji. Bardzo odpowiada mi ten sposób pielgrzymowania: dla ciała i dla ducha. Siódmej grupie nie będę za wiele słodził ale Wasze towarzystwo to niezastąpiony, dodatkowy atut. Razem z Renią jesteśmy szczęśliwi, że uczestniczyliśmy w tym roku i na pewno postaramy się w przyszłości też jeździć.
Miałem przebrać trochę te moje zdjęcia, bo mam ich sporo ale; jak było na pielgrzymce to już z relacji poprzedników wiadomo. Wrzucam więc znaczna większość moich fotek, jak ktoś lubi niech ogląda może któraś się szczególnie spodoba a jak komuś szkoda czasu to przymusu nie ma ;-) Więc z podziałem na dni:
pierwszy
drugi
trzeci
czwarty


Re: VI Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę - radzik - 30-07-2014

super foty Janku :!: dla wielu osób będzie pamiątka Smile
na następnych Pielgrzymkach będziesz rozlosowywany z pierwszego koszyka, bo każdy będzie chciał mieć takiego fotografa w swojej grupieSmile