Forum Rowerowy Lublin
Roztocze Wiosną 2014 - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (http://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Imprezy rowerowe (http://forum.rowerowylublin.org/forum-68.html)
+--- Dział: W woj. lubelskim (http://forum.rowerowylublin.org/forum-28.html)
+---- Dział: Turystyczno-rekreacyjne (http://forum.rowerowylublin.org/forum-39.html)
+---- Wątek: Roztocze Wiosną 2014 (/thread-7145.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


Re: Roztocze Wiosną 2014 - Danielw78 - 02-04-2014

O której godzinie w sobotę startuje grupa MTB.Muszę wiedzieć jeśli mam zdążyć dojechać autem :-) powrót niestety tego samego dnia...


Re: Roztocze Wiosną 2014 - Iron79 - 02-04-2014

Danielw78 napisał(a):O której godzinie w sobotę startuje grupa MTB.Muszę wiedzieć jeśli mam zdążyć dojechać autem :-) powrót niestety tego samego dnia...

Wiesz , że to pytanie z tych trudnych ;-) . Napisz mi na PW numer telefonu, to w piątek wieczorem dam ci znać jakie są ustalenia.


Re: Roztocze Wiosną 2014 - pik - 02-04-2014

Podaję kilka informacji organizacyjnych dla porządku:
Dojazd - kwaterę, czyli Dom Ludowy (OSP) łatwo w Kocudzy znaleźć. Jeśli wjedzie się od zachodu, jest to wielki budynek ceglany po lewej stronie drogi (od południa), stoi przed nim stary/zabytkowy wóz strażacki. Przed budynkiem i obok jest ogromna przestrzeń parkingowa. Baza będzie czynna w piątek od godz. 17-18, ale samochody można zostawiać na parkingu od rana.
Kwatera - jest kilka pokoi z łóżkami. Rozdzielimy je na miejscu (zasadniczo, teoretycznie podział już został dokonany). Jest ogromna przestrzeń na podłodze, która zostanie rozdzielona między grupy (wydzielimy sektory dla grup).
Toalety - są 3 lub 4, ale tylko w jednej jest kąpiel/prysznic. Warunki higieniczne będą zatem spartańskie. Zapewne dostaniemy miednice, więc będzie się można jaką umyć.
Kuchnia - będzie dostępna w pewnym zakresie. Dostaniemy duży warnik na wodę (taki weselno-konferencyjny), więc wrzątku nie zabraknie. Są tam jakieś lodówki i będą dostępne. Są palniki (ale dopiero wieczorem ustalę, na ile będzie można z nich korzystać). Gary i sztućce należy mieć własne. Radzę też wziąć własne palniki/kuchenki do gotowania (bo jak 80 osób zechce na raz gotować w kuchni, to nic z tego nie wyjdzie).
Sklep - jest niedaleko; będzie czynny i zaopatrzony.
Piotrek


Re: Roztocze Wiosną 2014 - KrzysiekP - 02-04-2014

Jak już wcześniej pisałem mogę zabrać się z kimś lub ktoś ze mną to zależy jaki samochód pojemność i koszty paliwa ? pisać na priv


Re: Roztocze Wiosną 2014 - Bart - 02-04-2014

pik napisał(a):Toalety - są 3 lub 4, ale tylko w jednej jest kąpiel/prysznic. Warunki higieniczne będą zatem spartańskie. Zapewne dostaniemy miednice

Kąpałby się w miednicy, jak za starych, dobrych czasw, na wsi po sianokosach.


Re: Roztocze Wiosną 2014 - Noorbi - 02-04-2014

KrzysiekP napisał(a):Jak już wcześniej pisałem mogę zabrać się z kimś lub ktoś ze mną to zależy jaki samochód pojemność i koszty paliwa ? pisać na priv
Krzysiu. Mogę Ci zabrać, ale: wyjedziemy dopiero jak wrócę z Warszawy ok 19 w piątek i nie zabieram bagażnika czyli albo rowery na śledzia w bagażnku albo na pleckach ze zdjętymi kółkami. Jeżeli chodzio koszty to myślę, że weżmiesz kilka "broszur" ;-) do poczytania albo dobra "książkę" ;-) i będzie GIT


Re: Roztocze Wiosną 2014 - KrzysiekP - 02-04-2014

Noorbi napisał(a):Krzysiu. Mogę Ci zabrać, ale: wyjedziemy dopiero jak wrócę z Warszawy ok 19 w piątek i nie zabieram bagażnika czyli albo rowery na śledzia w bagażnku albo na pleckach ze zdjętymi kółkami. Jeżeli chodzio koszty to myślę, że weżmiesz kilka "broszur" do poczytania albo dobra "książkę" i będzie GIT

Dobra jedziemy pasuje mi wysyłam numer tel na priva i git :-D


Re: Roztocze Wiosną 2014 - mariox - 02-04-2014

Wyjazd grupy MTB w sobotę najpóźniej o 10.00. Nie przewiduję poślizgów ani żadnych kwadransów akademickich. Kawał drogi do przejechania, Mili Państwo, a nie planujemy jakiegoś szaleńczego tempa, bo będzie trochę pod górkę i to nie raz ;-)


Re: Roztocze Wiosną 2014 - pawlaczyskis - 02-04-2014

Jak pod górkę to ja nie jadę! Undecided


Re: Roztocze Wiosną 2014 - Iron79 - 02-04-2014

pawlaczyskis napisał(a):Jak pod górkę to ja nie jadę! Undecided

szkoda, kolejne ludziki nam z MTB uciekają Undecided