Forum Rowerowy Lublin
Roztocze Wiosną 2014 - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Imprezy rowerowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-68.html)
+--- Dział: W woj. lubelskim (https://forum.rowerowylublin.org/forum-28.html)
+---- Dział: Turystyczno-rekreacyjne (https://forum.rowerowylublin.org/forum-39.html)
+---- Wątek: Roztocze Wiosną 2014 (/thread-7145.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


Re: Roztocze Wiosną 2014 - jędrek - 24-03-2014

Dołączę i ja jeśli można to w cenie 20zł za noc ;-)
jeśli takowe miejsce jeszcze się znajdzie


Re: Roztocze Wiosną 2014 - Irek - 24-03-2014

Proszę o wpisanie na listę MTB i łóżko za 20 zł. Mam kilka pytań,
O ktorej godzinie najwcześniej w piątek można się zakwaterować?
Czy będziemy mieli dostęp do kuchni z naczyniami i garami, żeby samemu coś ugotować lub podgrzać?


Re: Roztocze Wiosną 2014 - pawlaczyskis - 24-03-2014

W przypadku podłogowki będzie gdzie zostawić graty noclegowe na czas wyjazdu? Prawdopodobnie wstawiamy się w trzech do grupy MTB Wink Jakieś przedpłaty, numer konta? Wink


Re: Roztocze Wiosną 2014 - pik - 24-03-2014

Mam prośbę: proszę zgłaszać się do grup w formie prywatnej wiadomości, podając imię, nazwisko, telefon kontaktowy.
Co do noclegów w łóżkach: w pierwszej kolejności zostaną przydzielone: kobietom w ciąży i karmiącym, w drugiej rodzinom z małymi dziećmi, wreszcie - niedołężnym starcom, wyliniałym prukwom i starym pierdołom. Osoby, które wnioskują o łóżka muszą mieć wyraźne znamiona tychże ;-)
Myślę, że w sobotę grupy "full bike" i rekreacyjna (a może nawet mtb) będą przynajmniej częściowo jechały razem (do Lipowca na degustację). Potem grupa rekreacyjna wybierze powrót przez Puszczę Solską (Mario z zespołu mtb już mi opracował trasę :-) ). W niedzielę pojedziemy na pagóry Roztocza Zachodniego.
Co do powrotu: każdy wraca, jak chce. Domyślam się, że grupa fullbike rowerami do domu; grupa mtb po prostu pojedzie samochodami, rekreacyjna też (chyba, że ktoś wrzuci bagaż do busa i pojedzie do Lublina rowerem - chyba będzie taka opcja).
Piotrek K.


Re: Roztocze Wiosną 2014 - pik - 24-03-2014

mariobiker napisał(a):Fajne miejsce https://picasaweb.google.com/1161054944 ... 2111158498 Może jeszcze uda się zdobyć autografy pań z zespołu " Jarzębina " :mrgreen:

I gospodarze tego miejsca bardzo życzliwi. Miejscówka w środku wsi. Za boiskiem, ale jeszcze na posesji, w ogrodzeniu jest też miejsce na ognisko.
P.


Re: Roztocze Wiosną 2014 - Noorbi - 24-03-2014

Toż ja doskonale znam panie z Kocudzy... Ja chyba mam tam jakiś apartamencik zarezerwowany. Ale nie będę się wyłamywał. Jadę FULLBIKE + MTB. Nie rezerwować mi żadnego miejsca. Znaczy się GLEBA jak za starych dobrych czasów.


Re: Roztocze Wiosną 2014 - Jurek S - 24-03-2014

pik napisał(a):(...)
Co do noclegów w łóżkach: w pierwszej kolejności zostaną przydzielone: kobietom w ciąży i karmiącym, w drugiej rodzinom z małymi dziećmi, wreszcie - niedołężnym starcom, wyliniałym prukwom i starym pierdołom. Osoby, które wnioskują o łóżka muszą mieć wyraźne znamiona tychże ;-)
Widzę, że się łapię ;-) więc zgodnie z info na priv potwierdzam rezerwację łoża :-P
pik napisał(a):Myślę, że w sobotę grupy "full bike" i rekreacyjna (a może nawet mtb) będą przynajmniej częściowo jechały razem (do Lipowca na degustację).
Tak też zamierzamy. Przynajmniej ja :-D
pik napisał(a):Potem grupa rekreacyjna wybierze powrót przez Puszczę Solską (Mario z zespołu mtb już mi opracował trasę :-) ).
Widzę, że będę musiał trzymać rękę na pulsie :lol:
pik napisał(a):W niedzielę pojedziemy na pagóry Roztocza Zachodniego.
Co do powrotu: każdy wraca, jak chce. Domyślam się, że grupa fullbike rowerami do domu; grupa mtb po prostu pojedzie samochodami, rekreacyjna też (chyba, że ktoś wrzuci bagaż do busa i pojedzie do Lublina rowerem - chyba będzie taka opcja).
Piotrek K.
W niedzielę grupa FULL BIKE już z rana będzie wracać na rowerach do Lublina.


Re: Roztocze Wiosną 2014 - pik - 24-03-2014

Irek napisał(a):Proszę o wpisanie na listę MTB i łóżko za 20 zł. Mam kilka pytań,
O ktorej godzinie najwcześniej w piątek można się zakwaterować?
Czy będziemy mieli dostęp do kuchni z naczyniami i garami, żeby samemu coś ugotować lub podgrzać?
Zamierzam przyjechać ok. 17. jednak jeśli ktoś zechce być z rana, może zostawić auto przed budynkiem i pojechać na trasę (mam na myśli np. grupę mtb). Nie wiem, czy wypada nam obciążać gospodarzy lokalu ponad miarę nasza obecnością. Zapytam.
Jeśli chodzi o gary: lepiej wziąć swoje menażki i łyżki - choćby na tę zupę z kotła w sobotę wieczorem. Będziemy mieli do dyspozycji duży warnik na wrzątek. Kuchnia jest, ale nie jestem pewien czy będziemy mogli korzystać z tamtejszych garów zupełnie swobodnie - dowiem się.
Piotrek


Re: Roztocze Wiosną 2014 - dyndul - 24-03-2014

Hej,

Ja odstępuję swoje miejsce noclegowe matkom w ciąży, dzieciom, starym pierdołom czy tam komu ;-). Przyjadę najprawdopodobniej tylko w sobotę rano do wieczora - własnym transportem - więc zwalniam też miejsce osobowo-rowerowe u Marioxa (bo jak zrozumiałem załapałem się na nie). Wszystko przez to, że jak się ostatnio dowiedziałem - alkohol szkodzi zdrowiu ;-)

Radek


Re: Roztocze Wiosną 2014 - pawlaczyskis - 24-03-2014

Poszukuję na wyjazd trzech bagażników rowerowych mocowanych do bagażnika dachowego (takiego poprzecznego). Nie ma ktoś pożyczyć? Smile

Zdradzi ktoś plan ramowy grupy MTB? Czy czas piątkowego popołudnia jest jakoś zagospodarowany? Smile Jak z parkingiem dla rowerów?