Forum Rowerowy Lublin
Roztocze Wiosną 2014 - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Imprezy rowerowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-68.html)
+--- Dział: W woj. lubelskim (https://forum.rowerowylublin.org/forum-28.html)
+---- Dział: Turystyczno-rekreacyjne (https://forum.rowerowylublin.org/forum-39.html)
+---- Wątek: Roztocze Wiosną 2014 (/thread-7145.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


Re: Roztocze Wiosną 2014 - Noorbi - 25-03-2014

NO dobrze.Trasa MTB znana, a jakie są trasy pozostałe?


Re: Roztocze Wiosną 2014 - Jurek S - 25-03-2014

mariox napisał(a):Na pierwszy dzień wyszła mi trochę długa ta trasa, ale może damy radę.
Trochę rysowałem na "czuja", gdyż te programatory nie mają wszystkich ścieżek.
Ogólnie mówiąc, w stronę "tam" będziemy jechać szlakiem "Czarna Perła" (jak ktoś ma mapę tej trasy, to niech zabierze, moja gnije gdzieś w okolicach Żelebska :-(). Potem do Lipowca pojedziemy kawałek Centralnym Roztoczańskim a później przez Kawęczynek (zarąbistymi wąwozami). Powrót przez Karolówkę, Korytków Mały i przez Bagno Rakowickie. Jak ktoś będzie miał dość, skrócimy przez Sokołówkę
TU KLIKAMY
Piotrze, napisz tylko, o której mamy się stawić w Lipowcu na degustację ;-)
Mariuszu, a dlaczego dla Was jest to pierwszy dzień? Czy Wy w piątek nie jeździcie?
A swoją drogą grupa rekreacyjne może pociąć na wprost przez Wolę Radzięcką, Buczyn aż do 35 km tej trasy a dalej pojechać jak MTB :-D
Norbi, tych którzy dojeżdżają i wracają rowerami interesuje właśnie trasa sobotnia do Lipowca i z powrotem


Re: Roztocze Wiosną 2014 - pawlaczyskis - 25-03-2014

Potwierdzone Wink Grupa MTB bogatsza o trzech Wink


Re: Roztocze Wiosną 2014 - mariox - 25-03-2014

Jurek S napisał(a):Mariuszu, a dlaczego dla Was jest to pierwszy dzień? Czy Wy w piątek nie jeździcie?
Niestety Jurku, niektórzy muszą jeszcze wrócić z pracy, spakować siebie i Kolegów i wyjechać do Kocudzy. Nie każdy ma tyle wolnego, co Ty ;-)
Piotrkowi wysyłałem na Priv propozycję sobotniej jazdy dla "Asfaltów", jak chcecie, możecie skorzystać w całości lub dowolnej części ;-)
KLIKEN


Re: Roztocze Wiosną 2014 - pawlaczyskis - 25-03-2014

A jak z niedzielą? Jakaś trasa jest już zaplanowana? Rozumiem, że nie będziemy specjalnie zjeżdżać tuż przed finiszem z asfaltu do przydrożnego rowu żeby pobrudzić rowery? Tongue Wink Jak liczne są grupy na chwilę obecną? No i mam jeszcze pytanie co do noclegu dla rowerów Big Grin Wink Jak sprawa wygląda?


Re: Roztocze Wiosną 2014 - Iron79 - 25-03-2014

pawlaczyskis napisał(a):Rozumiem, że MTB to będzie MTB i nie będziemy specjalnie zjeżdżać tuż przed finiszem z asfaltu do przydrożnego rowu żeby pobrudzić rowery?
:mrgreen: no jak tak można..wykluczone :-P

pawlaczyskis napisał(a):No i mam jeszcze pytanie co do noclegu dla rowerów Big Grin Wink Jak sprawa wygląda?

Myślę, że coś będzie, zawsze jest (do tej pory na innych tego typu wyjazdach) jakaś wiata, garaż, komórka zamykana na klucz. To jest spory kompleks z tego co widzę po zdjęciach.


Re: Roztocze Wiosną 2014 - pik - 25-03-2014

mariox napisał(a):propozycję sobotniej jazdy

Trasa jest jak najbardziej. Gdyby jednak dało się pojechać na Rapy Dylanskie, a potem Nadrzecze (gdzie fajna knajpka, czy nawet dwie), to byłoby jeszcze lepiej. Znasz tamte lasy i leśne dukty? Piach pewnie straszny? Do Nadrzecza na obiad i tak pewnikiem zajedziemy...
P.


Re: Roztocze Wiosną 2014 - pik - 25-03-2014

[quote="Iron79Myślę, że coś będzie, zawsze jest (do tej pory na innych tego typu wyjazdach) jakaś wiata, garaż, komórka zamykana na klucz. [/quote]

Na pewno coś się znajdzie.
P.


Re: Roztocze Wiosną 2014 - Jurek S - 25-03-2014

mariox napisał(a):(...)
Piotrkowi wysyłałem na Priv propozycję sobotniej jazdy dla "Asfaltów", jak chcecie, możecie skorzystać w całości lub dowolnej części ;-)
KLIKEN
Ty nas chcesz w maliny wpuścić? :-x Jechałeś kiedyś tym odcinkiem od Kocudzy do Szewców? Asfaltów to ja tam raczej nie widzę, a piachy przeczuwam :-P
Dalej już fajnie. Ewentualnie nie wjeżdżalibyśmy na trasę Zamość-Biłgoraj tylko z Dylów przez Kajetanówkę pojechali do Janowca.


Re: Roztocze Wiosną 2014 - pik - 25-03-2014

Jurek S napisał(a):[Ty nas chcesz w maliny wpuścić? :-x Jechałeś kiedyś tym odcinkiem od Kocudzy do Szewców? Asfaltów to ja tam raczej nie widzę, a piachy przeczuwam .

Panowie,
będziemy jechać w drugą stronę, tj. najpierw do Lipowca na degustację, potem do Nadrzecza na obiad, a potem już szybciutko, najedzeni na Szewce i Kocudzę.
Nie wiem, jak wygląda w tej chwili trasa z Szewców do Kaproni, dalej do Zdzisławic i Kocudzy jest gładki asfalcik. Jest jednak tzw. "kamienna droga" z Szewców do Zdzisławic, równoległa do tej, którą narysował Mariusz. Wytrzęsie zadki, ale jest twardo i malowniczo. No, las jak las..., ale niektórzy lubią jak jest zielono i ptaki mordy drą. Postaram się rozpoznać stan dróg leśnych i w dniu wycieczki będziemy wiedzieli, w który "kanał" się wpuszczać.
Mam inne pytanie: jak droga z Lipowca do Kajetanówki? A potem na Rapy Dylanskie i Nadrzecze - czy w ogóle jest? Czy dalibyśmy radę zwykłymi rowerami, czy to zupełny hardcore?
P.