Forum Rowerowy Lublin
Lublin MTB Maraton - 11 października 2014 - Zalew 12.00 - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (http://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Imprezy rowerowe (http://forum.rowerowylublin.org/forum-68.html)
+--- Dział: W woj. lubelskim (http://forum.rowerowylublin.org/forum-28.html)
+---- Dział: Sportowe (http://forum.rowerowylublin.org/forum-38.html)
+---- Wątek: Lublin MTB Maraton - 11 października 2014 - Zalew 12.00 (/thread-7871.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Re: Lublin MTB Maraton - 11 października 2014 - Zalew 12.00 - Jakub.P - 24-09-2014

Radziku na dwóch i pół Smile Plus pożegnanie pielgrzymki, pożegnanie i przywitanie na 400 albo czysta i na masach krytycznych dwóch Smile


Re: Lublin MTB Maraton - 11 października 2014 - Zalew 12.00 - Mariobiker - 24-09-2014

Jakub.P napisał(a):Jurku masz "moce stwórcze" na forum i wiesz, że można część wątku przenieść, zamknąć, kogoś zbanować itp, itd Smile
Kubusiu przecież wiesz, że to z czystej sympatii :-)


Re: Lublin MTB Maraton - 11 października 2014 - Zalew 12.00 - Jurek S - 24-09-2014

Jakubie, w sumie to szkoda cokolwiek robić z tak prężnie rozwijającym się wątkiem :-P
A po za tym to dział Prezesa 8-)


Re: Lublin MTB Maraton - 11 października 2014 - Zalew 12.00 - mraugorzata - 24-09-2014

Paczam i paczam na termin i widzę, że tego samego dnia są jakieś zawody w biegach przełajowych na Dąbrowie, więc pytanie czy maraton nie wskoczy nagle pod nogi biegaczy :-P


Re: Lublin MTB Maraton - 11 października 2014 - Zalew 12.00 - JuraS - 24-09-2014

Jakub.P napisał(a):Jurku masz "moce stwórcze" na forum i wiesz, że można część wątku przenieść, zamknąć, kogoś zbanować itp, itd Smile Dla mnie wątek poboczny może być Smile
No nie ,czymajcie mie,bo nie wyczymie :-> .
Część wątku przenieść i zamknąć Cry ,zawodników zbanować :evil: .Zawodnicy się obrażą i wycofają z zawodów Confusedhock: ,zawody trzeba będzie znowu odwołać :oops: .I jak zwykle skończy się na gadaniu :mrgreen: .
A już miałem zamiar wyrwać się z pracy na godzinkę,aby odprowadzić Was troszeczkę po starcie,lub ewentualnie wyjechać po Was przed finiszem :lol: .I to było pewne, tak na 85%% :!:


Re: Lublin MTB Maraton - 11 października 2014 - Zalew 12.00 - damian.s - 24-09-2014

mraugorzata napisał(a):więc pytanie czy maraton nie wskoczy nagle pod nogi biegaczy :-P
Najwyżej w ostatniej chwili odwoła się maraton MTB :-P


Re: Lublin MTB Maraton - 11 października 2014 - Zalew 12.00 - Rado - 24-09-2014

Widzę na liście startowej, że ktoś ;-) złamał dyscyplinę partyjną i startuje na dystansie PROFI.


Re: Lublin MTB Maraton - 11 października 2014 - Zalew 12.00 - Jakub.P - 24-09-2014

JuraS napisał(a):No nie ,czymajcie mie,bo nie wyczymie :-> .
Część wątku przenieść i zamknąć Cry ,zawodników zbanować :evil: .Zawodnicy się obrażą i wycofają z zawodów Confusedhock: ,zawody trzeba będzie znowu odwołać :oops: .I jak zwykle skończy się na gadaniu :mrgreen: .
A już miałem zamiar wyrwać się z pracy na godzinkę,aby odprowadzić Was troszeczkę po starcie,lub ewentualnie wyjechać po Was przed finiszem :lol: .I to było pewne, tak na 85%% :!:

Nikt niczego nie odwołuje Smile
mraugorzata napisał(a):Paczam i paczam na termin i widzę, że tego samego dnia są jakieś zawody w biegach przełajowych na Dąbrowie, więc pytanie czy maraton nie wskoczy nagle pod nogi biegaczy :-P
Bieg zaczyna się o 10 (nie o 11 tak jak było w planach). Z orgiem biegów dogadaliśmy się i las do 12 będzie uprzątnięty z biegaczy itp Smile


Re: Lublin MTB Maraton - 11 października 2014 - Zalew 12.00 - JuraS - 24-09-2014

radzik napisał(a):Cytat:
Radzik a dlaczego ja Cię jeszcze na liście startowej nie widzę
jestem, tylko wpisałem się pod moim prawdziwym imieniem i nazwiskiem
W rzeczy samej :!: ,sprawdziłem drzewo genealogiczne 8-) i w UM :roll: Idea Arrow ,Jadzik zapisał się pod swoim panieńskim nazwiskiem :mrgreen: .


Re: Lublin MTB Maraton - 11 października 2014 - Zalew 12.00 - radzik - 24-09-2014

Rado napisał(a):Widzę na liście startowej, że ktoś złamał dyscyplinę partyjną

raczej się wycykał :roll: