Forum Rowerowy Lublin
Bredzenie o kuromacaniu według... (wstawcie kogo Chcecie) - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (http://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Hyde Park (http://forum.rowerowylublin.org/forum-71.html)
+--- Dział: Dział o wszystkim, tylko nie o rowerach ;) (http://forum.rowerowylublin.org/forum-30.html)
+--- Wątek: Bredzenie o kuromacaniu według... (wstawcie kogo Chcecie) (/thread-8192.html)

Strony: 1 2 3 4


Bredzenie o kuromacaniu według... (wstawcie kogo Chcecie) - darist - 20-04-2015

Przepraszam JurekS i inni koledzy*
* - Nie dotyczy koleżanek, które nie są zainteresowane takimi dyskusjami :-P (Jesteście jak zawsze wspaniałe) :-D
Zakładam temat żądając wolności dla ShoutBox :-D
Osobiście nie mam zamiaru uczestniczyć w tej dyskusji ale mam wielką do Was prośbę.
Bez względu na poglądy i religię, starajcie się wyrażać Swoje poglądy w sposób:
"BĘDZIESZ MIŁOWAŁ SWEGO BLIŹNIEGO JAK
SIEBIE SAMEGO"

czy:
"NIE MÓW FAŁSZYWEGO ŚWIADECTWA PRZECIW BLIŹNIEMU SWEMU"
Życzę Ci JurkuS owocnej dyskusji w poszanowaniu tego, co skłoniło Cię do podjęcia decyzji związanych z RL i założeniem "Wspólnoty na Rowerze".
Pokaż nam (być może niewiernym) jak wygląda nauka Jezusa.
Czy kazał szydzić, drwić, poniżać, naśmiewać się z tych, którzy Jego zdaniem poszli "złą drogą"?
Niech Twoje słowa o kimkolwiek (prezydent, premier, posłowie, inni ludzie również tutaj na forum) będą słowami przekazanymi przez Jezusa.
Jeśli ktokolwiek zechce z Tobą dyskutować to bardzo proszę róbcie to tutaj i już nie zaśmiecajcie ShoutBoxa.
Może doczekamy się forum na stronie "Wspólnoty na Rowerze"?
Pewnie też będą chętni aby tam wyrazić swoje opinie.
Życzę owocnej dyskusji i tyle z moje strony :-D


Re: Bredzenie o kuromacaniu według... (wstawcie kogo Chcecie) - Noorbi - 20-04-2015

Bardzo fajnie Darku. Mi się to podoba, choć tu raczej nie zajrzę. A dla tych, którzy lubią sobie pokrzyczeć, brak publiki (a na SB taka jest zawsze - przyznasz) może być dramatem. Może się uda. A niech mają.


Re: Bredzenie o kuromacaniu według... (wstawcie kogo Chcecie) - Wojtek_Jacek - 20-04-2015

Żałosne. Proszę usunąć ten wątek.


Re: Bredzenie o kuromacaniu według... (wstawcie kogo Chcecie) - KermitOZ - 20-04-2015

Wojtek_Jacek napisał(a):Żałosne. Proszę usunąć ten wątek.
Ty jesteś żałosny, nie podoba się to nie musisz go czytać.


Re: Bredzenie o kuromacaniu według... (wstawcie kogo Chcecie) - Wojtek_Jacek - 20-04-2015

To była prośba


Re: Bredzenie o kuromacaniu według... (wstawcie kogo Chcecie) - Wojtek_Jacek - 20-04-2015

I nie rozumiem dlaczego mnie obrażasz.


Re: Bredzenie o kuromacaniu według... (wstawcie kogo Chcecie) - Wojtek_Jacek - 20-04-2015

Jeszcze raz proszę grzecznie zamknąć ten wątek. Nic dobrego z tego nie wyniknie.


Re: Bredzenie o kuromacaniu według... (wstawcie kogo Chcecie) - Jurek S - 20-04-2015

Przeraża mnie Darku Twoja hipokryzja. Undecided Gdzie byłeś kiedy w wątku o Duszpasterstwie obrażano kapłana a tym samy także i mnie? Jakoś wtedy nie zauważyłeś mojej postawy miłości bliźniego kiedy bezwarunkowo napisałem o wybaczeniu Grzegorzowi.
A teraz podnosisz Ty i jeszcze parę osób wielki głos oburzenia próbując równocześnie manipulować przykazaniem Bożym kiedy piszę o mizerocie ubiegającego się o reelekcję Prezydenta? Boicie się jasno i wyraźnie zadeklarować po jakiejś stronie. Dlaczego? Być może dlatego, że potrzeba do tego argumentów. A jakie argumenty znajdziecie na tę rzeczywistość, którą zaserwowano nam od 8 lat? Chyba, że jest Wam z nimi po drodze to powiedzcie to wyraźnie. A Jezus? Przebaczał, ale zawsze mówił: "Idź a od tej pory juz nie grzesz" A do tych, którzy uporczywie trwali w grzechu: "Niech ci będzie jako poganin i celnik" I gdy trzeba było wziął bicz i przegonił kupczących w Jego świątyni.


Re: Bredzenie o kuromacaniu według... (wstawcie kogo Chcecie) - Wojtek_Jacek - 20-04-2015

KermitOZ napisał(a):
Wojtek_Jacek napisał(a):Żałosne. Proszę usunąć ten wątek.
Ty jesteś żałosny, nie podoba się to nie musisz go czytać.
Moje słowo żałosne - dotyczyło treści napisanej powyżej - nie dotyczyło osoby!!! I tak się zastanawiam jaki to prezes to który sam nie przestrzega regulaminu. Obraża innych - napisałeś jaki ja jestem, a znasz mnie?
§1. Postanowienia Ogólne
[...]
6. Użytkownicy zobowiązani są do zachowania szacunku i uprzejmości wobec innych Użytkowników Forum. Dyskusje powinny przebiegać w formie parlamentarnej, w dobrym tego słowa znaczeniu.


Re: Bredzenie o kuromacaniu według... (wstawcie kogo Chcecie) - KermitOZ - 20-04-2015

Wojtek_Jacek napisał(a):Moje słowo żałosne - dotyczyło treści napisanej powyżej - nie dotyczyło osoby!!!
A moje dotyczy, no i co?

Wojtek_Jacek napisał(a):napisałeś jaki ja jestem, a znasz mnie?
Nie znam i nie żałuję. Trzeba było nie zabierać głosu w wątku, w którym nie ma się nic do powiedzenia. A co do regulaminu to uwagi o usunięcie wątku zgłasza się na pw adminowi, ale pewnie o tym już nie doczytałeś.

EDYCJA: Widzę, że o zakazie pisania dwóch postów po kolei tez nie doczytałeś. No to bach punkcik...