Forum Rowerowy Lublin
V Rodzinny Rajd Rowerowy - Lublin z rodziną 17 maja, godz.12 - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (http://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Imprezy rowerowe (http://forum.rowerowylublin.org/forum-68.html)
+--- Dział: W woj. lubelskim (http://forum.rowerowylublin.org/forum-28.html)
+---- Dział: Turystyczno-rekreacyjne (http://forum.rowerowylublin.org/forum-39.html)
+---- Wątek: V Rodzinny Rajd Rowerowy - Lublin z rodziną 17 maja, godz.12 (/thread-8258.html)

Strony: 1 2 3 4


V Rodzinny Rajd Rowerowy - Lublin z rodziną 17 maja, godz.12 - Jurek S - 13-05-2015

Już kolejny raz wyruszy z Placu Litewskiego
Rodzinny Rajd Rowerowy - Lublin z rodziną

Jak pisze główny organizator:
"Rodzinny Rajd Rowerowy „Lublin z Rodziną” to propozycja dla każdego, kto lubi aktywny wypoczynek.
Kolumna rowerzystów wyrusza z placu Litewskiego, by po wspólnej przejażdżce wymienić się wrażeniami na mecie w Ośrodku „Słoneczny Wrotków” nad Zalewem Zemborzyckim.
Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie.
W zależności od wyboru trasy na rowerzystów będą czekały odcinki dla bardziej doświadczonych zawodników, wymagające umiejętności poruszanie się w terenie i orientacji co do zmiennego ukształtowania podłoża oraz takie, którymi przejażdżka będzie prawdziwym relaksem. A po pełnej wrażeń rowerowej wyprawie, od godziny 14.00, w cieniu szumiących drzew, zapewniamy odpoczynek na festynie rodzinnym w Ośrodku „Słoneczny Wrotków” nad Zalewem Zemborzyckim"
"Mamy dla uczestników wyjątkową NIESPODZIANKĘ!
Sklep "Królewska Zielarnia", który mieści się przy ul. Królewskiej 3 w Lublinie, ufundował NAGRODĘ SPECJALNĄ dla najliczniejszej rodziny wielopokoleniowej, która weźmie udział w naszym rajdzie. Czekamy więc na dzieci, rodziców, babcie i dziadków! Do zobaczenia w niedzielę!"


To duża impreza rowerowa i jak rozmawialiśmy na Walnym Zebraniu mogłaby być okazja dla Rowerowego Lublina, żeby się pokazać. Tzn w tej chwili nie ma już możliwości na zaistnienie na plakatach czy ulotkach, ale można by rozwiesić baner na miejscu pikniku.
Tak czy inaczej wzorem lat ubiegłych zapraszam do pomocy przy prowadzeniu tego rajdu :-D
Pomoc będzie polegała na tym, że jedna, dwie osoby muszą rozdzielać grupy podzielone wg tras. Na początku będzie jechała trasa żółta czyli tylko do zalewu, później trasa czerwona - dookoła zalewu i na końcu trasa niebieska dla bardziej doświadczonych rowerzystów. Nie ukrywam, że będzie trochę wymagającego terenu (polne, leśne drogi miejscami w kiepskim stanie :-P )
Całość rajdu ogarnia Policja i Straż miejska, która zapewnia bezpieczny przejazd przez miasto i trasy żółtą i czerwoną.
Do zalewu ja będę prowadził cały rajd, a później będą się odłączały kolejne trasy. Trasę niebieską prowadzę ja. :lol:
Być może będzie wsparcie panów z Policji czy straży na rowerach.
Zapraszam wszystkich zarówno do udziału jak i do pomocy.
Osoby, które chcą wspomóc w sprawach porządkowych proszone są na Plac Litewski o 11.30. No i oczywiście dawajcie tutaj znać jeżeli się zdecydujecie. :-D


Re: V Rodzinny Rajd Rowerowy - Lublin z rodziną 17 maja, godz.12 - zienio - 13-05-2015

Szykuje mi sie wolny weekend, więc chętnie wpadnę na tę wypasioną niebieską trasę Smile.


Re: V Rodzinny Rajd Rowerowy - Lublin z rodziną 17 maja, godz.12 - Rado - 13-05-2015

Powinienem być :-)


Re: V Rodzinny Rajd Rowerowy - Lublin z rodziną 17 maja, god - nietutejszy - 13-05-2015

Jurek S napisał(a):J(...) będzie trochę wymagającego terenu (polne, leśne drogi miejscami w kiepskim stanie :-P ) (...)

Bez przesady. Nawet taki turlacz jak ja jeździł już gorszymi traktami...

No i niestety zostaje dla mnie trasa żółta (chociaż moja Kobieta nr 4 coś przebąkuje, że może czerwoną spróbuje) :-( .


Re: V Rodzinny Rajd Rowerowy - Lublin z rodziną 17 maja, godz.12 - Yanq - 13-05-2015

Będę :mrgreen:
Jeśli to rajd rodzinny to oczywiście nie będę sam ale przy żółtej (lub czerwonej to się jeszcze zobaczy) jestem chętny do pomocy.


Re: V Rodzinny Rajd Rowerowy - Lublin z rodziną 17 maja, godz.12 - krzychu.c.m - 15-05-2015

Jak nie będzie padać przyjadę, do zobaczenia :!: :?: Idea Arrow :-P


Re: V Rodzinny Rajd Rowerowy - Lublin z rodziną 17 maja, godz.12 - Eliza - 15-05-2015

Bardzo żałuję ale nie będzie mnie w Lublinie :-(
Będę za to całym sercem z Wami :-D


Re: V Rodzinny Rajd Rowerowy - Lublin z rodziną 17 maja, godz.12 - Yanq - 15-05-2015

Eliza napisał(a):Będę za to całym sercem z Wami :-D
Elizka a my z Tobą - słuchaj dobrze to może usłyszysz nasz doping :mrgreen: trzymamy kciuki :!:

PS. Dla niewtajemniczonych Eliza sobie biegnie półmaraton w Białymstoku w tym czasie. Być może koleżanka Radzik również...


Re: V Rodzinny Rajd Rowerowy - Lublin z rodziną 17 maja, godz.12 - Mariobiker - 15-05-2015

Yanq napisał(a):Dla niewtajemniczonych Eliza sobie biegnie półmaraton w Białymstoku w tym czasie. Być może koleżanka Radzik również...
Elizka czymam kciuki :-D
A koleżanka Radzik ;-) to chyba w tym roku więcej kilometrów przebiegła niż przejechała :roll:


Re: V Rodzinny Rajd Rowerowy - Lublin z rodziną 17 maja, godz.12 - radzik - 15-05-2015

bo rower jest dla dziewczyn :!: