Forum Rowerowy Lublin
MK marzec - wątek organizacyjny - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Hyde Park (https://forum.rowerowylublin.org/forum-71.html)
+--- Dział: Hyde Park rowerowy (https://forum.rowerowylublin.org/forum-37.html)
+--- Wątek: MK marzec - wątek organizacyjny (/thread-8828.html)

Strony: 1 2


MK marzec - wątek organizacyjny - tomo - 05-03-2016

Prawdopodobne jest, że w tygodniu Masy Krytycznej wystartuje nowy sezon Roweru Miejskiego. Moja propozycja jest taka aby zrobić Wielkanocną Masa Krytyczną z jakimś podtytułem dotyczącym roweru miejskiego, nowego sezonu, rozbudowy systemu itp.

Jeśli chodzi o trasę to moglibyśmy odwiedzić stacje o najniższym i najwyższym numerze w Lublinie.Jest to jak najbardziej wykonalne bo obie stacje są na północy miasta.


Re: MK marzec - wątek organizacyjny - qavtan - 06-03-2016

Proszę o niezagarnianie Masy Krytycznej na cele grupy religijnej. Wielkanoc to jest sensu stricte nazwa religijnego święta jednej z grup wyznaniowych.


Re: MK marzec - wątek organizacyjny - KermitOZ - 06-03-2016

Cytat:Proszę o niezagarnianie Masy Krytycznej na cele grupy religijnej. Wielkanoc to jest sensu stricte nazwa religijnego święta jednej z grup wyznaniowych.
Siedź cicho, zaraz przyjdzie Arab i cię wysadzi z siodła i to właśnie przez takie teksty. Czy ci się to podoba czy nie to wychowałeś się w kulturze chrześcijańskiej. Nie musisz chodzić do kościoła, ale uszanuj to, że nawet jeśli większość ludzi (nawet z tego forum) jest hipokrytami, którzy jak trwoga to do boga i jak prezenty do do mikołaja czy zająca to jednak z grubsza rzecz biorąc obchodzą jakoś te, a nie inne święta. I dlatego mimo, że mi też bardzo nie po drodze z czarnymi i innymi kościółkowcami, którzy potrzebują żeby ich ktoś za rękę prowadził, bo sami nie potrafią myśleć to popieram taką Masę, a nie wymyślnie jakichś przesileń itp. To też sekciarskie, tylko, że wzięte z innej sekty, która od 966 już wiodąca tutaj nie jest.


Re: MK marzec - wątek organizacyjny - mariox - 06-03-2016

Obiema rękami i nogami podpisuję się pod wypowiedzią Prezesa ;-).
Ponadto, jak mam do wyboru masę tematyczną, w której bierze udział 40 osób przy temperaturze około 0 C, albo bezideową, na której jest 5 osób albo i mniej, to wolę tematyczną.


Re: MK marzec - wątek organizacyjny - Rado - 06-03-2016

Widzę, że w tej kwestii Zarząd jest jednomyślny :-)


Re: MK marzec - wątek organizacyjny - mariox - 06-03-2016

A tak w ogóle, jak już kiedyś prosiłem, wszelkie uwagi na tematy ideologiczne wpisujemy w wątku "Forma i idea", tutaj piszemy o kwestiach organizacyjnych dotyczących konkretnej masy i nie urządzamy tu żadnych dyskusji nie związanych z tymi kwestiami. Proszę o to już nie wiem, który raz, ale jak widzę, do niektórych nie dociera. Następnym razem prosił już nie będę.


Re: MK marzec - wątek organizacyjny - makary - 06-03-2016

A może wszyscy wybierzmy się na masę na rowerach miejskich ? To było by coś ☺


Re: MK marzec - wątek organizacyjny - Yanq - 06-03-2016

makary napisał(a):A może wszyscy wybierzmy się na masę na rowerach miejskich ? To było by coś ☺
Uważam, że pomysł świetny - przy okazji niezła promocja nextbike i roweru miejskiego - niech dają gifty :mrgreen:


Re: MK marzec - wątek organizacyjny - tomo - 09-03-2016

... no to po lekturze sąsiedniego wątku widzę, że mamy impas.


Re: MK marzec - wątek organizacyjny - qavtan - 12-03-2016

W ramach wiosennej MK można odwiedzić okolicę Botanika albo Jaczewskiego gdzie swój ogródek z ziołami ma Uniwersytet Medyczny (pomiędzy instytutem medycyny wsi a jakimś collegium UM).