Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebne 1-2 osoby do pomocy w dniach 8-9 września 2017r - nasz ślub
#1
Czołem Koleżanki i Koledzy rowerzyści Smile

Jak niektórzy z Was już wiedzą mamy z Martą pewne plany odnośnie dojazdu na nasz ślub. Ale żeby to się udało potrzebujemy jednej osoby do pomocy - oczywiście mogą być dwie lub więcej, jeśli komuś nie grałyby terminy.

Do ślubu chcemy pojechać rowerem cargo, który wypożyczymy z Biblio w Lublinie. Rower planuję wypożyczyć w dniu 8 września 2017r - godzina do dogadania, mam go zarezerwowanego od samego rana, chociaż wolałbym nie zostawiać tego na sam koniec dnia. Ponieważ w piątek będziemy mieli z Martą wiele innych spraw do załatwienia, to byłoby nam miło gdyby znalazła się osoba, która odprowadziłby rower z Biblio na Szaserów do miejsca gdzie będzie przechowany przez cały weekend. Co do miejsca postoju roweru to wstępnie mam dwie opcje - u Norberta w pracy (TVP) lub u Mariobikera w pracy (parking wielopoziomowy na Hempla) - szczegóły jeszcze dogadamy z zainteresowanymi.

Jeśli nikt nie będzie mógł pomóc w piątek, to tragedii jeszcze nie ma - jakoś to ogarnę. Zdecydowanie bardziej ważna jest dla nas sobota 9.09.2017r - w tym dniu potrzebujemy jednej osoby dyspozycyjnej w godzinach mniej więcej od 15 do 18. Osoba ta musiałaby przyprowadzić rower z miejsca postoju na róg ul. Skłodowskiej i Uniwersyteckiej - tuż obok lokalu z buregerami "Tu Burger" i zaczekać tam na nas. Jeśli rower nocowałby u Norberta w pracy to ta osoba miałaby do przejechania jakieś 200-300m. Ślub mamy o godzinie 17.00, od Marty planujemy wyjeżdżać gdzieś między 16 a 16.30 - dokładne godziny jeszcze ustalimy. Potrzebowalibyśmy aby rower był na miejscu około 15.30 - bo planujemy go odrobinę udekorować jakimiś balonikami lub coś w tym stylu. Od Marty planujemy pojechać rowerem do Kościoła pw Nawrócenia Św. Pawła - róg Placu Wolności i Dolnej Panny Marii. Stamtąd trzeba będzie odprowadzić rower do miejsca postoju - tu bliżej jest do Mariusza. Rower może zostać odprowadzony od razu po naszym przyjeździe, chyba że osoba ta będzie chciała zostać na naszym ślubie, na który zapraszamy, to wtedy po godzinie 18.

Tak by to wyglądało w skrócie, ewentualne szczegóły będziemy ustalać z osobami zainteresowanymi pewnie na kilka dni przed ślubem, ale chciałbym wiedzieć czy ktoś z Was dałby radę pomóc w tym terminie Smile
Odwdzięczymy się ciastem weselnym tudzież inną lepiej oprocentowaną walutą weselną Smile

To jak, pomożecie? Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#2
Nie chcę nic obiecywać ale pomogę 8go, tzn chyba chodzi o przyprowadzenie do mnie do firmy... i mogę odwieźć Wam rower 9go pod wskazane miejsce ok. 15stej. Rower może stać u mnie w firmie 8-9., ale lepiej jakby u Mario stał później bo mnie już po ślubie nie będzie.
Odpowiedz
#3
Parking na Hempla do dyspozycji Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości