Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28.09 - 01.10 - Beskid Żywiecki
#31
Mariox pisałeś, że wstępnie zarezerwowałeś 20 miejsc. Czy tylko tyle mają czy nie chcesz większej grupy a może nie liczyłeś na takie zainteresowanie? Pytam bo lista rezerwowa się powiększa.
Odpowiedz
#32
Irek,

Poczekajmy jeszcze. Mamy miesiąc do wyjazdu a praktyka wskazuje, że ludzie się wysypują. Tak, masz rację, nie liczyłem na więcej, niż 20 osób.
Rozwiązaniem może być fakt, że niektóre łóżka to podwóje wersalki. Jesli trafią się pary (jedna na pewno), miejsca się znajdą.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#33
W sumie racja, też nie mam 100% pewności czy pojadę.
Odpowiedz
#34
(28-08-2017, 10:22)Irek napisał(a): W sumie racja, też nie mam 100% pewności czy pojadę.

Proszę o dopisanie na listę rezerwową - full opcja
Odpowiedz
#35
Nie wiem, czy będziemy zapuszczać się rowerami na Słowację, ale... czy tam przypadkiem nie ma obowiązku jazdy w kamizelce odblaskowej?
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#36
(06-09-2017, 10:57)mraugorzata napisał(a): czy tam przypadkiem nie ma obowiązku jazdy w kamizelce odblaskowej?
Jest
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#37
polecam dla zainteresowanych - przystępny sposób obowiązujących wymogów w PL i SK http://www.szlak.kud.pl/_pliki/tablica-p...,d979a.jpg
Odpowiedz
#38
Ponieważ 4 osoby znalazły sobie inną kwaterę, zwolniły się miejsca u nas. W związku z tym zaktualizowałem listę. Mamy na niej 21 osób, więc myślę, że się pomieścimy.

Pamiętajcie o zaliczkach, póki co wpłaciły 3 osoby.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#39
Mariox dopisz mnie na rezerwową listę proszę, jednak będę mógł jechać gdy ktoś użyczy mi miejsce w samochodzie osobowo-rowerowe.
Odpowiedz
#40
Jeszcze Gelos 2 nie jedzie, Gelos edytował post. Pewnie nie zauważyłeś.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości