Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09.09, godz. 16.10, Plac Teatralny - na ślub Marty i Damiana
#1
[Obrazek: 70744195f0d79efcmed.jpg]
Zapraszam na ustawkę "ślubną" Smile
Spotykamy się na Placu Teatralnym przed CSK w sobotę 9 września o godz. 16.10.
Stąd wyruszymy na ul. Uniwersytecką, gdzie Damian "odbierze" Wink Martę, wsadzi Ją na cargobike i razem z Nimi ruszymy do kościoła na ul. Bernardyńską. Tutaj wielka prośba żeby NIKT nie jechał przed Młodą Parą! Bo na trasie przejazdu będą fotografowie cykać fotki, więc nie wchodzimy w kadr!
Po ślubie robimy przed wejściem do kościoła rowerowy szpaler, przez który przejdzie Marta z Damianem.
Będą balony, wstążki, muzyka Big Grin Ogólnie będzie głośno i radośnie!
W tym wyjątkowym dla Nich dniu zróbmy MEGA OPRAWĘ! Tongue
Do zobaczenia w sobotę.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
Do zobaczenia Smile

P.s. Z Tą godziną namawiacie mnie do złego, będę musiała urządzić sobie drobne wagary Wink Tongue
Odpowiedz
#3
(07-09-2017, 23:56)renania napisał(a): będę musiała urządzić sobie drobne wagary
Dasz radę! Poza tym taka godzina ustawki, bo musi być jeszcze czas by dojechać do kościoła na 17.00.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
Oczywiście będę Smile
Odpowiedz
#5
Czy muszę myć rower na tę uroczystość? Big Grin
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#6
(08-09-2017, 09:20)mraugorzata napisał(a): Czy muszę myć rower na tę uroczystość?
Weź z wypożyczalni, Henia też będzie na miejskim, bo jeszcze nie wymieniłem w Jej rowerze napędu Sad
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
Żeby później nie było, że nikt nie uprzedzał. Chciałbym zgłosić swoje poważne wątpliwości co do bezpieczeństwa takie przewozu osób. Gdyby to było bezpieczne to Endriu by tak woził pasażerów. Dziękuję.
Odpowiedz
#8
Będę Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#9
Z zasady powinienem być na tym wydarzeniu jako, że w części jestem sprawcą tegoż Wink ale będę towarzyszył Młodej Parze modlitwą. Niech dobry Bóg umacnia ich w tym związku swoim błogosławieństwem na bycie RAZEM, na zawsze, na dobre i na złe Smile
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#10
Byłem/byliśmy/.
Nie złożyliśmy życzeń/sorry malutkie dzieci.Confusediku .jeść/.
Marto i Damianku Wszystkiego Naj ....
Pchajcie ten wspólny wózek/małżeństwo/ razem w słońcu i deszczu.
Samych radosnych dni życzy stsry z młodymi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości