Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1sza Dycha Do Maratonu, 1 października, Zalew, godz.11.30.
#11
(22-09-2017, 23:33)Ex Driver napisał(a): Ps. Bieganie też nie jest o rowerach.
Bieganie może i nie jest o rowerach, ale wątek dotyczy obstawy rowerowej i zebrania osób które będą mogły w tym pomóc. Poza tym wątek jest w dziale "Inne sporty".
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#12
(23-09-2017, 00:26)damian.s napisał(a):
(22-09-2017, 23:33)Ex Driver napisał(a): Ps.  Bieganie też nie jest o rowerach.
Bieganie może i nie jest o rowerach, ale wątek dotyczy obstawy rowerowej i zebrania osób które będą mogły w tym pomóc. Poza tym wątek jest w dziale "Inne sporty".

I w tym dziale pisałem.  OT.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#13
Nie wiem czy użytkownicy forum: sobol, Jakub P. oraz Ex Driver zrozumieli treść mojego posta - zapytałem się, kto będzie mógł pomóc w obstawie, a nie kogo w tym czasie nie będzie, bo np. będzie musiał pomóc wtedy jakiejś staruszce przejść przez przejście dla pieszych. Takie informacje zostawcie dla siebie. Nie musicie się chwalić na forum swoim czasem wolnym.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#14
(22-09-2017, 20:48)Rado napisał(a):
(21-09-2017, 21:46)Jakub.P napisał(a): Fajnie by pomóc przy biegach dzieci
W tamtym roku też daliśmy z tym radę Smile A o której są te starty? Możesz Kuba udzielić szczegółowych informacji?

Według regulaminu (REGULAMIN ) starty są od 9.40
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#15
(22-09-2017, 23:33)Ex Driver napisał(a): Okazuje się że cokolwiek nie napiszę to coś jest nie tak.

Proponuję zacząć pisać z sensem, a przede wszystkim na temat. Wtedy nikt się do niczego nie przyczepi, a jest szansa, że Twój wpis wniesie coś pozytywnego do dyskusji.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#16
Wybiorę się, jeśli jeszcze jest potrzebna pomoc? Czy trzeba się zapisać na stronie maratonów?
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#17
(26-09-2017, 13:37)Lech napisał(a): Wybiorę się, jeśli jeszcze jest potrzebna pomoc? Czy trzeba się zapisać na stronie maratonów?
Jak najbardziej każda para rąk (a raczej kół/pedałów) się przyda do obstawy. Zwłaszcza, że istnieje pewne ryzyko, że nie będzie mnie jednak wtedy w Lublinie...
Lechu, nie trzeba nigdzie się zapisywać.
Kuba, co do biegów małych dzieci, (tutaj pomoc z naszej strony jest jak najbardziej wskazana) to trzeba będzie zmienić godzinę spotkania z 11.30 na 9.30. Nie wiem co na to osoby chętne, które już się zadeklarowały do pomocy - dacie radę przybyć wcześniej?
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#18
Tak tak trzeba zmienić godzinę ustawki. Jak coś mogę wytłumaczyć co i jak trzeba robić
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#19
(26-09-2017, 14:23)Rado napisał(a): trzeba będzie zmienić godzinę spotkania z 11.30 na 9.30. Nie wiem co na to osoby chętne, które już się zadeklarowały do pomocy[/u] - dacie radę przybyć wcześniej?

Niestety nogę być najwcześniej o godz. 11:00. dam znać gdyby się coś zmieniło Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#20
(28-09-2017, 13:28)Mariobiker napisał(a):
(26-09-2017, 14:23)Rado napisał(a): trzeba będzie zmienić godzinę spotkania z 11.30 na 9.30. Nie wiem co na to osoby chętne, które już się zadeklarowały do pomocy[/u] - dacie radę przybyć wcześniej?

Niestety nogę być najwcześniej o godz. 11:00. dam znać gdyby się coś zmieniło Smile

Będę , ale podobnie jak Mario na godz.11:30 . Smile
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości