Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.10. godz. 16.00, Pl. Litewski
#21
Weekend mam zajęty, więc nawet jeśli chcę, to nie mogę Sad
Odpowiedz
#22
Co do jutrzejszej obecności, to z Martą będziemy decydować jutro na bieżąco, bo wpadła mi jedna sprawa i możemy nie mieć czasu, żeby się pojawić.
Co do wtorku to mam pytanie - ile czasu przewidujecie na te nagrania? Być może że o 16 uda mi się wpaść na kilka chwil, ale nie obiecuję.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#23
Godziny zmienione, super!
Będę w niedzielę i we wtorek.
Ciuchy mamBig Grin
Odpowiedz
#24
Radku , filmik Holdena , o ktorym rozmawialismy:
https://www.youtube.com/watch?v=XvZoQBLW...e=youtu.be
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#25
No cóż... Wiele słów ciska mi się na usta, a raczej na klawiaturę Sad
Na bardzo ważnym dla Stowarzyszenia "wydarzeniu" pojawiło się 6 osób, z czego stowarzyszonych było 50%.
Wielkie podziękowania przede wszystkim dla niestowarzyszonych (monika mjm, Paweł Prezes, MarkekK), którym SIĘ CHCIAŁO.
Honoru RLa bronił Marecky i JuraS. Dzięki.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#26
Było ciepło, pogodnie (choć nie słonecznie) i bardzo milo. Wszystkim dzięki za fajne doświadczenie a szczególnie serdeczne podziekowania dla mraugorzata za pożyczenie bluzy. Będę w niej statystować jeszcze we wtorek  ;-)
Odpowiedz
#27
Mimo chęci nie miałem dziś możliwości żeby się pojawić. Może we wtorek uda mi się chociaż na chwilę.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#28
We wtorek napewno będzie lepiej! Dzięki wszystkim za miłe kręcenie, a Tobie Rado za użyczenie koszulki Smile Pozdrawiam!
Odpowiedz
#29
Nie podoba mi sie cala ta otoczka tajemniczosci, szczegolnie jesli ktos zaznacza ze wie jakie to wazne, dlatego bedzie.
Moze chociaz Stowarzyszeni beda nastepnym razem informowani o "bardzo waznych wydarzeniach"?
Przenyślcie to Zarzadzie Drogi.
Postaram się przybyc, ku chwale RL.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#30
Drogi Kolego Malinowy, w 1szym poście napisałem:
(12-10-2017, 20:01)Rado napisał(a): zasięg tego materiału będzie ogólnopolski!
Chyba jest to wystarczająco ważny powód by, zwłaszcza stowarzyszeni, przyjechali w jak największej liczbie. Nikt (poza osobami, które przyjechały w piątek na spotkanie w Księżycowej - bo zobowiązaliśmy się, że nie upublicznimy celu nagrania materiału wideo) nie znał szczegółów kręcenia materiału wideo - typu: dla kogo to ma być, w jakim celu, itp. Informacja była dostępna dla wszystkich, tu na forum i na FB. Zarzut "Moze chociaz Stowarzyszeni beda nastepnym razem informowani o "bardzo waznych wydarzeniach"?" jest bezpodstawny.
Do zobaczenia jutro.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości