Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.10. godz. 16.00, Pl. Litewski
#31
No i d..a Angry tym razem nie dam rady Sad
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#32
Będę, przynajmniej mam takie plany  Smile bo nie zawsze wypalają , tak jak w niedzielę  Cool życie
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#33
Czy planowana jest jakaś przejażdżka, czy dzisiejsza akcja będzie tylko na Placu Litewskim?

do zobaczenia o 16 Big Grin Smile
Odpowiedz
#34
(17-10-2017, 07:56)renania napisał(a): zy planowana jest jakaś przejażdżka, czy dzisiejsza akcja będzie tylko na Placu Litewskim?
Najpierw kręcimy po mieście, potem polecimy nad Zalew łapać dobre kadry złotej polskiej jesieni Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#35
Ni no oczywiście kręcimy tez rekreacyjnie... takie tam dookoła komina.
Odpowiedz
#36
(17-10-2017, 08:37)Rado napisał(a): Najpierw kręcimy po mieście, potem polecimy nad Zalew łapać dobre kadry złotej polskiej jesieni Smile
Rado, z tego co pisałeś kilka postów wcześniej zrozumiałem, że dziś pojawiamy się na placu Litewskim aby zaprezentować się innym rowerzystom z kraju - ja odebrałem to jako nagrania na miejscu - na Placu Litewskim i w jego najbliższej okolicy, a teraz piszesz, że będziemy jechać jeszcze nad zalew, o czym nie było wcześniej mowy - a przynajmniej nie w komunikatach które pojawiały się na forum (zalew był w niedzielę, więc zrozumiałem że to już mamy zrobione).
Trochę mi to komplikuje plany, dlatego mam pytanie - jaki dokładnie jest plan na dzisiaj - o godzinie 16 zbiórka na placu to wiadomo, a co potem? Będziemy tam chwilę czasu np 30 minut, czy od razu ruszamy w miasto? Jeśli ruszamy od razu, to w jaka mniej więcej będzie trasa i ile czasu planujemy kręcić się po mieście oraz o której mniej więcej ruszamy w kierunku zalewu. Między godziną 16 a 17 powinienem mieć trochę czasu aby się pojawić, ale tylko wtedy jeśli cała akcja będzie się odbywać w dosyć ścisłym centrum - dlatego pytam o takie konkrety.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#37
To może ja odpowiem. Chciałbym aby to wyglądało trochę jak wycieczka na rowerze po kilku ciekawych miejscach Lublina. I żeby wyglądało tak jakby podpatrywał Nas ktoś z zewnątrz. Czyli Pl. Litewski, deptak, ratusz, Stare Miasto, zamek. Dalej wycieczka przeniesie się na ścieżkę w kierunku zalwu z uwzględnieniem stadionu. I na koniec trochę pięknej złotej jesieni nad zalewem. Tak generalnie. Prezentujemy Lublin, trochę z punktu widzenia rowerzysty i osoby która widzi grupę rowerzystów poruszającą się po mieście. Taka mam wizję. Mam nadzieje, że dobrze to nakreśliłem.
Odpowiedz
#38
(17-10-2017, 10:37)Noorbi napisał(a): Mam nadzieje, że dobrze to nakreśliłem.
Dzięki Norbert, to już mi wystarczy, żeby wiedzieć jak sobie planować. Jeśli nie zatrzyma mnie praca, to na 16 powinienem się pojawić na placu, przejadę z Wami kawałek po najbliższej okolicy centrum, a stadion i zalew już sobie odpuszczę bo potem mam inne plany.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#39
No i to mi sie podoba.
Odpowiedz
#40
Damian, dziś też będzie zalew z uwagi na fakt, że w niedzielę było brzydko, pochmurnie i słaba frekwencja. I przepraszam bardzo, że nie wyedytowałem 1szego posta...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości