Ankieta: Które zdjęcie powinno znaleźć się w kalendarzu RL-a na 2018r.
Ankieta jest zamknięta.
Zdjęcie nr 1
43.75%
7 43.75%
Zdjęcie nr 2
56.25%
9 56.25%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Które zdjęcie wg Ciebie powinno znaleźć się na kalendarzu RL? Dogrywka.
#1
[Obrazek: 5d22d12d84ae581dmed.jpg]
Zdjęcie nr 1 
[Obrazek: 6f020fcfdbc80c1cmed.jpg]
Zdjęcie nr 2.

Głosujemy tylko na te dwa zdjęcia.
Ankieta będzie aktywna do 06.12.2017 do godziny 0.30.
Odpowiedz
#2
Rozumiem, że jest informacja od Truskawki, że posiada zdjęcie w większej rozdzielczości? Tongue  W przeciwnym razie głosowanie nie ma sensu...
Odpowiedz
#3
A więc wszystko jasne. Wygrało zdjęcie Damiana. Zdjęcie wykonane na Turbaczu. Ale o okolicznościach niech napisze tutaj sam Damian.
Odpowiedz
#4
(07-12-2017, 08:58)Noorbi napisał(a): Ale o okolicznościach niech napisze tutaj sam Damian.
Zdjęcie zrobione podczas jesiennego wyjazdu w Gorce w 2015r, podczas zejścia z Turbacza, niedaleko schroniska. Nie wiem czy mam opisywać coś jeszcze - pamiętam też że przy schronisko kręcił się rudy kot, był jakiś izotonik, pogoda była bardzo ładna itp Wink A jeszcze sobie przypomniałem - kilka godzin przed zrobieniem zdjęcia, podczas dojazdu do Turbacza, Rado, który jest na zdjęciu pierwszy od lewej, zaliczył wywrotkę na asfalcie, chyba ogrodzenie go dopiero zatrzymało.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#5
Takie pytanie mam - czy jest szansa, że 1.01.2018r będziemy mogli powiesić na ścianie kalendarze RL?
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#6
Tak
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#7
Czy są jakieś nowe informacje - a konkretnie to będzie możliwy odbiór kalendarzy?
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#8
Damian,

Pojawiły sie problemy techniczne, nad którymi cały czas pracujemy. Poinformujemy, kiedy kalendarze będą do odbioru.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości