Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II Zimowy Maraton Rowerowy Biały Kruk w Janowie Lubelskim
#41
Barta zgarniemy pewnie po drodze z Czubów. To chyba tylko ja jestem do zabrania z centrum. Piotrek to może pod TV na Raabego... Może być?
Odpowiedz
#42
No jasne, to Marzę podobnie, bo to chyba gdzieś na orkana, stamtąd na kraśnicką i kierunek Janów. Wszystko więc jasne Smile
Odpowiedz
#43
Pod SPA Orkana bede czekać Smile
O której ?
Smile)))
Odpowiedz
#44
Może lepiej spa po wyjściu niż przed?
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#45
Zaklepuję jedno miejsce u Piotrka Big Grin
Jadę z Wami

Żeby nie kombinować myślę że najlepiej jak podjadę do Noorbiego pod TV

problem tylko z pomarańczowym ciuchem bo nie mam nic na zimową aurę (moja koszulka na wierzch nie wejdzie) - pomożecie? Smile
Odpowiedz
#46
(13-01-2018, 12:00)marecky napisał(a): problem tylko z pomarańczowym ciuchem bo nie mam nic na zimową aurę (moja koszulka na wierzch nie wejdzie) - pomożecie?
Lechu pożyczył swoją kamizelkę RLa dla Tomka Sz. Z tego co kojarzę, to kamizelki takie ma jeszcze Janek i Damian. Uderzaj do nich.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#47
Piotrek (ja)
Bart
Norbert
Marzena
Marek
[ROWEROMIEJSCE]
[MIEJSCE]

Pod TV ok 7:30
Pod Spa Orkana ok 7:45
Odpowiedz
#48
Piotruś,
Zajedzcie po mnie na parking przy Lidlu, na Jana Pawła.
Mogę czekać od ok. 7:50
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#49
Tak myślałem żeby Wam trochę pokibicować, z tym że raczej sprzed komputera, bo godzina wyjazdu trochę za wczesna dla mnie Wink
No i chciałem znaleźć jakąś fajną tematyczną piosenkę taką z przytupem, żeby noga dobrze podawała, tu był mały problem bo nie znalazłem piosenek o białych krukach, ale mam coś innego, nieźle hardcorowego, trzeba tylko zmienić nazwę ptaka i jedziemy: https://youtu.be/Y5zwjRoIkFs?t=87 Big Grin Wink
Powodzenia Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#50
Wyniki:
MEGA
FIT
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości