Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22.12 g.18.00 Pl. Litewski - Bardzo rowerowy śledzik
#1
[Obrazek: c3f262869ae2cde2med.jpg]
Zapraszamy wszystkich chętnych na tradycyjne, rowerowe spotkanie przedświąteczne... "śledzik". Zaczynamy na Pl. Litewskim a kończymy nad zalewem gdzie złożymy sobie życzenia a także zjemy wspólną "przedświąteczną kolację" (każdy zabiera wiktuały jakie mu pasują.... mile widziany gorący barszczyk z termosu). Mamy nadzieję, że jak zawsze będzie wesoło i klimatycznie... bo klimat jaki jest?, każdy widzi. Do zobaczenia w piątek na Pl. Litewskim godz. 18.00
Odpowiedz
#2
Postaram się znaleźć Was nad zalewem.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
Planuje być, ale chciałabym wziąć udział w konkursie na najlepszy barszczyk z termosu z zamiarem wygrania  Big Grin
Odpowiedz
#4
(18-12-2017, 23:31)katka napisał(a): chciałabym wziąć udział w konkursie na najlepszy barszczyk z termosu z zamiarem wygrania  Big Grin

Mój głos już masz Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
Mam zamiar byc Smile , ale to jeszcze nie jest pewne. Jakby co , podobnie jak Mario , poszukam Was  nad zalewem. Wink
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#6
Będę.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
Zgłaszam moją chęć i zamiar, słowem obecność Smile
Odpowiedz
#8
(18-12-2017, 23:31)katka napisał(a): najlepszy barszczyk z termosu

W tm konkursie za nagrodę proponuję kąpiel w Zalewie lub Bystrzycy, choć to może spowodować zmniejszenie frekwencji, ale ta kąpiel obejmuje przegranych Wink Big Grin
Odpowiedz
#9
To ktoś już konkurs ogłosił? Nieistotne konkursy... przybywajcie. Podobno ma przyjechać na rowerze gośC który rzadko jeździ tym środkiem transportu.
Odpowiedz
#10
(20-12-2017, 22:30)Noorbi napisał(a): Podobno ma przyjechać na rowerze gośC który rzadko jeździ tym środkiem transportu
To może nowy konkurs? Kto zgadnie co to za gość?
Ja stawiam, że Jakub P. Wink
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości