Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalendarz imprez na rok 2018
#11
Ok. To już nie wrzucam żadnych pomysłów Smile
Odpowiedz
#12
Marek- wrzucaj, ale do odpowiednich działów Wink
Z otwartego spotkania z Zarządem zrozumiałam, że ustawki 100km+ to należy wrzucać do długodystansowych. Co do limitów- to kwestia indywidualna. Dla jednej osoby 100 km w 5 godzin to będzie sportowa, dla innej wciąż rekreacja, bo przecież można 100 km machnąć i w niecałe 4 godziny.
Przypomniało mi się, że Endriu robił kiedyś co miesiąc ustawki do Kazimierza (w pierwszą sobotę miesiąca chyba). O ile w maju, lipcu, wrześniu i październiku przy odpowiednim tempie byłby to wyjazd dla każdego, o tyle już np. w styczniu czy lutym niekoniecznie. Ale każdy wiedział, że wyjazd taki będzie, bo są regularnie.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#13
Będę wrzucał na bieżąco.
Może wyjdą z tego jakieś miesięczniceBig Grin
Odpowiedz
#14
Photo 
(16-01-2018, 23:34)damian.s napisał(a):
(16-01-2018, 23:30)MarekK napisał(a): A może zaplanować np. raz w miesiącu wyjazd długodystansowy?
Trasa za każdym razem w innym kierunku np. min. 200 km.
Zaplanować oczywiście można. Z tym że jedno z głównych założeń na ten rok to turystyka i rekreacja, bo w ostatnich latach było tego chyba trochę za mało. Stąd na każdy miesiąc zaplanowany jest minimum jeden wyjazd typowo rekreacyjno - turystyczny, gdzie trasa nie będzie przekraczać 100km.

Witam!

Odnośnie wypadów rekreacyjno – turystycznych w nowym sezonie opublikuje mapę woj. podkarpackiego w Amatorskim Przewodniku Turystycznym, mam nadzieje, że będzie przydatna. Pozdrawiam
Odpowiedz
#15
(18-01-2018, 19:24)Mieszkaniec LUB napisał(a): w nowym sezonie opublikuje mapę woj. podkarpackiego w Amatorskim Przewodniku Turystycznym, mam nadzieje, że będzie przydatna.

Jasne, że się przyda Smile Odwalasz kawał dobrej roboty Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#16
Proszę w terminie 20-22 kwietnia wpisać Rajd Roztocze Wiosną. Odbędzie się na Roztoczu Środkowym. W tym roku Koło PTTK nr 1 przy KUL obchodzi 65 rocznicę istnienia, a sam KUL - stulecie.

Piotrek
Odpowiedz
#17
Dzięki za info... taki termin chyba nawet obstawialiśmy
Odpowiedz
#18
Mili, nasi forumowicze. Nasz sympatyczny kolega szymek_sq wykonał kawał dobrej roboty i od dziś możemy przeglądać nasze kalendarium w "kalendarzu GOOLGLE" Zapewne nie wszyscy mają synchronizację z rokiem ubiegłym więc Szymek dla ułatwienia przygotował wskazówki jak to zrobić krok po kroku:

Kalandrze Google Rowerowy Lublin
https://goo.gl/PUFHjA

Jak dodać kalendarz Rowerowy Lublin do swoich Kalendarze Google.
1. Otwórz Kalendarz Google na komputerze.
2. Kliknij strzałkę w dół obok sekcji „Inne kalendarze” po lewej stronie.
3. Wybierz Dodaj wg adresów URL.
4. Wpisz adres kalendarza Rowerowy Lublin w polu.
https://goo.gl/Uu72PX
5. Kliknij Dodaj kalendarz. Kalendarz pojawi się po lewej stronie w sekcji „Inne kalendarze”.
Uwaga: do pojawienia się zmian w Kalendarzu Google może upłynąć 12 godzin.
Odpowiedz
#19
Szymek, kawał dobrej roboty, dzięki Smile
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#20
Shocked 
Dodane. Dzięki, Szymek.

Kurcze, przy okazji przeczytałem nowy adres siedziby Rzutu Beretem Sick
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości