Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalendarz imprez na rok 2018
#31
(04-02-2018, 20:53)fala69 napisał(a): A taka impreza się łapie do kalendarza? II Maraton Cyklomaniaka AZS - 300 km

Szkoda, że termin trochę nietrafiony Sad dzień później jest Święto Roweru w Lubartowie a w tym samym dniu (najprawdopodobniej) będzie Nadbużański Rajd Rowerowy.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#32
(05-02-2018, 18:29)Mariobiker napisał(a): Szkoda, że termin trochę nietrafiony Sad dzień później jest Święto Roweru w Lubartowie a w tym samym dniu (najprawdopodobniej) będzie Nadbużański Rajd Rowerowy.

Właśnie, zwłaszcza to Święto Roweru. Pisałem do nich wczoraj, czy jest szansa na zmianę terminu, ale odpowiedzieli, że nie .... "Tak, termin stały. Chyba że aura będzie wybitnie nie przychylna typu ciągłe opady deszczu to wtedy tydzień później"
ja na STRAVA

Odpowiedz
#33
Myślę, że imprezy na być może kilkanaście tysięcy rowerów nie da się ot tak przełożyć.
Odpowiedz
#34
(05-02-2018, 23:04)Noorbi napisał(a): Myślę, że imprezy na być może kilkanaście tysięcy rowerów nie da się ot tak przełożyć.

Big Grin
ale ja pisałem do tych od Maratonu Cyklomaniaka, a nie do Pożaka Big Grin
ja na STRAVA

Odpowiedz
#35
Z tekstu wynikało co innego. Ale spoko.
Odpowiedz
#36
Proszę o dopisanie kolejnej imprezy z udziałem "Pomarańczowych" Big Grin

Maraton Północ-Południe  (15-18.09.2018)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#37
Mario, już są zapisy na MPP?
Odpowiedz
#38
(15-02-2018, 17:58)Adamo napisał(a): Mario, już są zapisy na MPP?

Na stronie MPP widnieje napis : "Zapisy już za chwilę proszę czekać ... " a jak wiadomo z tą chwilą to różnie bywa Wink
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#39
Najprawdopodobniej w kalendarzu ultra na ten sezon pojawi się kolejna impreza - MRDP Zachód Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#40
Jest już oficjalna data MRDP Zachód.
24-28.09.2018.
1120 km - limit 96 h
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości