Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Kórnicki Maraton Turystyczny
#61
Info od Organizatora:
"Przypominamy, że dziś ostatni dzień na wpłatę wpisowego na IV KMT. Mimo, iż rejestracja się zakończyła jakiś czas temu, to dalej dostajemy maile z pytaniami, czy będą jeszcze miejsca. Czekamy na brakujące wpłaty, ale jeśli ktoś nie chce jechać, to prosimy o nie blokowanie miejsca.

Aktualizacja listy startowej nastąpi dziś wieczorem. Jeśli środki nie wpłyną na nasz rachunek, osoby nieopłacone zostaną skreślone. Ewentualny komunikat o ponownym otwarciu rejestracji opublikujemy osobno."
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#62
To jeszcze mamy jakiegoś śpiocha Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#63
Piękny numer 613 należy już do mnie Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#64
Big Grin Big Grin Big Grin Jak dobrze (?) policzyłem Lublin 12 osób + Szczebrzeszyn +(jeżeli te Biskupice pod Lublinem) ... to liczna reprezentacja się szykuje Smile
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#65
(06-03-2018, 09:59)krzychu.c.m napisał(a): Big Grin Big Grin Big Grin Jak dobrze (?) policzyłem Lublin 12 osób + Szczebrzeszyn +(jeżeli te Biskupice pod Lublinem) ... to liczna reprezentacja się szykuje Smile

Z roku na rok coraz silniejsza ekipa !!!
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#66
Do maratonu coraz mniej czasu, a transportu brak. Najlepiej by zorganizować jakiegoś busa. Kto byłby chętny na wspólny przejazd na trasie Lbn - Kórnik i z powrotem? Czas do końca tygodnia, potem zamykam listę i szukam transportu.
Lista:
1. Rado
2. Bart
3. BlackBull
4. tomaszo13
5. MarekK
6. jozi
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#67
Radku,
skoro mówisz, że będzie przyjemność od startu, do mety, to jadę i piszę się na zorganizowany transport.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#68
Dopisać
mnie
proszę

jak będzie 4 os. to moje zdanie znasz
Panie Prezesie...
PTJ...
Odpowiedz
#69
poproszę o dopisanie na listę
Odpowiedz
#70
Ja też piszę się na transport. Ciekawe jak to wygląda cenowo?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości