Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę
#1
Jak co roku zapraszam. Szczegóły i zapisy tutaj:
http://www.forum.krmaksimum.pl/viewforum.php?f=22

[Obrazek: 2018-04-071.jpg]
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
(07-04-2018, 16:29)Jurek S napisał(a): Jak co roku zapraszam.

Na całość nie ma szans ale mam ochotę na jednodniowy "atak" na Święty Krzyż Smile  
Dobrze się składa bo to niedziela tylko trzeba znaleźć zastępstwo w pracy Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
(07-04-2018, 22:56)Mariobiker napisał(a): Na całość nie ma szans ale mam ochotę na jednodniowy "atak" na Święty Krzyż Smile

Daj znać, może uda się wspomóc Twój atakSmile
Odpowiedz
#4
Pomarańczowe było fajne ....  Big Grin , niebieskie  Huh
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#5
(09-04-2018, 07:30)krzychu.c.m napisał(a): Pomarańczowe było fajne ....  Big Grin , niebieskie  Huh

Zastanawiam się ile razy jeszcze ten temat będzie wałkowany.
RL nie jest już organizatorem Pielgrzymki, wobec czego z jakiej paki miałyby być pomarańczowe? Zwłaszcza, że Pielgrzymka ma, według regulaminu, charakter religijny, a niebieski jest kolorem Maryjnym.
Jeżeli ktoś nie zamierza brać udziału ze względu na kolor koszulki, no to... faktycznie, poważny argumemt. A jeśli ktoś nie uwzględniał w swoich planach w ogóle, a jęczy na kolor, to pozazdrościć, że ma tylko takie problemy.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#6
niestety, ze względu na kolor koszulki jestem zmuszony zrezygnować z wycieczki
Odpowiedz
#7
A ja bym pojechał.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#8
(09-04-2018, 08:19)mraugorzata napisał(a):
(09-04-2018, 07:30)krzychu.c.m napisał(a): Pomarańczowe było fajne ....  Big Grin , niebieskie  Huh

Zastanawiam się ile razy jeszcze ten temat będzie wałkowany.
RL nie jest już organizatorem Pielgrzymki, wobec czego z jakiej paki miałyby być pomarańczowe? Zwłaszcza, że Pielgrzymka ma, według regulaminu, charakter religijny, a niebieski jest kolorem Maryjnym.
Jeżeli ktoś nie zamierza brać udziału ze względu na kolor koszulki, no to... faktycznie, poważny argumemt. A jeśli ktoś nie uwzględniał w swoich planach w ogóle, a jęczy na kolor, to pozazdrościć, że ma tylko takie problemy.

Nie chodzi o kolor koszulki, to był bardzo duży skrót .... i kończę dyskusję. Chmielnicki by powiedział "szkoda howoryty"
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#9
(09-04-2018, 08:54)Bart napisał(a): A ja bym pojechał.

Będziemy kombinować Wink może się uda Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#10
Myślałam, że nie uda mi się pojechać, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi (na ten moment) wskazują, że będę miała możliwość wzięcia urlopu w tym terminie Smile !
Mam nadzieję, że nie zabraknie dla mnie miejsca na tej Jubileuszowej Pielgrzymce   Wink Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości